Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A Németországban élő nem...

A Németországban élő nem európai migránsok (akik főleg 5 éve áramlottak be) mennyire vették át a német nyelvet és az európai gondolkodást?

Figyelt kérdés

2020. júl. 1. 08:05
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/141 anonim ***** válasza:
92%

60


Nem, nem ezt mondjuk, ezt csak te látod bele.

1.A magyar állampolgárság semmit nem jelent, lehet az néger is.

2. Általában cigányok szoktak lenni a külföldi szarkeverők.


Az Index meg a HVG egy bohózat, az meg főleg, hogy belinekeld ide ezt a két esetet:D

Mintha változtatna valamin, 2 eset, főleg, hogy nem derül ki belőle semmi, vagyis az, hogy valszeg ezek is cigányok voltak.

2020. júl. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/141 anonim ***** válasza:
100%
A magyar állampolgárságú bűnelkövetők nagy része cigány, függetlenül attól, hogy itthon vagy külföldön bűnöznek. Ezt mindenki tudja.
2020. júl. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/141 anonim ***** válasza:
93%

"Nem hiába van, hogy régen Németországban kapkodtak a magyar munkaerőért, ma már inkább sokszor elkerülik."


Erről a blődségről kaphatnék én is egy linket?

A hvg egyébként legalább olyan gusztustalan oldal mint a 444. Ők reklámozták azt, hogy milyen jól járnak a nyugatiak az arab migránsokkal, mi meg kimaradunk belőlük. Aki ilyen oldalakról idézget, az tényleg undorító.

2020. júl. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/141 anonim ***** válasza:
67%

Hát nem értitek?:D

A magyarok össze-vissza bűnöznek, bezzeg a migráns meg a cigány!

Ők nem csinálnak semmit!!!

3 hónap alatt szereznek felsőfokú német nyelvvizsgát, C,D,E kategóriás jogsit meg mindent :D


Istenem, ezt az elb aszott két hülyét:D

2020. júl. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/141 anonim ***** válasza:
100%
Azért remélem belinkeli, hogy mennyire nem kell a németeknek a magyar munkaerő, különben a kérdező után én is hazugnak tartom.
2020. júl. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/141 anonim ***** válasza:
100%

Közben amúgy megmutattam már a kollégáimnak is, kb szarrá röhögtük magunkat:D


A HVG! Meg az Index!!!

Meg a dolgozó migránsok, akik miatt kirúgták az egyébként is mellőzött magyarokat, akik egész nap csak röhögnek, mert segédalhonvédhelyettesek és még pénzük sincs!!!!!4!

2020. júl. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/141 anonim ***** válasza:
100%

"Azért remélem belinkeli"


Hogyne linkelné már be:DDDD

2020. júl. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/141 anonim ***** válasza:
100%

"Hogyne linkelné már be:DDDD"


Karácsonyra remélem belinkeli. A bírónő könyvéről amúgy én is hallottam, amit fentebb megemlítettek.

2020. júl. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/141 anonim ***** válasza:
89%

Nyugi, a hülyegyerekek elhitték, hogy "Ki tud nagyobbat mondani?" című versenyen vagyunk.

Ilyen hülyéket nem nehéz megforgatni.

Mondom, valamelyik nap a liberális a wikire akart hivatkozni, szemben az én Európa Tanács által kiadott állásfoglalással kapcsolatban.

2020. júl. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/141 anonim ***** válasza:
6%

"Általában cigányok szoktak lenni a külföldi szarkeverők."


Erre van valami bizonyítékod? Vagy csak a te kis fejecskédben van így?



"A magyar állampolgárságú bűnelkövetők nagy része cigány, függetlenül attól, hogy itthon vagy külföldön bűnöznek. Ezt mindenki tudja."


Akkor erre is kérnék bizonyítékot. Például nekem nem úgy rémlik hogy a móri bankrablók cigányok lettek volna. Sőt, egy szélsőjobbos magyar csoport pont cigányokat gyilkolt talán 10-15 éve.

2020. júl. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!