Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ennek mi lesz a vége?

Ennek mi lesz a vége?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__tanarok-iskolatarsak..


Simán el tudom képzelni, mert Facebookon látom, hogy égen-földön keresik a tanárokat ismerőseim, mert egyszerűen nincs és máshol is panaszkodtak már ezzel kapcsolatban!

A rendőrös hozzászólást én írtam.

Egyszerűen nincs járőr, ha valami van, akkor másik megyéről jönnek át.

WTF?

Elvileg sose volt még ilyen jó, mindenki jól keres, elvileg akkor ömlik az adó befelé.

Hol van?????

Szerintem ennyire ramaty sose volt a helyzet....


2018. szept. 29. 22:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%

Mi lenne...szerinted miért emelkedik ugrásszerűen a bűnözés?

Egyrészt mert a bűnözőknek csak jogaik vannak, másrészt meg mert "nincs kapacitás" rá. Helyette a vasúti átjárónál trafiznak, meg láthatósági mellényért bírságolnak,abból jön a mánni.


Ja, és 2 hét alatt rend lesz :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2018. szept. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Itt nem is ez a lényeg, hanem hogy mik ezek az állapotok??

Hol van ilyen, hogy nincs tanár meg rendőr?

2018. szept. 29. 22:27
 3/17 anonim ***** válasza:
46%
Én tavaly érettségiztem, de nálunk is ez volt. Volt, hogy nem volt német tanárunk egy hónapig, aztán találtak egyet végül. De Ha egy tanár beteg volt akkor mehettünk haza mert pont annyi tanár volt ami épp elég volt.
2018. szept. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
43%
Ja és sok tanárnak volt másod állása és néha azért hagytak ki napokat, mert csak a tanári bérből éhen haltak volna kb.
2018. szept. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
4%

Kérdező, te iskolás vagy? Miért nem örülsz ennek a helyzetnek? Én a 2000-es években voltam iskolás, és mi örültünk neki, amikor valami galiba miatt lyukas óránk volt, vagy beteg lett a tanár és ellóghattunk, mert azzal is kevesebb időt kellett töltenünk az iskolának nevezett gyerekbörtönben.


Mi tudtuk, hogy nem az számít, hogy mennyit prédikál a tanár az iskolában, hanem, hogy milyen tapasztalataink vannak az életben, és hogy azzal milyen munkára kerülhetünk be, akár fekete akár fehér munkára, a sulit meg úgy fogtuk fel, mint egy hülyeség, amire az állam kényszerít be minket.


Simán beállhatsz dolgozni így is, ha meg valami speckó munkához kell az érettségi, max később rátanulsz és leteszed. A közhiedelemmel ellentétben, amit próbálnak beléd súlykolni, nem ettől függ a jövőd.

2018. szept. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
55%
Utolsó, van aki tovább akar jutni alkalmi robot munkáknál és szeretne jó érettségit írni, hogy bekerüljön felsőoktatásba. És van olyan aki szeret tanulni, fejlődni, tanulmányi versenyekre járni, stb. De neked aztán mondhatom... :D Egybites proletár.
2018. szept. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
19%

"Utolsó, van aki tovább akar jutni alkalmi robot munkáknál és szeretne jó érettségit írni, hogy bekerüljön felsőoktatásba."


Óh, igen, mert a 18-20 évesen leérettségizett, majd 23 évesen diplomázott Szabad Bölcsész aztán sokra viszi :D


Tanult volna inkább 14 évesen villanyszerelőnek, 18 éves korára meglenne a panel, gyerek, meg az autó, máris előrébb lenne az életben.

2018. szept. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
41%

Hogyhogy hol van ilyen...kb. mindenhol, főleg vidéken.

Bőven van olyan település, ahol rendőrautó szökőévente egyszer megy, és olyankor is tökig nyomják a gázt, mert életveszélyes ottmaradniuk.


#6, az hogy felsőoktatásba bekerül, nem jelenti automatische, hogy jól fizető munkája is lesz. A jogászok-közgazdászok döntő többsége a seggét törölheti a diplomájával, mert sehol nem kap a szakmájában állást. Mehet a Jewbilba robotolni futószallag mellé.

2018. szept. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
74%
Ja értem, te az az organizmus vagy, aki szerint az egyetem = szabad bölcsész és egyéb büfészakok. Ez esetben nem vitázok, csináld a kulimunkát és szidd az értelmiséget :D
2018. szept. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Apám ilyen ostoba embereket :D

Látszik, hogy sok volt a lyukasóra. :D

Alapvető dolgokkal nem vagytok tisztában.

2018. szept. 29. 22:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!