Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Harcolnál a Hazádért? (Bővebbe...

Harcolnál a Hazádért? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

A kérdés főleg fiataloknak szól!!!(kb. 18-24 éveseknek)

Ha Magyarországot külföldi támadás érné, Te bevonulnál a seregbe? Pl:Ha gimibe vagy ha egyetemre jársz stb. képes lennél ezeket otthagyni? Képes lennél a családodat otthagyni, úgy, hogy nem tudod, hogy latod-e őket még valaha?

Tudom, hogy Magyarország NATO tag és a többi állam segítene, de ezt most tegyétek félre.



2020. szept. 24. 20:28
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
83%
Bár én sem rajongók a jelenlegi vezetésért de én nem hagynám, hogy a családom és barátaim idegen hatalom alatt szenvedjenek, vagy menekulniuk kelljen elhagyva mindent amit elértek
2020. szept. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim ***** válasza:
79%

Mi a baj, kérdező?


Túl egyenes volt a válaszom ezért törölte(tte)d?

2020. szept. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 anonim ***** válasza:
71%
Harcoljon aki annyira akar, nekem van jobb dolgom is.
2020. szept. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim ***** válasza:
80%

Minden háború azért kezdődött, mert X érdekcsoport el akarta venni Y érdekcsoport vagyonát/területét/erőforrásait. Soha nem történt még meg, hogy az egyszeri Gipsz Jakab felnézett az égre, és azt mondta: - Sokkal jobb lesz nekem, ha elutazok innen a faszba, és agyonlövök egy halom idegent, akikről eddig nem is tudtam.


Szóval, a válaszom NEM.

2020. szept. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
17%

Érdekes hogy változnak az idők.

Régebben szégyen volt gyávának lenni, most meg hogy licitáltok egymásra ki hagyna hátra mindent előbb és hagyná itt magára a szüleit, a sok honfitársát, hagy pusztuljanak ha valaki megtámadná őket.

Nem véletlenül mondták már régen is, hogy gyáva népnek nincs hazája. Nektek nincs is.

2020. szept. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
85%
#15 Jólvan, majd összekaparjuk az egyben maradt részeidet a lövészárokból, és ráírjuk a sírodra, hogy segítettél megvédeni a Nemzeti Együttműködés Rendszerét, kösziszia
2020. szept. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim ***** válasza:
83%
De van egy haza úgy hívják Föld, és azért mert pár embernek épp háborúzhatnékja van pár ember által húzott határon, hát szívük joga, de én nem fogom miattuk le lelövetni magam, se más embert lelőni.
2020. szept. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:
22%
Ha támadás éri Magyarországot és szükségessé válik a civilek bevonása, egy szóval se fogják kérdezni, hogy szeretnél-e drága kisfiam harcolni, hanem visznek. Emellett családjukat, népüket szerető embereket nem is kell sokat b*, hogy bevonuljon, mivel tudja azt, hogy ha nem megy, akkor az édesanyját, lánytestvéreit az ellenség halomra erőszakolhatja.
2020. szept. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:
80%
A civilek sem fognak sokat gondolkodni azon, hogy sátorfa és édesanyjával, feleségével, lánytestvérével stb, szépen egy nyugisabb területre költözzön.
2020. szept. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
78%

Azért egy háborúnak mindig vannak előjelei. Ha így alakulna, akkor elhúznánk családostul Ausztriába, ha ott is forrósodna a levegő, akkor meg Svájcba.

Aztán ott este sörözve ropizva nézném, hogy itt a hülyék hogyan lövik egymást.

Igen, akkor látnak szívesen, ha nem vagy csóró...

2020. szept. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!