Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Egyetértetek azzal, hogy...

Egyetértetek azzal, hogy Európa többsége muszlim lesz?

Figyelt kérdés
Kinek mi a véleménye? Boncolgassuk a jövőt.

2019. febr. 24. 21:16
1 2 3 4 5 6
 41/51 A kérdező kommentje:
Azok akik támogatják a betelepedésüket ki kell dobni Európából egyenesen a Közel-keletre, majd ott rájönnek mennyire hülyék voltak. Az itt beírogató bevándorláyspártiakkal együtt, mert az ilyeneknek sincs itt helye Európában hisz nem védik és nem becsülik meg.
2019. febr. 25. 11:12
 42/51 A kérdező kommentje:
A világ népességének több, mint 24% muszlim így hülyeségeket ne írogassál, hogy nincsebek sokan sőt szerinted egyre kevesebben vannam.
2019. febr. 25. 11:16
 43/51 anonim ***** válasza:
61%

Kérdező: de a lényegen ugyanúgy változtat, csak nem bírod felfogni. Aki miatt te hisztizel itt azok az arabok. Azok közül meg nem mind muszlim. Megsúgom keresztények is vannak az arabok között.

Muszlimoknál is nem mindegyik arab. Leírtam, egy magyar is lehet simán muszlim.

Ilyen alapvető dolgokat nem tudsz megérteni akkor teljesen felesleges neked ilyen témával foglalkoznod, mert nem értenéd meg az igazi problémákat.

2019. febr. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
73%

,,Azok akik támogatják a betelepedésüket ki kell dobni Európából egyenesen a Közel-keletre"


Akkor kezdheted Rogánékkal, ők árultak ennek a rétegnek letelepedési kötvényt. Ilyen óriási öngólt is régen láttam már.

2019. febr. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 A kérdező kommentje:
Kinek árultak leteleledési kötvényt? Az Európában robbantgató és terrorcselekményeket elkövetőknek? Írd meg pontosan ki volt az, mert én ilyenről nem tudok. Itt elsősorban az illegális bevándorlásról van szó meg arról, hogy a sok csóró és buta rétegeket is beengednék az agyhalott liberálisok.
2019. febr. 25. 11:32
 46/51 anonim ***** válasza:

"A liberalista megoldás az az, hogy minden identitást el kell törölni, és szürke kis blokkokká kell leredukálni az embert, "


Neked lehet más a szürke.


Nekem mondjuk az a szürke,hogy kitalált vallások nevében megmondják hogyan éljek.

Vagy ha nő vagy férfi vagyok,az eldönti a sorsomat hogyan éljen.


A világ a szabadságról szólna,a vallás pedig pontosan a szabadságot nyomja el,ahol csak lehet elnyomásban tart.

2019. febr. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
73%

Csak annak a rétegnek árult, akik pont a robbantásokat pénzelik. :D Vagy mit hittél kérdező, ingyen csinálják? Jaj, te kis naiv. Pont az olyan gazdag arab réteg pénzeli az ilyen akciókat, akiknek Tóniék árulták. Párizsi merénylet is kész vagyon volt. Szerinted utána miért tért át az ISIS a kocsival tömegbe hajtok merényletre? Mert az a legolcsóbb miután már nem szponzorálták őket, mert kezdték megvizsgálni a nagy arabok pénzmozgását.

Erről beszéltem, hogyha az alapokkal nem vagy tisztában fölösleges belemélyedni a témába, mert kékre festett fingod se lesz a témáról.

Meg nézd már meg kiknek árulták Tóniék. Aszad egyik embere is vett többek között például letelepési kötvényt. Akkor miről beszélünk?

Mikor kezded Szíriába kiköltöztetni Tóniékat?

2019. febr. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 A kérdező kommentje:
#47 Magyarul egyetlen egy embert sem tudsz megnevezni, aki a letelepedési kötvények által jutottak be Európába és terrorcselekményt követtek el. Hallod hamus vádakat ne terjessz, mert hamar bíróság előtt találhatod magad. A helyedben elsőként bizonyítékokat keresnék, mert a vagdalkozásokon kívül mással nem tzdsz szolgálni az pedig kevés lesz ahhoz, hogy bizonyítsd a vádakat amiket megfogalmaztál konkrét személyek ellen.
2019. febr. 25. 18:38
 49/51 anonim ***** válasza:

A kérdező egy idomított, totális agyhalott!

Szóra sem érdemes!

2019. febr. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 A kérdező kommentje:
Erőszakos jött-mentekre és terroristákra nincs szüksége Európának. A saját hazájukban kell megoldják a saját problémáikat és ott követeljék a jogaikat ne itt Európában!
2019. febr. 25. 19:56
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!