Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Örülsz neki vagy nem, hogy...

Örülsz neki vagy nem, hogy európainak születtél? Miért? Ha nem, akkor hova születtél volna szívesebben?

Figyelt kérdés
Olyan válaszokat nem fogadok el, hogy "nem európai vagyok, hanem magyar", mivel Magyarország kulturálisan és földrajzilag Európa része, akár tetszik, akár nem tetszik a mai európai vagy EU-s politika.
2010. máj. 22. 18:27
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
67%

"66"


is hamar 0 zott :)

2010. máj. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
50%
örülök
2010. máj. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 A kérdező kommentje:
Én is világpolgár vagyok, de én nem szeretem Európát. USÁ-t, Japánt, Ausztráliát szeretem.
2010. máj. 22. 18:58
 24/47 anonim ***** válasza:
51%

" "66"


is hamar 0 zott :)"


ilyen mentalitással?:D

én nem csodálkoznék...

2010. máj. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
46%
igen, de szívesebben születtem volna valamelyik skandináv országba a lehetőségek miatt.
2010. máj. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
66%
én meg csak magyarnak :)
2010. máj. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
66%
csak magyar :)
2010. máj. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
31%

neharagudj, nem regisztráltam újra:) az előző válaszokat el sem olvastam, tehát nem tudom miről van szó.

nincs hazám, és? a hazámnak a lakásomat tekintem, és az lényegében mindegy melyik országban van, amíg jól érzem ott magam.

egyébként a "talán el is mehetnél innen"-re a válaszom: ez úgy kb egy éven belül meg is fog történni (franciaország a cél). más nyelveket beszélnek máshol? jaigen, beszélek angolul, franciául, olaszul pedig nemsokára kezdek el tanulni, utána pedig folytatom a japánt.

persze aki igazi magyar az marad szépen itt a fenekén és szidja tovább a politikát, a rendszert meg nemtudom még mit...(hozzáteszem nem politikai okai vannak az elköltözésemnek:)

2010. máj. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
40%
úgylátom a "nagy magyarok" mindenkit lefelé pontoznak aki mást mer írni :)))))
2010. máj. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
84%

"persze aki igazi magyar az marad szépen itt a fenekén és szidja tovább a politikát, a rendszert meg nemtudom még mit'"



ki szidja?


mszp eltűnik a sok korrupciótól

szdsz nincs


fidesz talán helyreteszi a dolgokat és van egy jobbik is :) ami képviseli a magyarokat


neked meg jó utat :)

csak ne hogy felgyújtsák az autódat (ha lesz) a négerek ha elkezdenek tüntetni

2010. máj. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!