Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Harcolnál a Hazádért? (Bővebbe...

Harcolnál a Hazádért? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

A kérdés főleg fiataloknak szól!!!(kb. 18-24 éveseknek)

Ha Magyarországot külföldi támadás érné, Te bevonulnál a seregbe? Pl:Ha gimibe vagy ha egyetemre jársz stb. képes lennél ezeket otthagyni? Képes lennél a családodat otthagyni, úgy, hogy nem tudod, hogy latod-e őket még valaha?

Tudom, hogy Magyarország NATO tag és a többi állam segítene, de ezt most tegyétek félre.



2020. szept. 24. 20:28
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
76%

"Igen, akkor látnak szívesen, ha nem vagy csóró..."


Szerencse hogy háborús helyzetben kissé rugalmasabban kezelik ezt a kérdést. :D

2020. szept. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Nincs joga hamis államkötelezettsège kèrni senkit hivatalos katonai toborzàsra senkinek. Ez nem konkrèt diktatúra , vagy harc vilàg. Nem szeretnèk 20 ik szàzadot megèlni. Nem akarom tömegek halàlàt.
2020. szept. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
89%

Fiatal, nem fiatal azért lássuk be. Senki sem akar meghalni, az emberek többsége úgy kötné fel a nyúlcipőt mint a sicc. Anno a sorozás során sem akart senki bevonulni (nagyon kevés kivételtől eltekintve).

Az más kérdés, hogy olyankor nem kérdezik - visznek. Azonnal lezárják a határokat és korcsoport szerint behívnak akár akarod akár nem.

2020. szept. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 qkker1 ***** válasza:
71%
Nem.
2020. szept. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
83%
Vannak olyan dolgok amikért harcolnék, de ez az ország távolról sem tartozik azok közé. Én csak a szart kaptam ettől az országtól, nem tartozom semmivel, pláne nem hogy az életemet kockáztassam érte.
2020. szept. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
85%
A hazámért elképzelhető, de az ország, amit a hazámnak tartok annyiszor tagadott meg, hogy semmi kötődésem sem maradt.
2020. szept. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:
35%

19 éves vagyok, egyetemista. Olyan felmenőim vannak, akik az életüket adták azért hogy minden kis magyar "anyámasszonykatonája", ne éljen idegen hatalom elnyomása alatt!


Ha egy magyar megfutamodik a harc elől, akkor ezek szerint nem számít neki semmit az hogy hányan adták azért az életüket, hogy most ott ülhessen a gép mögött és azon versenyezzen ki a gyávább?



Sajnos szánalmas a generációm! Én személy szerint kiállnék ezért az országért és minden magyarért!

2020. szept. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:
71%
Akkor menj lövesd le magad büszkén. Ennyit elérsz vele mást nem, arról meg nem mi tehetünk hogy régen nem szedték a sátorfájukat, bár megjegyzem, akkor is sokan megtették, simán mert volt annyi eszük, hogy máshol is ugyanúgy van lehetőség az életre, nem kell pár politikus őrülete miatt nagy szavakat ordítozva a falnak rohanni.
2020. szept. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:
34%

Inkább halok meg méltósággal, mint gyáván!


27-es voltam

2020. szept. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
80%

Na mondtam, nagy szavakkal dobálózva még egy Darwin díjat is kiosztanék így. :D


Bár azért nagyon kíváncsi lennék, hogy vajon mikor épp a saját véredben fekszel, pár golyóval átlyukasztva, akkor is olyan hú de nagy dicsőségnek gondolnád.

2020. szept. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!