Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit gondoltok Drábik János...

Mit gondoltok Drábik János írásairól?

Figyelt kérdés
Igazak, vagy túl nagy összeesküvésnek tűnnek? Elég sokat olvastam már tőle, 2 könyve is meg van..és ahogy utána olvasgatok dolgoknak a neten meg jobban utána is nézek, van alapja az állításainak..lehet rá mondani, hogy sok mindent beképzel magának, oda is egy fonalat, ahol nincs, de lényegében sok jó dolgot mond, és szerintem nem egy buta ember, eléggé felvilágosult...szerintetek?

2016. okt. 1. 23:55
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Persze, hogy tudom...azért még mindig jobban hisz ezeknek az ember, mint a tvben lenyomott propagandáknak...ezért nem is nagyon nézek tvt... hidd el, hogy több ökörség van benne..azt nyomják le, amit akarnak, hogy higgy.


Mellesleg igen, Alex Jonest is szoktam olvasni meg nézni.. Visszatérve.. több értelmük van, mint az "eredeti " sztoriknak történetet vagy akár összefüggéseket tekintve.

2016. okt. 2. 01:02
 12/21 anonim ***** válasza:
58%

'A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.

# 10/11 Időpont ma 00:58'


Na mi nem tetszik? Olvastam Drábiktól, vagy az, hogy hiteltelennek minősítettem? :D

2016. okt. 2. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
43%

"Mellesleg igen, Alex Jonest is szoktam olvasni meg nézni"


Részvétem. Nem csoda hogy ennyire elrugaszkodtál a valóságtól.

2016. okt. 2. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
36%

Alex Jones felesége zsidó származású. Ha ez nem mond semmit, akkor nem igen van ami segítsen rajtad.


Persze ha te szereted azt hinni, hogy "germán halálszekták" irányítják a világot...

2016. okt. 2. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 lencsefőzelék ***** válasza:
37%

David Icke még Drábiknál is továbbmegy:

https://www.youtube.com/watch?v=R_e6iuAvmkY

Ő olyan dolgokról is beszél, amikről Drábik nem mer. Ez csak az egyik rész a négyrészes előadásából, oldalt megvan a többi is.

2016. okt. 2. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
11%
Drábiknak mindenben igaza van, az hogy túltolja a biciklit szinte minden témában az ezen nem változtat.
2016. okt. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
52%
Drábik az áltudomány építés éllovasa. Mint amikor százezrek posztolják hogy a citromlé+szódabikarbóna gyógyítja a rákot. És mondhat nekik bármilyen orvos bármit erre, nekik gyógyítja. Drábik ugyanez.
2016. okt. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
54%
Kérdező te morbid vagy.
2016. okt. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Miért lennék morbid? Mert érdekel az igazság, mindennek utána olvasok, és nem a média által befolyásolt birka vagyok? Tényleg ezért tart ott az ország, ahol..mert mindenki elhiszi, amit elényomnak a tv-ben..más forrásból meg nem tájékozódik egyes dolgokról...ami elég nagy probléma. Alex Jonestól csak azokat szoktam olvasni, amely témák érdekelnek ilyen összeesküvés szempontból..elég kevés van, de azok után mélyebben szoktam olvasni..


Nem hiszem el, hogy ti mindannyian mentek a média után, és mindannyian elhiszitek, ami a tvben van..durva.

2016. okt. 2. 12:03
 20/21 anonim ***** válasza:
42%
Dehogy hiszem el. De azt sem ,amiket rasszista dagadt f🅰szok mondanak.
2016. okt. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!