Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek ki nyeri az...

Szerintetek ki nyeri az Eurovíziót? (Politikai jellegű kérdés)

Figyelt kérdés

Az Euróvíziós dalfesztivál esetében most már kijelenthető, hogy az országok nem is annyira a dalokra, inkább egymásra szavaznak. Már ha nincs valami extrém dolog, pl szörnymetál, szakállas nő, vagy orosz nyugdíjaskórus (oké, ők csak másodikok lettek, de ez láthatóan nagy eredmény)


Szóval az eredményt általában az határozza meg, hogy éppen melyik ország közkedvelt, ki élvezi a szimpátiát. Ugye legutóbb Ukrajna, esélyesen a háborús helyzet miatt. (Mondjuk elég furcsa gondolatmenet egy kontinensre szóló esemény terheit egy háborús országra terhelni, de mindegy:D)


Szóval szerintetek idén ki nyer? Melyik európai ország politikája, helyzete, közkedveltsége, seggnyalása viszi idén a pálmát?

A németeket nem tartom valószínűnek, ők most sok kritikát kaptak. Esetleg az angolok a brexit miatt?



2017. máj. 9. 14:47
1 2
 11/12 anonim válasza:

Nahh hát én előre sajnálom a magyar indulót, mert hogy most nem leszünk felkapva az tuti... remelem bárki is lesz nem veszi majd túlságosan magára az eredményt.


Amúgy szerintem most elég sok ország kiesett a kosárból, mert mindenhol vannak gondok, úgyhogy én is azt mondanám hogy 1. Valami transznemű/ másságot felvállaló 2. Menekült / menekülteket látványosan befogadó versenyző fog nyerni.

2019. febr. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Jajj most látom hogy milyen régi kérdésre válaszoltam :D de az a durva hogy meg mindig full aktuális :S :D
2019. febr. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!