Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha a melegekkel senki nem...

Ha a melegekkel senki nem foglalkozna akkor melegfelvonulás sem lenne?

Figyelt kérdés

Azt hogy nem foglalkoznak úgy értem hogy pl ha az utcán 2 férfi smárol akkor senki nem szól be mert amikor egy hetero pár smárol a padon az senkit nem érdekel.


A másik meg hogy amikor 2 nő csinálja azt jobban elnézik mintha 2 férfi. Ez miért van?

Nem vagyok meleg.


2016. aug. 24. 07:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
22%
Ne tegyél fel ilyen kérdéseket. Én bármikor válaszoltam ilyen kérdésre, mindig törölték a válaszom. Persze nem dicsértem meg őket.
2016. aug. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
21%
Én múltkor láttam a metrón két nőt csókolózni,hát nem mondom,hogy nem zavart.Ha látnék két férfit,akkor lehet elhánynám magam.Mondjuk engem nem zavar a melegfelvonulás mert nem Pesten lakom.
2016. aug. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Hát ha itt is úgy viselkedsz mint élőben akkor nyilván. Ellenben ha szalonképes vagy akkor nem hiszem hogy törlik. Szalonképes vagy?
2016. aug. 24. 07:30
 4/25 A kérdező kommentje:
1. Ment
2016. aug. 24. 07:30
 5/25 anonim ***** válasza:
60%
De lenne. A melegfelvonulást szervezőknek a provokáció és a magamutogatás az egyedüli céljuk. A normális melegek nem vesznek részt rajta, mert nem hivalkodnak a hajlamaikkal.
2016. aug. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
60%
Nyilván nem lenne. A vicces az, hogy akik idegesek miattuk, azok nem fogják fel, hogy éppen ő miattuk vonulgatnak.
2016. aug. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Persze hogy magamutogatás, de egyben csak egy okozat. Ha a hétköznapokban nem foglalkoznának vele akkor szerintem a pride is szakállas viccé válna.
2016. aug. 24. 07:50
 8/25 A kérdező kommentje:
Én is csak erre tudok gondolni,
2016. aug. 24. 07:52
 9/25 anonim ***** válasza:
21%
Amikor két nő csinálja, az engem csak akkor zavar, ha kimaradok belőle.
2016. aug. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
83%
A melegfelvonulás egy jó trollkodás, kiderül egyből kik azok akik homofóbok és annyira ráérősek hogy azzal foglalkozzanak ki vonulgat és ki nem. Ki mit csinál és mit nem. Ilyenkor szokott jönni az az érvnek nem nevezhető magyarázat: "a heterok sem vonulnak fel" de ugye miért is nem? Nekik is lehetne csak nincs bennük összetartás és kiállás sem, csak hangok a melegek ellen.
2016. aug. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!