Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit gondoltok Drábik János...

Mit gondoltok Drábik János írásairól?

Figyelt kérdés
Igazak, vagy túl nagy összeesküvésnek tűnnek? Elég sokat olvastam már tőle, 2 könyve is meg van..és ahogy utána olvasgatok dolgoknak a neten meg jobban utána is nézek, van alapja az állításainak..lehet rá mondani, hogy sok mindent beképzel magának, oda is egy fonalat, ahol nincs, de lényegében sok jó dolgot mond, és szerintem nem egy buta ember, eléggé felvilágosult...szerintetek?

2016. okt. 1. 23:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
44%
Azt ,hogy fogyatékos.
2016. okt. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
40%

Neki még mindig jobban lehet hinni, mint a politikusoknak. A konteók közül legalább van olyan, ami igazat mond, a politikusok közül kemény nulla darab képes erre.

Azonkívül meg bőven elég az emberi természetet ismerni ahhoz, hogy átlássuk, kinek is van igaza.

2016. okt. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy logikusnak tűnnek az állításai, de sehol nem támasztja azokat alá. Nincsenek forrásmegjelölések, hivatkozások, gyakorlatilag az összes állítása lehetne kitaláció, nem tudod ellenőrizni.
2016. okt. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Ugyanazok az információk a neten is fent vannak, elég sok forrás van hozzá..vehetünk egyszerű példákat is, pl a 911-et..ki hiszi el ma a hivatalos sztorit? Nemcsak Drábik ír róla, hanem sok más oldal...most pl a Benjamin Freedman féle előadását néztem meg...az is durva, hogy milyen kis apróságokat észrevesz , aztán ha jobban bele mélyedsz a dolgokba és utána jársz, akkor rájössz, hogy nem is olyan hülyeségek az összefüggések. Amiket mond, ott van minden oldalon, csak nem tulajdonítanak nekik nagy jelentőségét, közben meg hoppá hoppá..
2016. okt. 2. 00:34
 5/21 anonim ***** válasza:
49%
Azért ,mert egy másik barom is azt állítja amit ő ,még nem lesz igaza. :)
2016. okt. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint túl sok barom van.:) Pedig csak felvilágosult emberek, akik tudják, hogy mi folyik a háttérben..:)
2016. okt. 2. 00:48
 7/21 anonim ***** válasza:
22%
:,D
2016. okt. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Lehetne több ilyen barom Magyarországon is..aztán ma az ilyenek mennek el szavazni, akiknek fingjuk nincs az egészhez:)
2016. okt. 2. 00:52
 9/21 anonim ***** válasza:
46%

A "Hitler a háttérhatalom része" dologgal bukott el. A félőrült Alex Jones meg a többi idióta is ezt állítja; nem véletlen, úgy hívják, hogy "damage control", és hírelhárítás.


"Igen-igen, elismerjük a gonosz zsidókat, de Hitler azért maradjon még gonosz, jó?"

2016. okt. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
73%
Azt ugye tudod, netre töméntelen baromságot fel lehet dobni? Drábik számomra egy totál konteó-mániás ürge, nem tudom komolyan venni. Beismerem, kíváncsiságból belenéztem egyetlen könyvébe, de rájöttem, nem az a szerző, akit felírnék egy hitelességi listára.
2016. okt. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!