Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Örülsz neki vagy nem, hogy...

Örülsz neki vagy nem, hogy európainak születtél? Miért? Ha nem, akkor hova születtél volna szívesebben?

Figyelt kérdés
Olyan válaszokat nem fogadok el, hogy "nem európai vagyok, hanem magyar", mivel Magyarország kulturálisan és földrajzilag Európa része, akár tetszik, akár nem tetszik a mai európai vagy EU-s politika.
2010. máj. 22. 18:27
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:

"ki szidja?"


én nemtudom, akármikor belebotlok valamilyen politikai témájú akármibe (cikk, beszélgetés) csak a szidás meg az elégedetlenkedés megy.


de örülök ha nem így van.


/off vége.

2010. máj. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:

Néha elgondolkozom ezen, hogy örülök-e neki, hogy egy nagyrészt zsidók áltál megvett földrészen élek.

De azért örülök neki, hogy ide születtem.

Hogy miért?

Mert a mai kultúra és tudományok nagy része europábol indultak ki.

Pl. amerika felfedezése,benépesítése stb...

örülök annak is, hogy europában sikerült létrehozni egy olyan gazdasági és politikai uniot, ami képes versenyt tartani gazdaságilag és valutailag is az Usával

2010. máj. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim válasza:
ha választhatnék,hogy hol éljek, csak Németország jöhetne szóba.
2010. máj. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
71%
Dubaj, vagy valami trópusi ország, az időjárás, meg az építészet miatt, de én is szeretem a Hazámat. És tudom, hogy azok is szeretik a hazájukat ahol,, mérgeskígyók, meg pókok élnek, ott van más szép, jó dolog.
2010. máj. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy európai vagyok (messze ez a legjobb földrész), de nem vagyok rá büszke (mivel ez nem érdem). Magyarország egyébként az egyik legjobb ország Európán belül, ennek is lehet örülni (de erre sem vagyok büszke, mert ez sem érdem).
2010. máj. 23. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
Legjobb hely, természetileg, ha megnézed nincsenek nagyobb tornádók, árvizek sem sűrűn és nem nagy térségben!
2010. máj. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
Én örülök, hogy Európába születtem. A világtörténelem során mindig is ez a kontinens volt a középpontban, és ez határozta meg a világ fejlődésének irányát (bár a vh.-k után ez megváltozott), de nincs még egy kulturálisan ennyire gazdag és sokszínű kontinens a Földön.
2010. máj. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!