Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Miért vannak ilyen suttyók,...

Miért vannak ilyen suttyók, akik támogatnák nálunk az általános kötelező sorkatonaság ismételt bevezetését?

Figyelt kérdés
Nem tudják, mennyi felesleges kiadása lenne belőle az országnak, miközben haszna meg semmi?
2023. nov. 1. 16:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/74 anonim ***** válasza:
76%

Hagyjuk ezt a suttyózást.

Mindenkinek lehet azért véleménye,és emiatt senki nem suttyó,ha nem értessz is vele egyet.

2023. nov. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/74 A kérdező kommentje:
De nem érted, hogy intelligens ember nem támogatja? Aki meg igen, az meg habzó szájjal üvölti. Vagy te hallottál valakit normális emberi hangon kommunikálni, hogy de igenis kellene és hogy milyen okból, tényekkel alátámasztva? Én még nem. És ez igenis a legócskább suttyóság.
2023. nov. 3. 19:12
 43/74 A kérdező kommentje:
És amúgy az idősebb korosztály szerintem legalább 90%-a is ellene van, sőt utólag is megveti a sorkatonaság által feleslegesen elrabolt másfél-két évet, meg azokat az undorító féreg komcsikat, akik ezt a korrupt, pénzpazarló rendszert működtették.
2023. nov. 3. 19:15
 44/74 anonim ***** válasza:
91%
#43 Így igaz. A sorkatonaságnak semmi értelme nem volt, max annyi, hogy a sok mihaszna ezredes meg tábornok elvtárs ne haljon éhen. Elpiálgattak ott egymás között, meg szétlopták az egész honvédséget. A sok fiatal meg szívott az ilyen vörös mocskok miatt. Ócska lepusztult laktanyák, meg az lepukkant technika amit az oroszok kidobtak a szeméttelepre: ez volt a szent néphadsereg.
2023. nov. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/74 A kérdező kommentje:
44-es valóban, amellett hogy folyt el a pénz a semmire, korruptak is voltak meg még tolvajok is. És hajuk szála nem görbült, gondolom ki is tüntették őket, ahelyett hogy mindet a jól megérdemelt sittre vágták volna.
2023. nov. 3. 22:14
 46/74 anonim ***** válasza:
56%

22: Nyilván velem kevered össze a kérdezőt, ugyanis én élek Hollandiában. Nyilván ezt a kérdésemet olvastad, és ez alapján hiszed azt, hogy én vagyok eme kérdés feltevője is:


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__hadsereg-hadvezetes..


Úgyhogy egy null ide és a kérdezőnek!👎 De alapból nem értem, miért kell kapásból arra tiplelni, hogy minden sorkatonaság ellenes kérdést egy ember tesz fel. Annyira hihetetlen, hogy itt a GYK-n minimum több tucatnyian ellene vagyunk? 🤔

2023. nov. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/74 anonim ***** válasza:
81%

Ausztriában sorkatonaság van,és fel sem merül senkiben,hogy ezt másképp kéne csinálni.

Az elmúlt hétvégét Bécsben töltöttem,és ott éppen Honvédelmi napok voltak,(okt.23.)sátrakkal,eszközökkel,a sorállomány is be volt szépen fogva.

Sokan odajöttek,nézelődtek családostul,és mindenki nagyon kedves volt egymással.A gyerekek megcsodálhatták a páncélozott járműveket,beleültek,mindenki elvolt a Burggartenben,közben bemutatók is voltak.

Igy is lehet csinálni,és senki bunkót nem láttam.Nem értem a minősítést!

2023. nov. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/74 anonim ***** válasza:
72%
47: A honvédelmi napokon nyilván úgy állítják be a dolgokat, hogy a civil vendégek a katonaságot egy hibátlan, profi szervezetnek lássák.
2023. nov. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/74 anonim ***** válasza:
0%
Patent volt ott minden. Sorállomány.
2023. nov. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/74 anonim ***** válasza:
33%
49: Látszólag. Most ez olyan dolog, a rendőrségi bemutatók is azt sugallják, hogy a rendőrök az igazság bajnokai, akik csak az igazi bűnözőket csukják le, és csak a tényleges szabálysértőket bírságolják. Holott finoman szólva nem ez a teljes valóság. Ne legyünk már ennyire naívak!
2023. nov. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!