Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A feministák általában migráns...

A feministák általában migránstámogatók?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre, hogy a legtöbb feminista támogatja a migrációt.

Érdekes, mert a beáramló kultúra olyan, ami a nőket semmibe nézi, nem kicsit.


Véleményem szerint a feministák a "liberális alomba" tartoznak és nem szeretnének belepiszkítani.Így, a véleményük ugyanaz a migrációtól:"JÖJJENEK"

Pedig, pont, hogy nekik kellene harcba hívni a nőket a migránspártiak ellen, hogy "héj, azok ott nőellenes kultúrát és vallási kisebbséget akarnak Európába hozni, tegyünk ellenük valamit"



Legalábbis, egy feminista nőt sem láttam volna, még, aki elutasította volna a migrációt.

Most, hogy menekültnek hazudva jön Európába vagy nem, az teljesen mindegy, a lényegen nem változtat.A lényeg, hogy itt lesz.



A másik, a kiállás.

A feministák elszeretettel harcolnak a kereszténység ellen.Nem egyszer volt már, hogy miséket zavartak meg.


De, a mecsetek ellen nem mernek akciózni.Fülüket, farkukat behúzták.Nem mernek akciózni ellenük.Miért is?Ja, mert rohadt gyávák.



2016. nov. 6. 18:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
44%

Kérdető,nem vagy tisztában alap filozófiai fogalmakkal eleve előítéletesen vizsgálsz egy csoportot,meg se próbálod objektívan megnézni az érveket,megszólalásokat,lelki hátteret,nem követed figyelemmel az ezzel kapcsolatos megmozdulásokat/eseményeket és általánosítasz egy-kettő ember alapján.

Ha tényleg érdekelne a téma,akkor utánanéznél rendesen(nem úgy,hogy láttam pár cikket/videót,amit elém tolt a net),de láthatóan csak okos akarsz lenni és ehhez gyűjtesz támogatókat,aminek nem tudom mi értelme van,de szólok,hogy rossz úton haladsz.

2016. nov. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
58%
*Kérdező
2016. nov. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 gyilkosbalna ***** válasza:
70%
Igen bevándorláspárti a többségük. Én sem értem miért ez olyan mint amikor melegek tűntettek az iszlamofóbia ellen. ( ha valaki nem tudná az iszlám országokban pl.:Irán, szaud-arábia halálbüntetés jár a homoszexualitásért )Pont nekik kéne lenni a legnagyobb bvándorláselleneseknek.
2016. nov. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

"Igen bevándorláspárti a többségük. Én sem értem miért ez olyan mint amikor melegek tűntettek az iszlamofóbia ellen. ( ha valaki nem tudná az iszlám országokban pl.:Irán, szaud-arábia halálbüntetés jár a homoszexualitásért )Pont nekik kéne lenni a legnagyobb bvándorláselleneseknek."


Egyetértek.


Szerintem annyira oszlopos tagjai a liberális csapatnak, hogy, még akkor is migránspártiak maradnának, hogyha közben erőszakolnák őket az arabok.

2016. nov. 6. 19:03
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

Skandináv országok: indítsunk programokat a menekülteknek, hogy be tudjanak illeszkedni, megmutatjuk nekik, hogy ha itt akarnak tartózkodni (akár ideiglenesen), akkor alapvető Európai normákat kell követniük (pl. Nők jogai).


Magyarország: DÖGÖLJENEK MEG.

2016. nov. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
38%

Igen, mivel most imádniuk kell a migrácsokat, és az sem számít, hogy a kedvenceik nem sokra tartják a nőket.


Meg nem is mernének nagyon kikezdeni velük, mert nem hagynák sokáig, hogy félmeztelenül vandálkodjanak mint egyes femináciknál divat. :)

2016. nov. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
32%

Igazad van kérdező !


Hozzátenném, hogy a feministák többnyire lezbikusok.

2016. nov. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 gyilkosbalna ***** válasza:
Milyen liberális csapat ? A liberalizmus Sehol nem mondja ki hogy bevándorlás pártinak kell lenned, csak a bevándórláspárti politikusok mondják azt hogy ha nem vagy bevándorláspárti akkor az Európai liberális értékek ellen vagy.(ők úgy hívják náci)
2016. nov. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 gyilkosbalna ***** válasza:
100%

#5 az igazság íme:


Finnország,Dánia,Svájc:ahogy mondtad


Svédország: Alkalmazkodjunk mi a migránsokhoz vegyük át a kultúrájukat és aki tenni mer a bűnözésük ellen fel őket ha bűnöznek hiszen aki megteszi az fasiszta


Magyarország:ne engedjük be őket

2016. nov. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 gyilkosbalna ***** válasza:

#5 az igazság íme:


Finnország,Dánia,Svájc:ahogy mondtad


Svédország: Alkalmazkodjunk mi a migránsokhoz vegyük át a kultúrájukat és aki tenni mer a bűnözésük ellen az fasiszta


Magyarország:ne engedjük be őket

2016. nov. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!