Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A Németországban élő nem...

A Németországban élő nem európai migránsok (akik főleg 5 éve áramlottak be) mennyire vették át a német nyelvet és az európai gondolkodást?

Figyelt kérdés

2020. júl. 1. 08:05
 91/141 anonim ***** válasza:
53%

64: Na, pont erről beszélek, hogy olyan buta vagy egy értelmes témát is szétcseszel az ostobaságoddal.

Gyakorold szépen a szövegértés, mert erről baromira nem beszélt senki. :D Arról ment a duma, hogy ez a "minden migráncs bűnöző kint" olyan logika, mintha azt mondanánk minden magyar bűnöző, mert odakint a magyarok bűnöznek. Nem, felesleges most azzal jönni, hogy csak a cigók, sajnos nem csak a cigók.


"Gyere le Borsodba, Szendrőlád, Szendrő, Szalonna, Ragály tudnám sorolni."

Figy, Borsodban élek, pont nem messze Ragálytól. Van ezerszer jobb példa is erre, amiket kb. ugyanúgy nem fognak ismerni csak azok akik itt élnek. Hétes és társai. Bocs, tévedek, Hétest ismerik, mert ugye akkor ajvékoltak, hogy "jáj, nincs vííz móre!", csak azért mert szűkítőt raktak be, hogy ne tudjanak annyi vizet pocsékolni a közkutakról (ha jól emlékszem Hétesen volt, de javíts ki, ha nem, mert nem emlékszek már pontosan).


"Hitelesebb, mint az általatok etalonnak tekintett hvg meg 444 ;)"


Most komolyan párt politikai hozzáállástól függetlenül mondom ezt, hogy tényleg nem hiteles már régóta a Kuruc. Nem hiába nem olvassák már sokan és szorította ki őket a piacról a Vadhajtások és társai. Túltolták már a dolgokat, egyre több volt az ellentmondás, hogy most akkor mi igaz és mi nem. Egy példa csak: évekig tagadták miszerint Nováknak bármi köze lenne az oldalhoz, mikor kiszorultak a piacról és jött a hirtelen nagy leleplezés, hogy kik a szerkesztők akkor mégis ott volt Novák. De emlékszem sok bűnügynél, stbnél is volt az, hogy nem győzték javítani a végén magukat, mert az elején totál másról írtak. Ezért lett az, hogy oldaltól függetlenül a jobboldaliak se tekintik hiteles forrásnak a Kurucot.

2020. júl. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/141 anonim ***** válasza:

"Egyébként is rengeteg dolog bűzlik a "cigánygyilkosságok" körül. Eleve mit akartak ezzel elérni? Így nem lehet kiirtani a cigányokat, mert sokkal gyorsabban kölykeznek, mint ahogy az irtásukkal haladnak. Miért nem találtak ki legalább valami olyat, hogy "leállunk, ha megszüntetitek a cigányok pozitív diszkriminációját"? Semmi értelme a dolognak. Akkor ott van az, hogy az egyik áldozat nem is cigány volt, az egyik "elkövető" pedig korábban fellépett rasszizmus elleni fesztiválon.


Én biztos vagyok benne, hogy ezeket a "gyilkosságokat" megrendelték valakik, hogy lehessen rasszizmusról ajvékolni, mert úgy mégiscsak ciki, ha egyetlen példát sem lehet felhozni rá."


Valószínűleg ajvékolás miatt rendelhették meg, hanem valaki politikai balhét akart belőle. Csak kérdés, hogy ki? Meg egyáltalán mit akartak kihozni belőle? Mert egyik félnek se lett jó az egész.

Cigópártiaknak azért, mert ugye cigányokat öltek, felpörögtek a "bezzeg őket elítélik, hasonlókért alig akarnak valami büntetést adni a cigóknak", stb.

Cigó elleneseknek megint negatív reklám, mert innentől fogva mindig téma lesz ez, hogy szervezetten öltek cigányokat, nácik országa vagyunk, stb.



"Érdekes a kínai, ukrán, román, angol, amcsi, indiai be tud illeszkedni."


Annyira túlzásokba ne essünk. Kínaiakkal meg ukránokkal is meg vannak a gondok, ők se olyan áldott jótét lelkek.

