Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A tanároknak miért kell...

A tanároknak miért kell töredékét dolgozni mint egy átlag embernek? Munkaórában értem .

Figyelt kérdés
És ennek ellenére miért elégedetlenek mindíg?
2016. márc. 30. 16:33
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
32%

#6

Egy háziorvos szerintem nem kap javítókulcsot a betegekhez meg nem ugyanazt mondja el minden nap. Plusz nekik van ügyelet és egyéb dolgok.

2016. márc. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
22%
Nyáron meg az otthon semmit tevésre, habzsdőzsire kapják a fizetést!
2016. márc. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
75%
A háziorvos ha például délelőtt rendel, akkor délután meg autóba ül és végiglátogatja azokat a betegeit, akik ágyhoz kötöttek, és nem tudnak eljönni a rendelésre. Voltam háziorvosnál gyakorlaton, úgyhogy láttam. Nem lazsál, azt elhiheted.
2016. márc. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
100%
#11 Te azt hiszem életedben nem láttál még tanárt, ha úgy gondolod, hogy ők javítókulcsot kapnak, plusz minden nap ugyanazt elmondják - és ennyi, kész, mehetnek haza.
2016. márc. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
93%

#10

Téged se zavarjon, hogy heti 22+6 órára kötelezhető,mert olyan suliban tanít,ahol a gyerekek több,mint fele állami gondozott,és egy csomó tanárt úgy kikészítenek,hogy sírva rohannak el a gyengébb lelkületűek, aztán másnap már a pszichiátriáról kapják a papírt,hogy idegösszeroppanással betegszabin lesz 2 hónapig, olyankor szerinted ki helyettesít? A nyári szabiról meg annyit, hogy júliusban kezdődik, augusztus második hetében meg már leltároznak meg hasonlók.

2016. márc. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
90%
12: A tanárok közalkalmazottak, és a közalkalmazotti törvényben előírt szabadság jár nekik, mint az összes többi közalkalmazottnak is (orvosok, színészek, hivatalnokok, könyvtárosok, stb.). Évente 21 nap a 0-3 év munkaviszonnyal rendelkezőknek, ez 3 évenként 1 nappal nő, illetve gyerekek után is jár évi pár nap pótszabadság. Lehet olvasgatni a Kjt-t.
2016. márc. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
91%
ja, azt elfelejtettem, ott vannak a szülői értekezletek, a tanári értekezletek, a sulibálok, színház, kirándulások, amihez ne hogy azt hidd,hogy minden tanárnak ugyanúgy van kedve,de amit muszáj,azt muszáj
2016. márc. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim válasza:
0%

Ok de az is kib**szott csúnya dolog h most van ez a tüntetés, és akk még a kis alsósokat is bevonják emiatt a politikába, meg mi az h nem tartja meg az órát? Az a dolga!!(Mi lenne ha bármelyik dolgozó ember azt mondaná h hát én ma nem dolgozok?Egyből kirúgnák) És emiatt már nekem is kellett kint állnom a suli előtt az esőben, mert a tanár inkább az iskola előtt áll, de az nem fontos h a 8.osztályosnak jövőre középiskola és még senki sem tanította meg a tananyagot neki...Ok h a diákoknak is picit jobb lenne ha beválna ez a tüntetéses dolog, de ne kisgyereken keresztül tüntessenek, szegények azt se tudják h ma a f** van.És a mi sulinkban a nagyja már megy haza fél 12kor, míg anyukám 6kor már dolgozik és 17kor ér haza.

Ezért jól le fogtok pontozni :D

2016. márc. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
91%

Oly nagy öröm látni, hogy a sok ostoba tarisznyarák még mindig képtelen felfogni a széntüzelésű agyával, hogy a tanárok napja nem annyiból áll, hogy bemennek, kijönnek és kész, vége a napnak, plusz még egész nyáron csöveznek.


Néha elgondolkodom azon hogyan lehetnek emberek ennyire szánalmasan tudatlanok? Talán valami van a vízben...


Először is, egy tanár képzése legalább 5-6 év, most gondolom jön a hisztizés, hogy "DEHÁT A MÉRNÖKÖK MEG AZ ORVOSOK IS ÉVEKIG TANULNAK HURR DURR", ami való igaz, de őket meg is fizetik. Meg azért nézzük már meg mit dolgozik egy tanár. A tanárok a jövőt építik azáltal, nyilván a ti esetetekben nem sikerült az elégséges tudás átadása, tekintve, hogy még mindig vagytok legalább kétszázan, akik elhiszik, hogy a tanárok élete egyszerű, mint süllyedni egy vasmacskával a hátadon. Egy tanár igyekszik embert faragni a gyerekekből, akik természetesen ellenállnak neki és úgy látják őt, mint egy gonosz és ostoba népművészeti cserépedényt, aki szívatni akarja őket, szóval a tanárt a saját munkahelyén, a saját kvázi "beosztottjai" akadályozzák a munkavégzésébe és ne hazudjon senki, mert mindannyian basztattuk a tanárokat, közben meg bele se gondoltunk, hogy a munkavégzésében akadályozunk. A képzése alatt elsajátított tudásnak körülbelül az egynegyedét van csak alkalma oktatni, ami érthető, hisz nem egyetemekre készül a legtöbbjük, azonban még abból a felhasználható negyedrészből is csak egy nagyon limitált mennyiséget van lehetősége tanítani, tekintve, hogy nem ő dönti el mit kell és mit nem kell tanítani, hanem olyan emberek hada, akik kutyákat se oktattak még életükben, nemhogy embergyerekeket és amennyiben erre a tanár nem hajlandó, akkor kap egy cuki kis borítékot, aminek a beltartalma egy búcsúlevél az intézménytől, akik felsőbb utasításra elbocsájtják. Az pedig, hogy tanárokat a magánvéleményük miatt rúgnak ki, pusztán csak azért, mert az nem egyezik az aktuális vezetői elit véleményével már nem is boncolgatnám, mert ez még az én szarkasztikus szememmel nézve is túl abszurd.


Mivel gondolom képtelenek vagytok a 4 mondatnál hosszabb szövegek értelmezésére, így megrágom nektek előre és beleokádom a virtuális szátokba: adott egy ember, akinek a képzése minimum fél évtizedig tart, aminek a leteltével valószínűleg képtelen lesz az első évben nemhogy a saját városában, de még a szomszédosokban is munkát találni, ha azonban talál, akkor olyan félembereket kell tanítania, akik elvből utálják őt és ott szabotálják a munkáját, ahol csak tudják, mindeközben pedig még csak azt se taníthatja, amit jónak lát, hanem azt kell oktatnia, amit egy 120 éves múmia előír neki, ezekért cserébe pedig garasokkal szúrják ki a szemét, ha pedig szólni mer mindezek ellen, akkor úgy seggbe rúgják, hogy meg se áll az utcáig, egy kirúgott tanárt meg jó eséllyel senki nem alkalmaz.


Igen, tök egyszerű a tanárok élete, nem is értem miért pattognak....

2016. márc. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
100%

"És emiatt már nekem is kellett kint állnom a suli előtt az esőben"


???


"ne kisgyereken keresztül tüntessenek, szegények azt se tudják h ma a f** van."


Én nagyon hálás voltam minden lyukasóráért, mert napi 12 órákat ültem az iskolában én is, mint a mai gyerekek, és akkor még otthon éjjel készültem az órákra.


"És a mi sulinkban a nagyja már megy haza fél 12kor,"


Hogyan, amikor minimum 8-4-ig kötelező a benntartózkodás minden gyereknek?

2016. márc. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!