Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A tanároknak miért kell...

A tanároknak miért kell töredékét dolgozni mint egy átlag embernek? Munkaórában értem .

Figyelt kérdés
És ennek ellenére miért elégedetlenek mindíg?
2016. márc. 30. 16:33
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
4%

"szülői értekezletek, a tanári értekezletek, a sulibálok, színház, kirándulások"


Igen és ezt mind mind a munkaidejükben vagy ha véletlen nem akkor az idejét levonhatják a kötelező benntartózkodásból, amit amúgy sem tartanak be. Tényleg mindjárt megsajnálom őket.

2016. márc. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
100%

érdekes, az én anyám munkaideje tanárként nem délután 6kor szokott kezdődni,mint mondjuk a szülői, színház, bál, mégis ott dekkol benn olyankor jobb esetben késő estig, amikor meg a 7. 8. osztályosokat 2 napos kirándulásokra viszik, akkor az azt jelenti, hogy penteken reggel 6kor indulás, szombaton este 10körül esik haza, ami nem 8 óra ám, de érdekes módon olyankor nincs az,hogy akkor most cserébe hétfőn nem megy dolgozni


a sztrájkról meg annyit, hogy amikor a buszvezetők sztrájkolnak,akkor ők pl nem mennek be dolgozni, a tanár legalább bemegy,hogy nehogy a gyereknek baka essen, felügyel

2016. márc. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
*baja
2016. márc. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
100%
arról nem is beszélve,hogy mostanában az az újmódi rendszer,hogy a tanárokat 10hónapos határozott időre szerződtetik,ami annyit tesz,hogy nyáron nincs fizetése
2016. márc. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 A kérdező kommentje:
Azért is kérdeztem mert van közeli ismerősöm aki tanár már rég óta. Véglegesítve van el nem küldhetik ha bajt nem csinál. Nem kereshet már rosszul , de sose jó semmi. Tavaj vezették be nálunk hogy a lyukas órájukban bent kellett tartózkodni az iskolában. Előtte mindíg haza mehetett ilyenkor. Elmondása szerint ekkor főzött takarított. Azóta dühöng hogy bent kell tölteni az egész idejét az iskolában.
2016. márc. 30. 18:31
 26/50 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van kérdező a tanárok trehány munkát végeznek, aki neked a "hejessírásst" tanította tuti nem érdemelte volna meg a pénzét se akkor se "tavaj"...
2016. márc. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
35%

#22

Mint írtam a munkaidőn kívüli dolgokat levonják a kötelező benntartózkodásból, nem a tanórákból, hanem abból amikor elméletileg bent kéne ücsörögnie. Még a hétvégébe belecsúszó osztálykirándulást is, ha lenne tanár ismerősöd akkor ezt tudnád.

2016. márc. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 A kérdező kommentje:
És még annyi hogy abszolút nem irigylem a munkájukat . Csak nem hinném hogy többet kellene dolgozniuk mint egy átlag embernek. És még is valahogy mindíg is felsőbbrendűnek tartották magukat a többi emberhez képest. És még évi két három hónap semmittevés is van.
2016. márc. 30. 18:37
 29/50 A kérdező kommentje:
Atya ég el rontottam egy betűt bocsáss meg kérlek. Látom sikerült ki ragadnod a legfontosabb dolgot az eddig leírtakból.
2016. márc. 30. 18:40
 30/50 anonim válasza:
9%

Jéé még most nézem hogy az én szavaimat mindenki kiforgatta...

Bár engem még mindig nem hatottak meg a történetek a tanárok sanyarú sorsáról

2016. márc. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!