Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Náci ismerősöm, megkérdezte...

Náci ismerősöm, megkérdezte tőlem, hogy a liberalisták miért nem fogadják el őket?

Figyelt kérdés
Ő szerinte a liberalizmus mindent és mindenkit elfogad. Nektek mi erről a véleményetek?

2018. okt. 14. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:
27%

Olyan ez, mint a feltaláló, aki feltalál egy savat, ami mindent felold. Bemegy a találmányi hivatalba.

- Jó, hozzon nekünk mintát abból a savból!

- Nem tudok hozni. Nem tudom mibe beletenni, mert MINDENT felold!

2018. okt. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

A kommunizmusban kivégezték az anti-kommunistákat. A nácik kivégezték az anti-nácikat. A királyságok kivégezték az anti-royalistákat. Stb. A liberálisok az elsők a történelemben, akik elfogadják még azokat is, akik az ő rendszerük lebontásáért dolgoznak. Ennek megvannak a maga előnyei és hátrányai. De hogy pont a liberálisok lennének nem elfogadóak, az szerintem elég röhejes állítás. Nem kedveljük a nácikat, de megengedjük nekik is a szólásszabadságot, gyülekezési szabadságot, stb. Azaz elfogadjuk őket. Az elfogadás és a kedvelés két külön dolog.


Egyébként meg szerintem a liberalizmust elfogadásként definiálni rossz és káros dolog. A liberalizmus alapja az individualizmus és a szabadság. Minden emberekkel kapcsolatos döntés az egyént vegye alapul, ne pedig valamilyen csoportot. És az individuumok legalapvetőbb igénye a szabadság. Erre a két dologra épül a liberalizmus. Az elfogadás csak ennek a következménye.

2018. okt. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
Engem dk-sok fenyegettek meg facebookon mert leírtam, hogy a Európának sem a diktatúra sem a demokrácia nem jó, de az araboknak jó a diktatúra meg ázsiába is az kell, hogy valaki irányítsa őket. Erre másnap meg 4 fenyegetés jött, és elvileg ezzel a kijelentéssel nacionalista vagyok.. pedig a kétfarkú kutyapárta szavaztam..
2018. okt. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért eléggé furcsa náci az, aki a liberálisok szeretetére vágyik :). Az is furcsa, hogy azt gondolja, hogy mindenkit el kellene fogadniuk, mivel náciként neki ponthogy azt kellene mondania, hogy a liberálisok kettősmércét alkalmaznak. Legfeljebb akkor értelmezhető valahogy az érvelése, ha vagy agitációs célzattal tette, vagy relativizálni akarta a liberális értékeket egy liberális vitapartnerral szemben, mintegy áttolva a vitát a vitapartner térfelére.
2018. okt. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudom honnan veszed.

A liberalizmus nem egyenlő a teljes elfogadással.

Élni és élni hagyni.

Egy náciról ez nem mondható el.


Aki mások felé nem mutat toleranciát,azt nem kell elfogadni.


Szerintem egyesek nagyon félreértelmezik a liberalizmust.

2018. okt. 15. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%

Igen, az eredeti értelemben vett liberalizmus valóban erről szól. Voltaire mondta állítólag: "Nem értek egyet azzal, amit mond, de mindent megteszek, hogy elmondhassa."

Ezzel szemben akik ma liberálisnak nevezik magukat (egyébként ők inkább kommunisták), azoknak nem is kell, hogy náci legyél, már akkor lenáciznak és el akarnak hallgattatni, ha valamiben nem értesz egyet velük. Hvg.hu fórumán nem egy emberrel találkoztam, aki a véleményem miatt börtönbe csukatna vagy kivégeztetne. És még emellett demokratának is nevezik magukat.

2018. okt. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
16%
A liberók nyilván nem bírják a nácikat, ahogy a komcsik sem. Mindketten hisznek egyfajta egyenlőségben. A libsik szerint minden ember egyenlő, ami - ostobaság. A nácik szerint nem, és háttérbe akarják szorítani azokat, akik szerintük bűnösök. Például azt a népet, amelyet véletlenül már 100 helyről elüldöztek Egyiptomtól Angliáig... A libsik ott tévednek, hogy tényleg vannak, akiket nem hogy nem szerencsés, de bűn tolerálni. Pl. azokat, akik képtelenek a normális együttélésre, terrorcselekményeket követnek el vagy támogatnak, lepedőkben járkálnak, uzsoráznak, élősködnek másokon, stb-stb. Egy értelmes mai nácinak csak ezekkel van gondja, ezért a libsik antifasizmusával gyakorlatilag a bűnözést, más emberek megkárosítását, terrortámadásokat, szörnyű bűncselekményeket támogatnak (pl. csak Angliában évente sok száz savas támadás történik a kisebbségek részéről). Valójában a liberálisok rekesztik ki azokat a tisztességes embereket, akik nem tolerálják a bűnözőket. (Pl. a muszlim bevándorlók legtöbbje igencsak kirekesztő, többségük támogatná a sária bevezetését az országában, stb.) A liberálisok végső soron kirekesztenek. A nácikat nyíltan is, még ha logikailag valóban tolerálniuk kellene őket, és csak vitatkozni velük. De hát ilyen a liberálisok erkölcsi értékrendje. Nem meglepő, miután olyanok ölelnek keblükre, mint a nizzai elkövető.
2018. okt. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
# Nizzában nem volt semmi,ezt csak a zsidómédiából vetted
2018. nov. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!