Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Nők is mehetnek szerződéses...

Nők is mehetnek szerződéses katonának Mo-n, ugye? Nekik is ugyanolyan a fizikai teszt (futás, felülés, stb. ), mint a férfiaknak?

Figyelt kérdés
2014. jún. 27. 08:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"Tévedsz. Az alapkiképzés azaz az első 3,5 hónap ugyanaz. Mindenkinek.

Nincs szakirány.

Az alapkiképzés elvégzése után eskütétel, ezután jön a szakirányú továbbképzés. Ott már különbözik a kiképzés az alapján hogy ki milyen specializációt választott."


Kár, hogy nem tévedek :) Pontosan ezt mondtam.

2014. jún. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"Értem, köszi :)

Tehát elég a felvételhez, ha mondjuk 36 fekvőtámaszt csinálok, de célszerű "rágyúrni" a férfi követelményre, hogy a kiképzésen ne érjenek meglepetések?

"


Nem, azt mondjuk neked, hogy csináld mindet szabályosan. Ennyi. :)

2014. jún. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"ha kecskeméten az alezredes asszonyhoz kerülsz kinyír a fekvővel, mániája hogy a lányokat baszogatja, én idén voltam AA felvételin az egyik csaj megcsinált 32-t 1-et számolt be érvényesnek mond.....blabla"


Az azt "alezredes asszony"-t ismerem, valami Bengő, vagy Bangó, vagy mi a tököm a neve. Egy tetves közalkalmazott amúgy, főiskolás tesitanár volt, vagy 5 éve jött át az MH-hoz. Na épp az ilyen, ténylegesen katona sose volt gárdát kéne leépíteni, de amúgy magyarosan.... azaz kivágni őket más munkalehetőség nélkül a fenébe.

2014. jún. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

a tényen nem változtat ott baszogatja az embert ahol tudja, nagyon kevés emberrel kedves, de mondom nálunk aznap 3 lány volt mind a 3-at szívatta rendesen csak az egyik ment át

( ja és egyébként a fekvőből nincsen női változat pedig ha jól emlékszem a régebbi jelentkezési dokumentumokban még ki volt emelve hogy nőknek női fekvő ) na ezt el lehet felejteni, nem térdelve meg nem széles kéztartással kell hanem vállszéles támasz mint a fiúknak erre majd figyelj

2014. jún. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"Kár, hogy nem tévedek :) Pontosan ezt mondtam."


Akkor csak félreértettük egymást!


Az alezredes asszony viszont nemhiszem hogy tesitanárként ment volna át az MH-hoz 5 éve.

Érdekes is lenne ha minden jöttment tesitanárt felvennének, és Alezredest csinálnának belőle.

2014. jún. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Marczell ***** válasza:

Én is az alezredes asszonynál nyomtam fekvőt. Igazából szívatott és kedvezett is nekem. Leállított az elején kétszer, szerinte pumpáltam, szerintem elég mélyre lementem. Így fáradtan kezdtem hozzá, 45-öt számolt fel nekem, pedig szerintem kevesebbet nyomtam.

21/F

2014. jún. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!