Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Harcolnál a Hazádért? (Bővebbe...

Harcolnál a Hazádért? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

A kérdés főleg fiataloknak szól!!!(kb. 18-24 éveseknek)

Ha Magyarországot külföldi támadás érné, Te bevonulnál a seregbe? Pl:Ha gimibe vagy ha egyetemre jársz stb. képes lennél ezeket otthagyni? Képes lennél a családodat otthagyni, úgy, hogy nem tudod, hogy latod-e őket még valaha?

Tudom, hogy Magyarország NATO tag és a többi állam segítene, de ezt most tegyétek félre.



2020. szept. 24. 20:28
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
32%
#27 végre valaki. Hagyjad ezeket mindig a gyavaknak a legnagyobb a szája. Gép előtt magabiztos és okos, az életben meg fülét farkát behúzva sírva menekül anyucihoz. Szegény anyjának kéne kimenekíteni az országból. De azért örülök, hogy a fiatalság meg nem veszett teljesen oda.
2020. szept. 26. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim ***** válasza:
57%
Na akkor már ketten vagytok, gratula, mindenki más meg élne tovább boldogan, na ki járt jobban?
2020. szept. 26. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim válasza:
70%
Az is gyáva aki a munkája miatt nem besorozható még háború esetén se?
2020. szept. 26. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:
62%

#27 "19 éves vagyok, egyetemista. Olyan felmenőim vannak, akik az életüket adták azért hogy minden kis magyar "anyámasszonykatonája", ne éljen idegen hatalom elnyomása alatt!"


És milyen jól sikerült LUL. De komolyan, majd ha kimaxolod életed potenciálját azzal, hogy melléd dob egy repeszbombát egy drón, te pedig büszkén meghalsz Hazádért, köszönd meg a felmenőidnek a nevemben is, hogy ilyen k.urva jól sikerült megvédeni az országot az idegen befolyás ellen!

2020. szept. 26. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:
77%

Tegyük fel, hogy elmegyek harcolni. Lesérülök elvesztem a lábam.


Nem lenne munkám és ott feküdnék az aluljáróban és az akkori fiatalok átlépnének rajtam, mondván "csöves g*ci".

Vagy szórakoztassam őket háborús történetekkel 500 forintért. Vagy mutassam meg, hogy kell lőni egy poshadt zsemléért.


A politikusok fiai harcolnának-e? A magyar nők mennyire néznének férfinak? Mennyi esélye lenne egy, amolyan "hős"-nek? Inkább csak egy lábatlan nyomorékot látnának, aki még a családját sem tudjaceltartani és megdugni sem tudja őket rendesen.


Szerencse, hogy szellemi munkát végzek és még akkor is tudnék dolgozni, ha lesérülök, de akkor is ott a kérdés: "volt értelme"? Kösz nem. Inkább elmennék.

2020. szept. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:
80%

A harcban semmi magasztos nincs. Az én dédapám harcolt a 2. világháborúban a Kárpátokban. Mesélte, hogy mikor vissza kellett vonulni felakartak nászni a német teherautókra. Ja a hős németek jóval előbb elpucoltak csak pár hátvédet hagytak, meg lényegében a szövetségeseiket.


Amikor az egyikük felakart kapaszkodni a teherautóra az egyik német levágta a kezét gyalogságiásóval. Ennyit a német-magyar szövetségről.

2020. szept. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:
46%

Egyszerűen szánalmasak vagytok. Még csak nem is a gyávaságotok miatt, hanem mert nem tudtok olvasni.

A kérdés NEM az volt hogy mennél-e egy országért harcolni, lelövetnéd, megöletnéd-e magadat vagy meg akarnál-e ölni mást politikusok kedvéért, mert ti ezt hozzátok ki belőle.

A kérdés ez volt: "Harcolnál a Hazádért?...Ha Magyarországot külföldi támadás érné, Te bevonulnál a seregbe?"

A HAZÁDÉRT és nem egy országét. A haza nem a politikusokat jelenti, hanem azt ahol te és a családod éltek. A szüleidet, testvéreidet, barátaidat jelenti. Nem idegen háborúba kellene menni - hanem MEGVÉDENI mindezt.

De nem, még olvasni sem vagytok képesek. Közben nagy arccal mocskoljátok azt aki érti a kérdést is és a jelentőségét is. És igen, ti vagytok azok akik lebontanátok a déli határkerítést, felszámolnátok a határvédelmi törvényeket, majd követelnétek TŐLÜNK, akik védenénk az országot, hogy fékezzék meg a terrorizmust, a nők elleni támadásokat, a rasszizmust, a zsidók és homoszexuálisok elleni támadásokat, amiket éppen azok hoznának be akiktől ti nem lennétek hajlandóak megvédeni a hazánkat (nem a tiétek, ezt értem). Ti vagytok azok akik hozzátenni semmit nem vagytok hajlandó az országhoz, építeni nem építitek, szimplán fikázzátok amit mások felépítettek itt már nektek, majd mentek MÁSOK ORSZÁGÁT építeni, mert ott milyen jó.

Miért nem mentek már el innen? Szabad, megtehetitek. Akkor menjetek, mindenkinek jobb lenne! Nekünk biztosan.

2020. szept. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:
63%
#37 Oké, csak majd ha lelépek, dolgozz helyettem is, hogy ugyanannyi maradjon az adóbevétel :D Egyébként nem mindenki annyira autista, hogy megdögöljön értelmetlenül ahelyett, hogy a családjával elköltözzön háború esetén. De a kétbites gondolkodásodból már lejött, hogy ilyen komplex gondolatok csak úgy nem születnek meg a fejedben.
2020. szept. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim válasza:
70%
Érdekes hogy a 33-as válaszomban lepontoztak..Nekem például olyan munkám van ami miatt háború során se lehet besorozni..Most ezért gyáva lennék?
2020. szept. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:
56%
"Csak a bugrisok halnak meg a hazáért." Enoch Thompson
2020. szept. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!