Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A holokauszt túlélők, illetve...

A holokauszt túlélők, illetve annak lesleszármazottjai mekkora kártérítés kaptak/kapnak? Menyit kapnak az USA-ban, Magyarországon és a világban?

Figyelt kérdés
Tényleg jó üzlet, vagy ez csak városi legenda? És a többség segédmunkáslét és kisnyugdíjasként él/élt?

2016. ápr. 25. 08:07
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
0%
Nem is értem, hogy mi a bajod. Csak azt írtam, hogy nevetségesen magas ez a kárpótlás, miközben a magyar gazdaság vegetál, nyugdíjasok nyomorognak, sokan nem kapnak semmilyen kárpótlást más dolgokért, a fogyatékosok sem. Én is szívesen éltem volna pár hónapig a gettóban, ha ilyen pénzeket kapok érte. Erre te mindjárt nyilasozol a saját országomban, meg meg akarsz verni 75 éves fejjel?
2016. ápr. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

"Nem is értemNem is értem"


nem csodálom. azzal az aggyal, ami a kommentjeidbõl kiderül, és se értenék semmit.


"pár hónapig a gettóban"


mondtam, pobáld ki! klrülmények vázlatosan: 8-10 ember ( 2-3 család ) egy szobában, élelem alig ( nai kb 10 - 15 dkg kenyér, + valami lötty v ilyesmi, ami hol van, hol nincs, ha bomáznak, a bunkerben csak a leggyorsabbaknak jut hely, mert nem akkora sûsûségre méretezték, utcákon temetelen holtak ( noha a vallás elõírja, h lehetõleg aznap, de legkésõb másnak el kell temetni, csak nem volt rá mód ), gyógyszer, kötszer szinte semmi. toabbi részletek a leírásokban.


ismétlem: PRÓBÁLD KI! amíg nem próbáltad, addig ne pofázz!


"saját országomban"


saját országod ??!!??

egy arab migráncsnak a hamaszból vagy az iszlám államból?

mert az nyilvánvaló, hogy nem vagy magyar és nem is élsz túl régen Magyarországon.

mert ha magyar volnál, nem lehetnél ENNYIRE hülye, sem ennyire gengszter. de még ha csak hosszabb ideje élnél itt, mint bevándorló, akkor is ragadt volna rád valami civilizáció, nem pofáznál ilyeneket tisztességes MAGYAR embereknek.


hát ebbõl tudom, hogy migráncs vagy, valszeg a magát iszlám államnak nevezõ gengszterbanda tagjai közül.


rohanok is, hogy felhívjam rád a TEK figyelmét, nehogy bûnpártolást kövessek el.


na csá!

2016. ápr. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

nenrm kell megmondani, látszik abból, amit, ahogy írsz, hogy néhány napja jöttél Szíriábó, vagy Irakból, ahol akkor még ártatlan nõknek vágtad el a nyakát, miután hatodmagaddal megerõszakoltad.


aztán jöttél Európába, illegális határátlépéssel Magyarországra, hogy robbancs, vagy ki tudja mit.


de ne reménykedj! már szóltam a TEKnek, majd utánadnéznek.

2016. ápr. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

# 15


A magyar nyugdíjak átlaga és mediánja is magasabb mint a fizetéseké, tehát egy átlag nyugger lehet hogy nem él nagy lábon de a dolgozó gyereket nevelő családok még rosszabbul élnek. A fogyatékosok meg kapnak támogatást, csak el kellett volna menni és igényelni kellett volna anyádéknak utánad.

2016. ápr. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
0%
24, lehet, hogy a fogyatékosok egy része kap némi támogatást, ezt te nyilván jobban tudod, tapasztaltad, de manapság még őket is igyekeznek visszaminősíteni
2016. ápr. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

#25

Igen mert sok visszaélés volt. Pár éve még pár ezerért bárki lehetett fogyatékos meg rokkant nyugdíjas. Meg olyan dolgokért kaptak ellátást ami komolytalan pl volt aki azért mert érzékeny a gyomra és naponta kétszer kell kuláznia. Emiatt kapott havi 80 ezret.

2016. ápr. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
0%
26, ahhoz képest, hogy te is érintett vagy, a fogyatékosok ellen beszélsz. Úgy tudom, nem sokakat minősítettek vissza, azokat is nagyrészt igazságtalanul. És kizárt, hogy ők kapjanak támogatást, ha dolgoznak, vagy a nyugdíjasok nyugdíjat.
2016. ápr. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!