Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Melyik országba érdemes...

Melyik országba érdemes egyedülálló anyaként egy gyermekkel új életet kezdeni?

Figyelt kérdés
Nem Európara gondoltam...
2016. szept. 14. 22:57
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, lehet nem voltam túl pontos. Azert tettem fel ezt a kérdést, hogy megtudjam hogy hol fogadnak be minket legkönnyebben kis gyermekkel? Óvoda, munka stb. Turista vízummal Amerikából igen hamar kiutasítanak minket, Ausztráliából főleg. Angol nyelvterület lenne a legjobb, mert azt felsőfokon beszélem, de félő, hogy a vízum lejárta után haza kell jönnünk. Ilyen információ kellene, ahol esetleg a gyermek úgymond: Fontos, és mehet nyugodtan óvodába, iskolába...én találhatok munkát és nem utasítanak ki. köszönöm.
2016. szept. 15. 12:57
 12/15 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálj meg akkor angol nyelvű oldalakon is tájékozódni, hátha pontosabban leírnak dolgokat. Az a baj, hogy ami nem Európa és angol nyelvterület, az elég nehezen fogad be embereket, ha jól tudom. De nem lehetetlen megszerezni az állampolgárságot egyebet pl Amerikában sem. Esetleg a canadahun oldalon (www. és .com hiányzik az elejéről és a végéről, a gyk nem enged linkelni) keresgélhetnél, hátha akad valaki, aki segít. Illetve talán a nagykövetségen eligazítanak, hogy hogy működik pontosan ez a dolog. Azért bennük gondolom te is jobban bíznál, mint a mi ismereteinkben, legyenek egyesek esetében akármilyen pontosak is.

De szerintem egy - akár messzebbi, de - európai vagy eu-s országgal talán picit "könnyebb" lenne a dolgod, de majd a többiek kijavítanak.

2016. szept. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szóval világra hoztál egy gyermeket és most meg szeretnél élni belőle... Talán még nyugdíj is kellene ?
2016. szept. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"országban", nem?


Egyedülálló anyaként Mo-on előnyösebb helyzetben lennél, mint máshol. Egészségügy szempontjából is.


De ha már egész Európa sem jó;akkor jobb, ha végigpróbálod az Európán kívüli világot.


Biztos oka van, esetleg nem vagy európai fajta. Oda kéne menni, ahová tartozol. Az lesz a gyereknek a legjobb.

2016. szept. 22. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ausztrália, Izland
2016. okt. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!