Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Melegek! Mit gondoltok TI a...

Melegek! Mit gondoltok TI a melegfelvonulásról?

Figyelt kérdés
Majomparádé, vagy van valami értelme is?:S:S:S
2010. márc. 16. 22:08
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
59%
Én minden évebn várom már, ki szoktunk menni a párommal, de nem csinálunk magunkból "paradicsommadarat", csak egy kis szolid smink, max szalmakalap. Büszke vagyok mikor kinn vagyunk. Erre szükség van, mi is itt vagyunk, ezt észre kell venni.
2010. márc. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Volt egy meleg pasi ismerősöm, akiről tudtam, hogy az, ő azt mondta, hogy nem tartja jónak a felvonulást, ha őt a közvetlen környezete elfogadja, más nem érdekli, az, hogy meleg, nem tartozik másra, nem hirdeti, ránézésre senki nem mondaná meg, hogy meleg, úgy néz ki és úgy öltözik, mint bármely más pasi, csak éppen a saját neméhez vonzódik, ezt meg csak a közeli ismerősei tudják róla.
2010. márc. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Kezdem élvezni, hogy talán a ratyizó, b.zizó "válaszolók" a hívó szóra érkeznek!
2010. márc. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Volt itt is Budapest Parádé és nemcsak melegek vonultak fel, meg régen még rendszer váltás előtt minden május 1én felvonulást rendeztek, és még vannak más felvonulások is (szüreti fesztivál, várjátékok, fáklyás felvonulás stb. ) most pont ők nem vonulhatnak fel?! Vállalom, hogy szeretem a melegeket, sehol sem tartana nélkülük a világ (Nagy Sándor, szobrászok, festők, feltalálók, divattervezők, építészek,zenészek, és színészek), szó szerint mások mint mi, máshogy gondolkodnak és kell a sok szürke ember közé a színfolt.
2010. ápr. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!