Meg azért felesleges úgy csinálni már 2020ban, hogy nem tudjuk miért nem illeszkednek be idehaza a cigók. Most komolyan meddig akarunk úgy csinálni, mintha nem tudnák azért engednek meg nekik mindent, mert szavazógépek. Felesleges Fideszezni, mert az MSZP is hasonlót tolt velük.


"Nézd meg mi megy az USA-ban. Ott a feketéket diszkriminálják."

Túlzásokba ne essünk már könyörgöm. Normális feketéket nem diszkriminálják. Ez megint olyan, hogy azok sírnak a legjobban, akik miatt kialakul az előítélet velük szemben. Van egy csomó fekete, aki normálisan be tudott illeszkedni a kinti társadalomba, őket nem is diszkriminálja senki se.

Például David Dorn, aki nyugdíjas rendőrként meg akart akadályozni egy bolt kirablását a tüntetések miatt kialakult káoszban, de lelőtték, amibe belehalt.

Miért nem foglalkozik vele se a hazai média (444nek is többen szóltunk már be, hogy nem hajlandó lehozni az esetét), se az amerikai média? Hisz feketét lőttek le a feketék elleni erőszak tüntetések alatt. Ugyanis nem elég, hogy rendőr volt, hanem a gyilkosa/gyilkosai szintén feketék voltak, csak ők éppen bűnözők, akik fosztogattak.


"Ha Magyarország 600 év alatt nem tudta integrálni a cigányokat akkor ez nagyobb mértékben a magyarság bűne"

Ki találta ki ezt a hazugságot, hogy 600 év alatt nem lettek integrálva? Integrálva lettek, nem voltak velük komolyabb gondok évtizedekig. Mikor jöttek a gondok? Mikor rendszerváltás után rájöttek a politikusok, hogy az alja rétegük megvehetőek és simán megszavaznak bárkit, aki fizet nekik. Azóta nem bírni velük, azóta alakult ki, hogy a börtönökben is többségében cigók ülnek, stb. Ahogy korábban írtam felesleges Fideszezni, ugyanúgy az MSZP és társai is kinyalták tövig a farpofáikat a lehetséges szavazatokért.

Ugyanúgy Gyurcsány és Bajnai kormányzása alatt is fényesre voltak nyalva, cigó gyerekeknek is olyan lehetőségeik voltak már akkoriban, hogy mi magyarok csak irigykedve figyeltük milyen lehetőségeket dobnak vissza. Ingyen táboroztatás, ingyen sporttábor, ingyen tanulás segítség, stb. Mindezt azért, mert cigányok.

2020. júl. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/141 anonim ***** válasza:

"Aki a születést kölykedzésnek írja azt nem tekintem civilizált embernek."


Ez olyan öngól, hogy már fáj. Megsúgom a cigók alja rétegének szokása a szülést kölykedzésnek hívni, lekölykedzésnek, stb. Ezért terjedt el mindenhol, hogy cigányok születésnél a kölykedzést használják. :D


"Ha a cigányok elolvassák ezeket a hozzászolásaidat, mit gondolsz milyen reakciót vált ki belőlük?"

Normális cigányokból annyit, hogy megemlíti nem minden cigány ilyen, de nem kapja fel a vizet, mert tudja mire akart utalni azokkal az írásokkal.

Az alja réteget meg nem érdekli, mert azok alapból alig tudnak magyarul olvasni. Nem hiába volt, hogy kötelezően bevezették ne lehessen buktatni, mert akkor lett volt olyan, aki 18 évesen se végezte volna el a 4. osztályt.

2020. júl. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/141 anonim ***** válasza:

"Deák téri késelés:)"


Ebből is szépen lejön mennyire ostoba vagy. A deáktéri késelő nem úgy indult el otthonról hogy akkor magyarokat fog gyilkolni. Egy szórakozóhelyen szóváltásba kerültek, összeverekedtek és késelés lett a vége. Összes sem hasonlítható a szélsőjobbos magyar csoport tetteivel. Ők sorozatban gyilkoltak cigányokat, előre kitervelték és csak azért kellett meghalniuk az áldozatoknak mert cigányok voltak.

2020. júl. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/141 anonim ***** válasza:

"Top 50 bűnöző, se több, se kevesebb.

Az viszont gáz, hogy tele van cigánnyal."


A TOP 50 bűnöző nem cigánnyal van tele hanem magyarral.



