Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez tényleg így van? Hogyha...

Kovacs pistajózsi kérdése:

Ez tényleg így van? Hogyha edzek akkor ugyanolyan kövér maradok csak izmos? V micsoda? ><

Figyelt kérdés
Van egy kis felesleg a hasamon és nekem nem tetszik szóval el szeretném tüntetni. Az egyik osztálytársam viszont azt mondta hogy hiába csinálok felüléseket attól a felesleg még ott marad. Most ebbe van valami igazság vagy csak féltékeny esetleg és nem akarja hogy csinosabb legyek? :D

2012. jún. 11. 14:03
 1/3 anonim válasza:
ha csak edzel az is fogyaszt de javaslom fussál akkor könnyebb eltüntetni a felesleget
2012. jún. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
csak felülés nem elég több kell sokaig felüléseztem énis de semmi változás.utana elkeztem konditerembe járni és ott már hamarabb jöt a változas de pár hónap kell hozzá.És igen könnyebb nem leszel mivel a izom nehezebb a zsírnál így ha tornazol nemérdemes nezni a kilokat mer lehet több leszel mint amennyi most vagy vizszont formásabb.ezért érmesebb lemérni a méreteidet(mell,derok és csípő) és azon követni a változást.
2012. jún. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
rendben megfogadom! koszi a valaszokat :)
2012. jún. 11. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!