Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Magyarországon miért nézi le...

Magyarországon miért nézi le rengeteg ember a külföldön dolgozó magyarokat?

Figyelt kérdés
2016. okt. 11. 18:01
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Irigységből
2016. okt. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
A társadalom általános működésének része az otthonhoz és családhoz, barátokhoz való kötődés. Sok esetben az emberek úgy gondolják, hogy a külföldre távozók ezeket az értéknek tekintett dolgokat feladják a pénzért cserébe.
2016. okt. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Mert azok semmirevalók. Itthon nem tudtak boldogulni. Életképtelenek.
2016. okt. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

"Életképtelenek."


Pont azok eletkepesebbek, raadasul sokkal, akik megalljak a helyuket egy idegen orszagban.

2016. okt. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nem nézik le, csak az olyanokat, akik diplomával,felsőfokú végzettséggel mosogatnak, aztán a 3. havi fizetésükről 10 éves használt Merdzsót vesznek, aztán villognak vele.
2016. okt. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Ott a hülye is megállja a helyét.
2016. okt. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#3:Te komolyan elhiszed amit írsz? Ugye nem? Ennyire nem lehetsz ostoba.
2016. okt. 12. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#6:Hát, nálad aztán "be van táplálva" rendesen.
2016. okt. 12. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 nagy gyuri válasza:
Erre a kérdésre a válaszom:Én még nem vettem észre hogy le néznének amiért külföldön vállatam munkát,inkább némi irigység,családtól el ismerés.Persze hogy a pénzért ,mi másért ,szívesebben lennék itthon a családomal,úgye azt mondani sem kell hogy 70-80 ezret lehet átlagban kapni...amit kint 4 nap alatt meg keresek...Mondjak közhelyes dolgokat még hogy miért?1-2öt...jelzálog jó kis svájci, mint nagyon sokan én is bele mentem annak idején ,akkor ami a legfontosabb van egy kis korú gyermekem nem szeretném hogy nélkülözön mint én annak idején,és nem kell luxus dolgokra gondolni...És igy sem dözsölünk próbálunk normális életet élni.Volt valaki aki azt irta hogy életképtelenek...nem ismerem de egy idegen országban elég talpra esetnek kell lenni ha hiszi ha nem ,de ebbe nem akarok bele menni.Elsö sorban arra hajtunk hogy legyünk 0-án ,és még sorolhatnám.Nem vágyunk szerencsére ,olyan dolgokra ami szerintem felesleges presztizs....
2016. okt. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!