Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nagy magyarok! Ti azokat...

Nagy magyarok! Ti azokat nézitek le akik a jobb élet miatt kimennek dolgozni viszont magyarként élnek tovább, vagy azokat akik átveszik a külföldi gondolkodást, és már egyre kevésbé magyarok (akár társkeresés szinten is)?

Figyelt kérdés
2017. jan. 4. 02:31
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
0%
Aki elhagyja, dicsőséges magyar országot mind hazaárulók!
2017. jan. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

'Aki elhagyja, dicsőséges magyar országot mind hazaárulók!'


Nem ok nélkül hagyják el az országot és nem kéne itt válogatás nélkül megbélyegezni a népet...

Vagy akkor nálad a tudósaink is mind ide tartoznak, akik támogatás hiányában érvényesültek külföldön?

2017. jan. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 Szimeon ***** válasza:
2%
Aki Magyarországon nem tud tudományos karriert csinálni az magára vessen. Rengeteg fórum és támogatási rendszer van arra, hogy a legjobb elmék kerüljenek pozicióba. Aki kénytelen külföldre menni, ott dolgozni, kutatni, az általában a hazai tudósok ocsuja. A legalja. Azok, akik hiányos képességeik, lustaságuk miatt Magyarországon nem jutottak lehetőséghez - ezért próbát tesznek külföldön.
2017. jan. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
91%

'Aki Magyarországon nem tud tudományos karriert csinálni az magára vessen.'


Aha, szóval akik az itthoni körülmények miatt nem érvényesülhettek és ezért ki kellett vándorolniuk, azok mind lenézendők?

2017. jan. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

"Aki nem magyar azt ki kell vágni az országból."


Veled kezdeném.

2017. jan. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

"bizonyos politikai ellenszenv miatt kikényszerül azt az embert nem szabad elítélni és megbélyegezni."

Politikai nézet szerint internálják talán az embereket Magyarországon? Miről maradtam le? :D

2017. jan. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Én 168 cm vagyok... most nagy, kicsi vagy közepes magyar vagyok? Vagy hogy vannak az átmenetek? Ha még kiskorú vagyok akkor Junior magyarnak számítok? Ha a junior szót használtam még magyarnak számítok? Ha van bennem ukrán, lengyel, sváb, szlovák és német vér, akkor még lehetek junior közép magyar?
2018. aug. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!