"Az összes gyilkosság kb.

Mindig a magyart rabolják ki, majd ütik agyon."


Csak van egy lényeges különbség. Nem azért rabol ki vagy gyilkol mert magyar vagy. Rá van kényszerítve a bűnözésre. A cigány mondhatja hogy nem kap munkát, diszkriminálják, gyűlölik, de egy magyar bűnöző mivel tud védekezni?



"Egyse, de nevezd meg a falut vagy bármit, ahol történt ilyen."


Persze. Ha simán megtörténhet hogy egy csoport sorozatban gyilkolja a cigányokat akkor bármi megtörténhet.



"Még jó, hogy nem csak Magyarországról van szó.

Diret kihangsúlyoztam, hogy mindenhol a cigánnyal van a baj.

Kanadaból is hazazavarták őket.

Ki volt a hibás? "


Megmondom neked ki volt a hibás. A magyar társadalom. Kanadába ment cigányokat a 600 év diszkriminációja és gyűlölete tette azzá. Egy olyan népcsoport akiket a többségi társadalom többszáz éven át gyűlölt, nem fog tudni egyik pillanatról a másikra megváltozni.


"Ezt most találtad ki."


Ne magadból indulj ki. Itt egy cikk:


[link]



"Ki mondta, hogy a néger különb?"


Mivel agyhalott rasszista vagy, nem meglepő ez a válasz.



"Persze, csak épp elfelejted, hogy a cigányokat senki nem tudja integrálni, szal akkor ki a bűnös?

Hát nem mi!"


Dehogynem. Az pedig totál változó hogy melyik ország milyen mértékben tudta integrálni a cigányokat. Az biztos hogy Magyarország sosem akarta integrálni őket.



"Ezek a népek különbek, mint a cigány, szal nem tudom miről beszélsz"


Arról beszélek hogy ha te nem tudsz integrálni néhány százezer cigányt akkor mit kezdtél volna több millió szerbbel, románnal, szlovákkal? A hozzád hasonló agyhalott magyarság őket is gyűlölte volna, és megpróbálta volna elnyomni aminek egy szép nagy polgárháború lett volna vége. Azt mondom köszönd meg a nagyhatalmaknak hogy elcsatolták ezeket a területeket Magyarországtól.

2020. júl. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/141 anonim ***** válasza:

"A 72-es hozzászólásomban van egy link, ahol több tucat ilyen esetet gyűjtöttek össze."


Egy olyan sincs ami csak kicsit is hasonlítana a magyar szélsőjobber csoport támadássaihoz.



"Akkor mondanám ezt, ha rám is ugyanúgy hatott volna az agymosó fehérellenes propaganda - amit a hollywoodi filmek is terjesztenek -, mint rád."


Nem tudom milyen filmeket nézel de az biztos hogy szó nincs fehérellenes propaganda hollywoodban.



"A születést csak embereknél hívjuk így, állatoknál - így cigányoknál is - kölykezés vagy ellés."


Ezzel csak azt bizonyítod hogy egy primitív rasszista vagy és ahogy mondtam nem tekintelek civilizált embernek.



"Felhívni a figyelmet arra, hogy folyamatosan hazudsz. Felhívni a figyelmet arra, hogy folyamatosan hazudsz. Gyűlölködő te vagy, hiszen folyamatosan hazudozol az általad gyűlölt fehérekről és magyarokról."


Én vagyok gyűlölködő? :) Nem gyűlölök faji alapon senkit. Egy csoportot azért tényleg utálok. A hozzád hasonló agyhalott primitív rasszistákat.



"cigányok által megölt magyarok száma ? magyarok által megölt cigányok száma

Kérlek, tedd ki a kérdőjel helyére a megfelelő relációjelet!"


Szívesen. Mondjuk kezdjük a roma holokauszttal. kb. 30–70 000 magyarországi romát, köztük gyerekeket, nőket és öregeket deportáltak a második világháború alatt amiből sok ezer meg is halt.

2020. júl. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/141 anonim ***** válasza:
100%

"Ez meg azért vicces, mert az egyedüli tényleges fizetett troll, aki lebukott az Pozitív Visszacsatolás volt ő meg kőkemény Fideszes. :D"

Mindenki tudja, hogy tele van fizetett trollokkal az oldal, és messze nem mind fideszes, de amúgy meg a fidesz is magyarellenes és cigánypárti.


