Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Miért vannak ilyen suttyók,...

Miért vannak ilyen suttyók, akik támogatnák nálunk az általános kötelező sorkatonaság ismételt bevezetését?

Figyelt kérdés
Nem tudják, mennyi felesleges kiadása lenne belőle az országnak, miközben haszna meg semmi?
2023. nov. 1. 16:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/74 anonim ***** válasza:
62%

#54 Nem értek egyet a sorkatonaság helyreállításával, de szerintem is túlzás mindenkit suttyózni, bunkózni, primitivezni, aki más véleményen van.

Pl. egy, az öltözködéssel (fehérnemű) kapcsolatban közölte valaki, hogy X és Y fehérnemű viselése az Ő döntése alapján "kötelező". Erősen lepontozták azokat, akik - anélkül, hogy az adott fehérneműk viselése kérdésében állást foglaltak volna - rákérdeztek, hogy ki milyen alapon írja elő kötelezően X v. Y fehérnemű viselését, milyen alapon avatkozik bele más intim szférájába.

jan. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/74 A kérdező kommentje:
61-es, tudsz rá egy konkrét megalapozott elfogadható indokot, ami miatt habzó szájjal üvölti valaki, hogy ez jó volt vagy hogy kellene a mai fiataloknak is? Mert amúgy nincs egy se, akkor miért vannak néhányan (szerencsére igen kevesen) mégis mellette? Ráadásul ezek szinte kivétel nélkül alkesz tahók, intelligens ember nincs köztük
jan. 7. 10:13
 63/74 anonim ***** válasza:
62%
Mert az ilyen általában mind alkesz vén p.cs, akiknek a sorkatonaság volt a legtöbb amit csak elérhettek az életben. Sajnálom őket.
jan. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/74 anonim ***** válasza:
51%

#62 Azzal kezdtem, hogy "Nem értek egyet a sorkatonaság helyreállításával". Ez után miért kérsz rajtam számon sorkatonaság melletti érvet?

#61 vagyok, és NEM voltam katona.

jan. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/74 A kérdező kommentje:
Te meg miért kéred rajtam számon azt, hogy én minősítek más embereket? Ha te nem tartozol közéjük, mit fáj az neked? Amúgy értettem, hogy te személy szerint nem támogatod a sorkatonaságot, így a kritikai észrevételem nem is szólhatott neked. A kérdésem hozzád most mindösszesen annyi, hogy te meg tudod érteni azon emberek motivációit, akik esetleg (tényleg nagyon kevesen) valami miatt támogatják, helyes gyakorlatnak tartják és nem látják minő fölös pénzkidobás lenne? Mert én egyáltalán nem értem meg őket, a taplóságon meg az unintelligenciájukon kívül egyéb okuk nincs rá, hogy ezen a maradi komcsi véleményen legyenek.
jan. 7. 17:31
 66/74 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem azért, hogy ne legyen ennyi páva.
jan. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/74 anonim ***** válasza:
72%

#66

Ez a sorozatos pávázás idejétmúlt, elavult dolog. El kéne végre felejteni.

jan. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/74 A kérdező kommentje:
Ja, mert a 40-es, 50-es katonaviseltek aztán nagyon férfiasak... az elhízott, sörhasú, alkesz taták...
jan. 7. 18:11
 69/74 A kérdező kommentje:
Mert manapság rengeteg "páva" van, "bezzegamiidőnkben".... És ha sorkatonaság lenne, akkor már egy se lenne belőlük. Ez igen. Erre magadtól jöttél rá vagy segített valaki neked 66-os alkesz boomer tata?
jan. 7. 18:17
 70/74 anonim ***** válasza:
47%
Páváinkat is be kell sorozni, hogy ők is emberré váljanak. Úgy is a háborúk korát éljük, lehetne őket kivezényelni Putin Vladimir Vörös Hadseregébe támogatásnak, szovjet édestestvéreink meg zsoldot fizetnének a magyar államnak. Mindenki jól járna. Most meg semmi hasznuk, csak az egyetemeken pávulnak, még etetni is kár őket.
jan. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!