Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szereted vagy utálod Amerikát...

Szereted vagy utálod Amerikát és a kapitalizmust?

Figyelt kérdés

2016. jan. 29. 02:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
71%

Amíg az ember nem él ott, nincs benne az egész rendszerben csak egy álomképről mondhatja, hogy szereti vagy sem.

Vannak angol barátaim akik lelkesen mondják, hogy Bárcsak Magyarországon élhetnének, mert imádják. Miért? Mert nem élnek ott. Csak nyaralni voltak, és imádták a rengeteg termálfürdőket, csodás tájakat, finom ételeket. Szerintük az árak sem vészesek.

Szóval ti hasonlóképpen mondok véleményt USÁról.

Egyébként én éltem kint Amerikában, és abban nincs vita, hogy szép ország, de ha valaki ott dolgozik, adózik, bizony szembesül a nehézségekkel. Megélni nem könnyű, és ugyanannyi korrupt, rosszindulatú ember van ott is, mint otthon..

2016. jan. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

Az USA-val szemben semleges vagyok sőt a filmjeit szeretem de a kapitalizmust engesztelhetetlenül gyűlülöm mint minden rendes ember!


Látom itt egy-két"ember"nyiltan bevallja hogy szereti a kapitalizmust(az őszinteséget becsülöm!)de őket nem. Ugyanis a kapitalizmus felelős minden háborúért, minden nyomorért, szegénységért, éhezésért, a másik eltiprásáért stb...stb.

2016. jan. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Kedves 12-es! Mert ugye a kapitalizmus előtt nem voltak háborúk, járványok és egyébb hasonlók...
2016. jan. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
13-as vagyok megint. Meg gondolom a feudalizmus az sokkal igazságosabb rendszer volt mi?...
2016. jan. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

"Ugyanis a kapitalizmus felelős minden háborúért, minden nyomorért, szegénységért, éhezésért, a másik eltiprásáért stb...stb."


Butasag.

2016. jan. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!