Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Harcolnál a Hazádért? (Bővebbe...

Harcolnál a Hazádért? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

A kérdés főleg fiataloknak szól!!!(kb. 18-24 éveseknek)

Ha Magyarországot külföldi támadás érné, Te bevonulnál a seregbe? Pl:Ha gimibe vagy ha egyetemre jársz stb. képes lennél ezeket otthagyni? Képes lennél a családodat otthagyni, úgy, hogy nem tudod, hogy latod-e őket még valaha?

Tudom, hogy Magyarország NATO tag és a többi állam segítene, de ezt most tegyétek félre.



2020. szept. 24. 20:28
1 2 3 4 5 6 7
 61/62 anonim ***** válasza:
85%
Mi ez a kommentszekció? Értem, hogy utáljátok a kormányt, mert én is. De szarrá, porig alázni azt a helyet, ahol a Dédszüleitek a vérükkel öntözték a földet, undorító viselkedés. Mi az hogy "foshalmaz"? Ez a "foshalmaz" hazát adott neked amikor pelenkába szartál képzeld, ha a dédszüleid ezt mondták volna, most lehet nem is élnél, vagy nyomorban és elnyomásban. Látod? Ez szánalmas amit itt leművelt ez a társaság a kommentekben.
2021. júl. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/62 anonim ***** válasza:
24%
A hazát úgy hívják, hogy Föld bolygó, a szűkebb értelemben vettet meg az ami a kapun belül van.
2021. júl. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!