"Most komolyan párt politikai hozzáállástól függetlenül mondom ezt, hogy tényleg nem hiteles már régóta a Kuruc."

A kuruc.info az egyetlen magyar nyelvű oldal, ahol még nem olvastam szándékos hazugságot.


"Egy példa csak: évekig tagadták miszerint Nováknak bármi köze lenne az oldalhoz, mikor kiszorultak a piacról és jött a hirtelen nagy leleplezés, hogy kik a szerkesztők akkor mégis ott volt Novák."

Tudtommal senki nem bizonyította hitelt érdemlően, hogy kik a kuruc.info szerkesztői. Ha bizonyították volna, akkor az illetők rég börtönben ülnének, mert igazat írnak olyan témákban, amikben tilos.


"De emlékszem sok bűnügynél, stbnél is volt az, hogy nem győzték javítani a végén magukat, mert az elején totál másról írtak."

Naponta olvasok kurucot, és nem tudok ilyenről.


"Valószínűleg ajvékolás miatt rendelhették meg, hanem valaki politikai balhét akart belőle. Csak kérdés, hogy ki? Meg egyáltalán mit akartak kihozni belőle? Mert egyik félnek se lett jó az egész."

Ahogy már írtam - csak valószínűleg csúnyán írtam, azért nem értetted meg -: azért, hogy ne legyen annyira nevetséges, hogy rasszizmusról ajvékolnak, miközben egyetlen rasszista támadás sem éri a cigányokat.


"A deáktéri késelő nem úgy indult el otthonról hogy akkor magyarokat fog gyilkolni. Egy szórakozóhelyen szóváltásba kerültek, összeverekedtek és késelés lett a vége."

Honnan tudod, hogy nem úgy indult el? A cigányok szándékosan keresik a balhét és kötnek bele magyarokba, ezt mindenki tudja, aki találkozott már velük. Az, hogy ennek gyilkosság lesz a vége, vagy "csak" rablás és súlyos testi sértés, a pillanatnyi vérmérsékletüktől függ. Ezerszer rasszistábbak, mint akár én.


"Egy olyan sincs ami csak kicsit is hasonlítana a magyar szélsőjobber csoport támadássaihoz."

Ja, szóval egyetlen csoport támadásai súlyosabbak, mint az, hogy a cigányok folyamatosan halomra gyilkolják a magyarokat?


"Nem tudom milyen filmeket nézel de az biztos hogy szó nincs fehérellenes propaganda hollywoodban."

Akkor tévedtem, évtizedek óta nem néztél amerikai filmet.


"Ezzel csak azt bizonyítod hogy egy primitív rasszista vagy és ahogy mondtam nem tekintelek civilizált embernek."

Én nem tagadom, hogy rasszista vagyok. Te is az vagy, csak te rosszabb vagy, mert a saját fajodat gyűlölöd, ráadásul még le is tagadod.


"Én vagyok gyűlölködő? :) Nem gyűlölök faji alapon senkit. Egy csoportot azért tényleg utálok. A hozzád hasonló agyhalott primitív rasszistákat."

Folyamatosan uszítasz és hazudozol a magyarok ellen. Ha nem gyűlöletből, akkor miért? Pénzért?


"Szívesen. Mondjuk kezdjük a roma holokauszttal. kb. 30–70 000 magyarországi romát, köztük gyerekeket, nőket és öregeket deportáltak a második világháború alatt amiből sok ezer meg is halt."

Egyrészt ez 75 évvel ezelőtt történt, egyetlen ma élő magyar sem felelős érte, ellenben a magyargyilkos cigányok nagy része még mindig él. Másrészt a cigányok rég megfordították ezt az arányt.

2020. júl. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/141 anonim ***** válasza:
53%

"Mindenki tudja, hogy tele van fizetett trollokkal az oldal, és messze nem mind fideszes, de amúgy meg a fidesz is magyarellenes és cigánypárti."


Nem, nincs tele fizetett trollokkal. Ahogy írtam Pozitív Visszacsatolás volt, aki lebukott, hogy kormányhoz közeli, mert vele nem egyszer fordult elő, hogy félórával hamarabb tudott olyan dolgokról, amikről a kormány még nem is beszélt.

Hithű párthívőkkel van tele az oldal, nem fizetett trollokkal. A kettő között nagy különbség van.


