Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A lányoknak miért ingyenes...

A lányoknak miért ingyenes vagy olcsóbb a szórakozóhelyeken a belépőjegy?

Figyelt kérdés
Én nem értem, ha a nők az egyenjogúságért küzdenek, akkor ez a kérdés nem jogos? Miért kell egy férfinak csak azért belépőt fizetnie mert férfi? Félreértés ne essék, semmi bajom a nőkkel, az egyenjogúsággal is egyetértek.

2018. jún. 10. 14:43
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
96%
marketing, olcsó jegy = több nő = több pasi = több fogyasztás
2018. jún. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
A nők azért járnak bulizni mert olcsó a jegy? Ha drágább lenne nem mennének? Ha a férfiaknak olcsóbb nem járnának többen és nem lenne nagyobb a fogyasztás?
2018. jún. 10. 14:49
 3/26 anonim ***** válasza:
90%
Na pontosan ezért sz@.r férfinak lenni! A következő életemben többek között ezért is leszek nő! Nekem sincsen semmi bajom a nőkkel.
2018. jún. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
95%
Társadalmilag igazságtalan, marketing szempontjából érthető (férfiak nem érzik jól magukat olyan buliban ahol kolbászfesztivál van, ezért több nőt akarnak odacsalogatni).
2018. jún. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
32%

trou de lehet hogy kevesebb nő lenne mivel szeretnek ingyen élni

legtöbb nő kihasználja hogy gerjednek rájuk

ha fizetni is kéne akkor kevesebben mennének kevesebb férfi menne mert nincs annyi nő

am is a hely színvonalát emeli ha sok szép nő van oda sokkal többet képesek kifizetnia férfiak akik sokpènzért hívjàk meg a lányokat italra

2018. jún. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
92%
Így akarják a nőket is becsalogatni, mert aránytalanul kevés nő van a szórakozóhelyeken.
2018. jún. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
97%
Nálunk ezt megoldották. Nincs kiírva hogy nőknek ingyenes csak annyi hogy szoknyában, egyberuhában a belépés ingyenes. Ha egy pasi jön így őt is beengedik ingyen, míg nőknek is fizetni kell ha nadrágban érkeznek:-D
2018. jún. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Már voltam olyan buliban is ahol nem volt ez a megkülönböztetés és mégsem tolódott el a nemek aránya. Szerintem egy hely ha jó akkor nem ez alapján fognak dönteni. Ha a nőknek kicsivel drágább lenne, a férfiaknak kicsivel olcsóbb akkor senkinek sem kerülne olyan sokba és igazságosabb is lenne. Nem feltétlenül pasizni vagy csajozni jár mindig mindenki, lehet hogy csak kikapcsolódna vagy táncolna egyet egy nehéz hét után.
2018. jún. 10. 15:00
 9/26 anonim ***** válasza:
44%

őőőő de oda kifejezetten csakozni meg pasizni mennek nem is a szànalmas zajt hallgatni amit zenének hívnak

ha kikapcsolódni akarsz sétálj egyet vagy kocogj

2018. jún. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
#9: ezzel nem értek egyet. Persze a sétálás vagy kocogás is jó programok, de ezek egy másfajta kikapcsolódást nyújtanak.
2018. jún. 10. 15:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!