Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Miért vannak ilyen suttyók,...

Miért vannak ilyen suttyók, akik támogatnák nálunk az általános kötelező sorkatonaság ismételt bevezetését?

Figyelt kérdés
Nem tudják, mennyi felesleges kiadása lenne belőle az országnak, miközben haszna meg semmi?
2023. nov. 1. 16:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/74 anonim ***** válasza:
0%
Ausztriában látszik ,van pénz a sorállomány rendben tartására. Igényesek.
2023. nov. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/74 A kérdező kommentje:
46-os nem hogy több tucatnyian, de mindenki, sőt nálunk biztosan állítom, hogy a lakosság 95%-a ellene van. Ez a hangos suttyó kisebbség meg hadd vinnyogjon, egyebet sem tehetnek. Aki itt támogatja az troll vagy tényleg elmebeteg. Egyébként nem értem miért jön mindenki Ausztriával vagy Finnországgal, amikor én azt kérdeztem, hogy nálunk, Magyarországon, ahol soha nem működött normálisan ez a rendszer, az eredeti funkciójára teljesen alkalmatlan volt. És nem is működne, nem kéne egyáltalán esélyt se adni neki, eleve halott dolog. Amúgy honnan veszik, hogy azokban az országokban, ahol érthetetlen módon még ma is van, ott tökéletesen működik? Tényleg, nem ilyen kampánynapokból kellene levonni bármily következtetést, hanem úgy egyáltalán.
2023. nov. 4. 15:32
 53/74 anonim ***** válasza:
93%
Nem értem, miért írjátok rendszeresen, hogy a boomerek akarják a sorkatonaságot. 76 éves vagyok, ellenzem. Van két fiú unokám, ez elég ok az ellenzésre.
2023. nov. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/74 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként miért suttyó az akinek más véleménye van?
2023. nov. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/74 A kérdező kommentje:
Mert aki támogatja ezt az indokolatlan időrabló felesleges sz.rt az normális ember nem lehet. Te például támogatod? Ugye hogy nem.
2023. nov. 27. 20:43
 56/74 anonim ***** válasza:
100%

És ha támogatnám is, miért vagyok ettől suttyó?

Egyáltalán tudod mit jelent a szó? Tudnád definiálni?

2023. nov. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/74 A kérdező kommentje:

Van egy eredeti jelentése, de manapság abban az értelemben használják, és én is így, hogy: "Műveletlen, faragatlan, esetlen személy."


És mivel a kötelező sorkatonaság az egyik legnagyobb suttyóság ami csak lehetett, így értelemszerűen az is az, akinek ez tetszett és helyesli hogy ismét legyen nálunk is miközben erre semmilyen értelmes érv nem létezik. Ebben nincs semmi bonyolult vagy érthetetlen.

2023. nov. 27. 20:59
 58/74 A kérdező kommentje:
Ráadásul ismét leírom, hogy én normális, értelmes embert egyáltalán nem hallottam hogy támogatta volna, csak olyat aki tökrészeg volt és habzó szájjal üvöltötte. Azzal meg ne törődjél, ha nekem az ilyenekről ez a véleményem, ezt vállalom. Szemtől szembe is megmondom.
2023. nov. 27. 21:05
 59/74 anonim ***** válasza:
53%

Az új hidegháborús időszak nem fog 1-2 év alatt véget érni, emiatt minden ország haderő fejlesztésbe kezdett.


Nem a "suttyók" támogatása miatt lesz újra bevezetve, ne erőlködj.

jan. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/74 A kérdező kommentje:

"Az új hidegháborús időszak"


Most? Egész világot érintő hidegháborús időszak? Hol? A te alternatív világodban maximum.


Ma már ne igyál többet fater. Aludj vissza, holnapra talán kijózanodsz.

jan. 6. 21:48
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!