Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A feministák általában migráns...

A feministák általában migránstámogatók?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre, hogy a legtöbb feminista támogatja a migrációt.

Érdekes, mert a beáramló kultúra olyan, ami a nőket semmibe nézi, nem kicsit.


Véleményem szerint a feministák a "liberális alomba" tartoznak és nem szeretnének belepiszkítani.Így, a véleményük ugyanaz a migrációtól:"JÖJJENEK"

Pedig, pont, hogy nekik kellene harcba hívni a nőket a migránspártiak ellen, hogy "héj, azok ott nőellenes kultúrát és vallási kisebbséget akarnak Európába hozni, tegyünk ellenük valamit"



Legalábbis, egy feminista nőt sem láttam volna, még, aki elutasította volna a migrációt.

Most, hogy menekültnek hazudva jön Európába vagy nem, az teljesen mindegy, a lényegen nem változtat.A lényeg, hogy itt lesz.



A másik, a kiállás.

A feministák elszeretettel harcolnak a kereszténység ellen.Nem egyszer volt már, hogy miséket zavartak meg.


De, a mecsetek ellen nem mernek akciózni.Fülüket, farkukat behúzták.Nem mernek akciózni ellenük.Miért is?Ja, mert rohadt gyávák.



2016. nov. 6. 18:48
1 2
 11/15 gyilkosbalna ***** válasza:
Bocs a 9-est véletlenül írtam ki mert telóról írok
2016. nov. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Rájöttem miért véditek ilyenkor nagyon a nőket. Mert ezzel ti palástolni tudjátok, hogy ugyanolyan nőgyűlölők vagytok, mint a menekültek.
2016. nov. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A feminácit ne tessék összekeverni a feministákkal. Rengeteg normális feminista is van,nem csak ezek a barbár férfigyűlölő amcsik. A leírásod alapján a femináci liberálisokról beszélsz,akik szerintem mindenkit kiakasztanak az idióta érveikkel,meg a gender-tanulmányaikkal,amik már az emberiség rákját jelentik.

De a feminizmus alapja nem ez. És pl feminista vagyok,és racionális alapon elutasítom a migrációt,mivel logikus hogy a bevándorlók civilizálatlansága veszélyt jelent,nem csak a nőkre,de mindenkire Európában. Ez józanész,és nem feminizmus kérdése szerintem. És az hogy minden feminista leszbi,ugyanolyan hülyesség,mint hogy minden férfi soviniszta állat. A femináciknál már annál jellemzőbb mivel a férfiak ellen harcolnak,a feministák pedig a nők nem-elnyomásáért. Nem ugyanaz.

2016. nov. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 gyilkosbalna ***** válasza:
#12 te tényleg elvakult bevándorlás párti vagy .
2016. nov. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ha bevándorlás pártiságnak nevezed a menekültek befogadását, akkor igen. Esetleg azt is támogatom, hogy valaki európában éljen pusztán annál az egyszerű oknál fogva, hogy jobb itt neki.


Egyébként ellentmondást véltem felfedezni a kérdésben, feloldanád? Egyszer a gyávaságot teszitek felelőssé a feministák mecstekhez való hozzáállásában, de ugyanakkor szerintetek a feministák hívják a muzulmánokat az országba. Akkor most a liberalizmunak semmi köze ahhoz, hogy nem akcióznak mecsetekben?

2016. nov. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!