Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nagyon rossz helyzetben...

Nagyon rossz helyzetben vagyok, szerintetek hülyeség lehet belépni a fidesz pártba?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, ha máshogy nem, aktív párttagsággal (fidelitas pl) biztos kapok (főleg, hogy kistelepülésen lakom) támogatásokat az önkormányzattól. Önkormányzati lakást, különböző támogatásokat, esetleg jobb munkalehetőséget.

Gondolom veszíteni nem tudok vele.


TUDOM hogy mindenki utálja a fideszt és én se feltétlenül értek mindennel egyet, de kezdem úgy érezni, hogy könnyebb lenne érvényesülnöm a régióban ha nem szürke egérként szaladgálnék, hanem elfogadnám én is a "nagyvezért" nem provokációnak szánom a kérdést.


De gyakorlatilag a régióban ahol lakom az albérleti árak 100 ezer körül mozognak, nekem a fizetésem kb 150, egyelőre egy rokonomnál csövezek.

Más meg megkapja az önkormányzati lakásokat 30 ezerért mindenféle támogatással.


Ha az kell ezért, hogy belépjek a mocskokhoz. megteszem.


2017. jan. 25. 21:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ha bírod gyomorral és nyelvvel, akár be is jöhet. Mondjuk, szerintem még a Fidesznél sem azonnal, gondolom, előbb bizonyítanod kell.
2017. jan. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha belépsz, attól még nem leszel kapcsolatokkal rendelkező csókos kismókus.
2017. jan. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Belépsz a pártba, aztán ha elég aktívnak mutatkozol a helyi politikában, segítesz kampányolni neki, meg hasonlók, akkor esetleg majd hálából betolnak majd egy jó munkahelyre... láttam már ilyet
2017. jan. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!