"A kuruc.info az egyetlen magyar nyelvű oldal, ahol még nem olvastam szándékos hazugságot."


Pedig voltak sajnos mikor szándékosan másként írtak meg dolgokat, mint ahogy megtörtént. Voltak olyan eseteik is anno mikor olyan bűntényeket is úgy állítottak be, mintha cigányok követték volna el, holott kivételesen nem ők voltak.


"Tudtommal senki nem bizonyította hitelt érdemlően, hogy kik a kuruc.info szerkesztői. Ha bizonyították volna, akkor az illetők rég börtönben ülnének, mert igazat írnak olyan témákban, amikben tilos."


Már felvállalták magukat.

[link]


"Naponta olvasok kurucot, és nem tudok ilyenről."


Akkor nem régóta olvashatod, mert 2012-13 körül sokszor előfordult ez.


"Ahogy már írtam - csak valószínűleg csúnyán írtam, azért nem értetted meg -: azért, hogy ne legyen annyira nevetséges, hogy rasszizmusról ajvékolnak, miközben egyetlen rasszista támadás sem éri a cigányokat."


Ahogy írtam itt valószínűleg többről lett volna szó, ajvékoláshoz elég lett volna egy támadás is kész. Valami nagyobb akciót akartak volna kirobbantani belőle.


"Akkor tévedtem, évtizedek óta nem néztél amerikai filmet."


Ne akarjuk már itt is tolni Toroczkai baromságait, ő találta ki ezt az egész hülyeséget idehaza, körbe is röhögték őt akkoriban.


"mert a saját fajodat"

Fajtádat, nem fajodat. Saját fajáról akkor beszélnénk, ha magát az emberiséget gyűlölné.

2020. júl. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/141 A kérdező kommentje:

Olaszliszkán, amikor a nem rasszista cigányok agyonverték Szögi Lajost, azt is ordibálták a cigányok, hogy "Öld a magyart!" Ez bizony rasszizmus, lincseléssel, mivel hordában támadtak a cigányok egy védtelen tanárra és a gyermekeire.

Aztán Miskolc Muszkás oldalán is cigányokat ítéltek el rasszizmus miatt 2009-ben.Ennél az ügynél lefoglaltak egy támadó fegyvert is, amelybe a "Halál a magyarokra" felirat volt belevésve, a nem rasszista cigányok által.

De lehet említeni a budapesti Tavaszmező úti esetet is, ahol szintén cigányokat vettek elő, szintén rasszizmusért.

És akkor még nincs is megemlítve, hogy szinte az összes cigány kutyázza a magyarokat, szintén rasszista alapon.

De elterelődött a téma a kérdésemtől, szóval, ha valami mélytoleráns megint terel, akkor b*sszatok a fejére, hogy éhez térjen. A németországi migránsokhoz az ő fajtája 2 értelmes mondatot nem tudott hozzáfűzni, csak hazugságokat.

2020. júl. 2. 08:50
 100/141 anonim ***** válasza:
100%

"Fogod szépen kérdező és kimész szépen elbeszélgetni a németekkel. :D "


Linket kérek a 3 hónapos nyelvtanfolyamról, aminek olyan nagy sikere volt. Beszéltem tegnap óta németekkel, senki nem tud semmiről.



"hülyeségeket egyedül te hordtad itt össze eddig"


Még mindig a link kellene, nem a mellébeszéd.



"elbeszélgetned velük milyen feltételekkel lakhatnak."


Linket küldj át, engem nem érdekel a mese.

Most már őket is érdekli.



"Szerinted olcsó mulatság feketén"


Igen, a darkweben nézz szet.


"Tényleg elgondolkozok veled van-e értelme vitázni"


Az nem vita, hogy össze-vissza hazudsz, aztán nem kapjuk meg a linkeket.

A kérdező linkelt.



"Ne terelj légyszíves."


Te terelsz.



"Ez meg azért vicces,"


Nézz már először tükörbe.

Folyamatosan hülyét csinálsz magadból a nyelvtanfolyamaiddal meg hogy képtelen vagy szembenézni a valósággal, mely szerint a cigányok nagyon nagy része semmirekellő és nem csak itthon, hanem mindenhol.

Ráadásul emiatt mindenkit hibáztatsz.

2020. júl. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!