Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nagyon rossz helyzetben...

Nagyon rossz helyzetben vagyok, szerintetek hülyeség lehet belépni a fidesz pártba?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, ha máshogy nem, aktív párttagsággal (fidelitas pl) biztos kapok (főleg, hogy kistelepülésen lakom) támogatásokat az önkormányzattól. Önkormányzati lakást, különböző támogatásokat, esetleg jobb munkalehetőséget.

Gondolom veszíteni nem tudok vele.


TUDOM hogy mindenki utálja a fideszt és én se feltétlenül értek mindennel egyet, de kezdem úgy érezni, hogy könnyebb lenne érvényesülnöm a régióban ha nem szürke egérként szaladgálnék, hanem elfogadnám én is a "nagyvezért" nem provokációnak szánom a kérdést.


De gyakorlatilag a régióban ahol lakom az albérleti árak 100 ezer körül mozognak, nekem a fizetésem kb 150, egyelőre egy rokonomnál csövezek.

Más meg megkapja az önkormányzati lakásokat 30 ezerért mindenféle támogatással.


Ha az kell ezért, hogy belépjek a mocskokhoz. megteszem.


2017. jan. 25. 21:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
És mi lesz a 26e forintos kerteddel, meg az ukrajnai tervekkel?:DD
2017. jan. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Milyen kerttel?
2017. jan. 25. 22:01
 3/13 anonim ***** válasza:
62%
Hallod, ha én újra kezdhetném, tuti, hogy fideszes lennék. Dőlne a pénz.
2017. jan. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Oké, de amúgy lépésről lépésre vajon hogyan?

Tegyük fel regisztrálok a párttagságba.

Majd elvileg hívnak telefonon.


És akkor nincs más dolgom mint bemenni a fideszes önkormányzatba és kérni ilyenolyan támogatást? Vagy ez ennél bonyolultabb? Azért azt se szeretném, hogy elmebetegnek nézzenek. Én elkötelezett vagyok, ha CSERÉBE kapok is valamit de hogyan érjem el?

2017. jan. 25. 22:23
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
2017. jan. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez nem így működik. Attól függ, hogy mit tudsz ellenértékként felmutatni.
2017. jan. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Politikai élet, első lecke.

A FIDESZ-nek elég sok szimpatizánsa van. Azzal, hogy csatlakozol közel sem lesz elegendőm, hogy cserébe ilyen nagy értékű dolgot kapj. Pont kistelepülés az, ahol jobban utánad lehet kérdezni és máris tudják, hogy nem vagy elkötelezett támogató.

A korrupció, ha lehet ez annak nevezni, az a lényege, hogy mindkét félnek megérje.

"Én elkötelezett vagyok, ha CSERÉBE kapok is valamit de hogyan érjem el?"

Ki kell ábrándítsalak, az elkötelezettség közelében sincsen annak, hogy megérje nekik ez az egész, mivel nem egyenértékű.


Mekkora lélekszámú az a kistelepülés?

2017. jan. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Konkrétan Vácról van szó
2017. jan. 25. 22:57
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem esélytelen. Évek kemény pártmunkája kellene ahhoz a lakáshoz.
2017. jan. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Na meg a megfelelő emberekkel ápolt jó viszony.
2017. jan. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!