Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért vannak még ma is feminis...

Miért vannak még ma is feministák?

Figyelt kérdés

Már elértek mindent, egyenjogúak a férfiakkal, járhatnak szavazni,ugyanúgy fizetnek adót mint férfiak, akár kukások is lehetnek vagy akármilyen túlképzett tudósok is. Manapság miért "harcolnak"?

Illetve mi az a "femináci"?


2016. máj. 19. 06:03
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
24%
Mrs. Keyboard warrior vagyok. Én már nem szólok be neked semmiért. Elismerted, hogy primitív vagy és te így érzed jól magad. Ezzel nincs mit tenni. Amúgy ilyen szellemi háttérrel, mint neked van, egy piskótánál nem leszel felsőbbrendű, nemhogy egy nőnél.
2016. máj. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
41%

Ez a kérdés csak egy újabb provokáció. Uh... Kicsit unalmas már.

Nem kell szeretni kérdező a femenistákat, de tanulj meg mellettük élni. Az a lényege amúgy is, hogy semmi jogod elnyomni őket. És értelmetlen a kötekedés is. Soha nem lesz mindenkinek ugyanaz a véleménye.

A nemek közötti egyenlőség meg rohadtul nem valósult meg. Mindegyiknek megvannak a maga hátrányai még sajnos.

2016. máj. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
58%
A feministák nem nők akarnak lenni, hanem le akarják győzni a férfiakat, férfiaknál is férfiasabbak akarnak lenni, és paradox módon épp ők igyekszenek igazolni a nőellenes szólamokat.
2016. máj. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
19%

"A feministák nem nők akarnak lenni, hanem le akarják győzni a férfiakat, férfiaknál is férfiasabbak akarnak lenni, és paradox módon épp ők igyekszenek igazolni a nőellenes szólamokat."


Miért akarnék nő lenni? A környezetem is azt szajkózza, hogy férfi vagyok. Lehet a péniszem alapján gondolják, nem tudom.

2016. máj. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
69%

"Miért vannak még ma is feministák?"


Hogy megkeserítsék a normális emberek életét.

2016. máj. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Még több joguk is van a férfiaknak. Hamarabb mehetnek nyugdíjba úgy h tovább élnek, nőket nem soroznak be katonaságra stb
2017. jún. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
76%
Mert szükség van rájuk. Sok társadalmi szervezetben, egyházban, foglalkozásnál létezik még nemi diszkrimináció és nem a nők javára...
2017. jún. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!