Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A most divatos "mások" lehet....

A most divatos "mások" lehet. Hogy intelligensebbek az átlagnál?

Figyelt kérdés
Olvastam több helyen, hogy az LMBT-ék intelligensebbek, műveltebbek, és anyagilag is jobban állnak mint az átlag, az érdekeiket jobban tudják érvényesíteni is
2018. aug. 21. 20:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
4%
Nem "divatos" az LMBT, csupán a civilizáció eljutott arra a szintre, hogy az értelmesebb emberek tolerálják őket.
2018. aug. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
36%

Megvan ennek is a logikája. Az ilyen emberek általában nyitottabbak és toleránsabbak az átlagnál, több szemszögből is tudják szemlélni a világ dolgait. Nem lehetnek begyepesedettek, mivel a saját másságukat is el kellett fogadniuk, ezért megértik, hogy egyik ember sem egyforma, mindenki más és más.

Ebből fakad az intelligenciájuk is.

2018. aug. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
6%

Értelmes ember tolerál.

Másság és tudás korellál.

2018. aug. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
53%
Szóval azt akarjuk kihozni, hogy a hpmoszexuálisok okosak, a homofóbok pedig buták?
2018. aug. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
45%

"Olvastam több helyen..."


Gondolom 444 saját kutatása a férfi WC-ben.

2018. aug. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
32%

Nem a homoszexuálisok okosak, hanem a toleráns emberek, akik hajlandók elfogadni más emberekben a másságot.

És itt most legyen szó akármilyen másságról, nem csak szexuálisan kell érteni. Az csak egy kis szelete az egésznek.

2018. aug. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
37%

"Nem a homoszexuálisok okosak, hanem a toleráns emberek"


Ez bődületes b..mság!

Nekem van olyan ismerősöm, aki tolerálja őket, de nincs 95 az IQ-ja!

2018. aug. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
65%

7!


A 95 pontos IQ az szinte pont a számtani közép az eloszlásban. Az emberek 80%-a 80 és 120 pont közt van a 95-ös IQjú ember egy teljesen átlag, sokan 95ös IQval egész magas pozícióig eljutnak. Talán azt mondod akkor azért mert toleránsabbak?

2018. aug. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
59%

Ebben az országban nem érdemes toleránsnak lenni. Példának okáért, a múltkor egy kérdésnél "coming out" - oltam, hogy mennyire elfogadó vagyok a leszbikusokkal szemben.


Na hallod...Voltam minden, csak rendes ember nem.

2018. aug. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
63%

Látom sokan nem értették meg a kérdést.


A melegek között magasabb pl a diplomások aránya,jobb életszínvonalon élnek.

Ennek okai összetettek.


Egyrészt nincs családjuk,sok köztük a karrierista.

Sokan gyerekként szembesülnek a kirekesztéssel,ami már fiatalon arra ösztönzi őket,hogy maguk irányítsák az életüket,és ne az államra várjanak,mint mondjuk azok,akik 30 évesek sincsenek,de már a 4.gyereket hozzák a világra mondjuk.


Kisebbségként teljesen más az élet.Olyan dolgokat tapasztalsz meg,amit az átlag nem,így magasabb lesz a tolerancia szinted is.


Azok a melegek,akik családot alapítanak tudatosan teszik,és már több kutatás is arra jutott,hogy a melegek által nevelt gyerekek jobban teljesítenek.


Egy kirekesztett ember,vagy akinek nehéz volt a gyerekkora általában arra törekszik,hogy ő másként nevelje a saját gyerekeit.

Ne helyezze nyomás alá,ne legyenek elvárásai,ne formálja a saját képére,mint mondjuk vele tették/akarták tenni a szüleik.

2018. aug. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!