Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A tanároknak miért kell...

A tanároknak miért kell töredékét dolgozni mint egy átlag embernek? Munkaórában értem .

Figyelt kérdés
És ennek ellenére miért elégedetlenek mindíg?
2016. márc. 30. 16:33
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
93%

Nem csak egy betűt, az igekötők használatával is baj van koma, és gondolom ez csak a felszín! :-)

De nézd a jó oldalát, te vagy az élő bizonyíték arra, hogy igazad van, csak ez elég szar reklám magadra nézve.

2016. márc. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
100%

#27

mint írtam,anyám tanár, jó , hogy ilyen jól megérted, amit olvasol

és képzeld,nem vonják le, legalábbis náluk sztahanovista az igazgató, nekik akkor is bent kell lenni,amikor máshol már szünet van,de dolgozott máshol régebben,mielőtt elköltöztünk,és ott se vonták le soha,bár akkor még jobb volt a helyzet

2016. márc. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
57%
Tudod valami nagyon nem stimmelhet, mert ha ennyire jó munka lenne akkor tömeges túl jelentkezés lenne a tanárképzőre.
2016. márc. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
0%

#32

Hát régebben nem is volt kötelező benntartózkodás. De nyilván ezt is tudod akkor. ;)

2016. márc. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 A kérdező kommentje:
Grécsi tanár úrnak külön köszönöm a mélyenszántó gondolatait. Kár hogy a témában nem volt még egy értelmes hozzászólása. De böngészd át hátha ki maradt egy betű.
2016. márc. 30. 19:03
 36/50 anonim ***** válasza:
100%

#34

Igen,tudok róla, 2013 óta van ez így. De akkor magyarázd már meg nekem,miért jobb az,hogy anyám ott ül bent,ott próbál valamit csinálni következő napra, ahol 3percenkent jönnek-mennek a kollégai, ahol nem lehet normálisan koncentrálni a dolgokra, ahol nincs számítógép, mégis elvárják, hogy az órai anyagot diasoron keresztül add át a diáknak? Ez azt jelenti,hogy készül,amit tud, aztán amiz meg nem tud ott megcsinálni,mert nincs hozzá felszereltség, de úgy kell csinálni, mert előírás, azt meg otthon kell még megcsinálnia. Mire jó ez?

2016. márc. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
Miután letöröltem a könnyeimet, mert meghatott a tanárok sanyarú sorsa, megkérdezném: Miért ezt a pályát választották? Mert (főleg a fiatalabbja) nagyon is jól tudta, jól látta, hogy ebből áll. Például a kiemelt szülőik, vagy osztálykirándulás..basszus tudtátok, hogy ez a pálya jár ilyenekkel, akkor? Ez most az a szitu amikor valaki prostinak meg és csodálkozik ha megb.....k?
2016. márc. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
És azt senki ne mondja, hogy azért választotta mert erre született, stb. Olyan is van! ÉS minden tiszteletem az olyan tanároké! De a nagyjáról elmondható, hogy hülye volt ahhoz hogy más szakra felvegyék a felsőoktatásba. És ezek után ha még mindig nem tetszik amit csinál, akkor lehet menni a gyárba 12 órázni, valószínűleg visszasírná az osztálykirándulást, meg a dolgozatjavítást.
2016. márc. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
Figyu, lehet itt jönni azzal,hogy még mindig jobb,mint a gyárban,persze,de tanult is érte,hogy ne gyárban kelljen dolgozni. Persze, tudták, hogy van szülői meg osztálykirándulás, de régen tényleg ment a valamit valamiért dolog, pl hogy maradj szülőin,nem kell bennt kuksolnod a suliban,mikor amúgy sincs tanóra. Most akkor miért kell meglepődni,ha nem tetszik nekik,hogy minden gyerekhez külön mindenféle jelentéseket kell kitölteni,meg a terhes 8. osztályosnak különórát kell tartani,meg osztályozóvizsgát, és akkor arról ne beszéljünk,hogy a gyerek azt csinál a suliban kb amit akar, fütyörészik, eszik-iszik, zörög, dobálja a tanárt,az meg kénytelen elviselni,mert az igazgatóhoz nem tudja küldeni,mert az nyal a Kliknek.
2016. márc. 31. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
53%

Én tanárnak tanulok. És sajnos igen, a magam letagadnivaló 457 pontjával sehova nem vettek fel, csak tanárira. Épphogy megúsztam a gyárat...


Aki azt hiszi, hogy azért megyünk tanárnak, mert olyan hülyék vagyunk és máshova nem vettek fel, az ássa el magát de mélyre!

2016. márc. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!