Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A Németországban élő nem...

A Németországban élő nem európai migránsok (akik főleg 5 éve áramlottak be) mennyire vették át a német nyelvet és az európai gondolkodást?

Figyelt kérdés

2020. júl. 1. 08:05
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/141 anonim ***** válasza:
100%
Á, ahhoz túl helyesen ír, hogy cigány legyen. Inkább egy másik népcsoporthoz tartozik, amit még inkább tilos szidni, vagy valamelyik magyar- és fehérellenes "jogvédő" szervezet fizetett trollja.
2020. júl. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/141 anonim ***** válasza:
100%

"Kanadában is letartóztatták hasonló vádak miatt."


Magyarul cigány:D

Erről beszélünk:D

Magyar állampolgárságú cigány:D


Azok voltak Kanadában, majd onnan is kidobták őket:D


Ezt a pofáraesést:D

Nem hiszem el, hogy egyre nagyobb hülyét csinál magából:D

2020. júl. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/141 A kérdező kommentje:

#50

Most komolyan? Belinkelsz nekem 2 esetet, amit magyarországi cigányok követtek el? És neked forrás egy kritikán aluli HVG bulvár"hírportál"? Meg egy szintén a bulvármédia legalját képviselő Index? Ennyi erővel tekintsünk forrásnak egy gipszlyakabbűnfigyelő.blog oldalt is.

Olyan minőséget várok el, amit én is nyújtottam. Legyél már egy rohadtul minimális igényszinted legalább.

2020. júl. 1. 14:53
 54/141 anonim ***** válasza:
53%
Ha egy magyar állampolgár külföldön bűncselekményt követ el, akkor szerinted csak cigány lehet? :) Akkor biztos Magyarországon is csak cigányok bűnöznek :) És még megsértődsz ha azt mondom mucsaröcsögei birka vagy?
2020. júl. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/141 anonim ***** válasza:
63%
Az Index és HVG szerinted a legalja bulvármédia? :)
2020. júl. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/141 anonim ***** válasza:
91%

"Ha egy magyar állampolgár külföldön bűncselekményt követ el, akkor szerinted csak cigány lehet? :) "


Valszeg igen.

De mindegy is, arra akartam rámutatnk, hogy a szar híreid semmit nem jelentenek, főleg ha Kanadában már volt az illető.

Magyar állampolgárság tág fogalom.

Szal birkázz nyugodtan, magadból csinálsz ismét hülyét:D

2020. júl. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/141 A kérdező kommentje:
Jó, mivel nincs meg az a minőség amit én nyújtok források terén, ezért én nem fogok egyszerű hazudozókat tanítgatni. És 10-ből 10x mindig ez megy ha ilyenekkel állok le vitatkozni: minőséget adok, bulvárt kapok vissza, utána meg megy a terelés. Ez csak annyit mutat, hogy sok ember olvasottság terén valami iszonyatosan lepusztult állapotban van. Zabálják az igénytelen bulvárt. Egyétek, az való nektek :D
2020. júl. 1. 15:01
 58/141 anonim ***** válasza:
94%

"Az Index és HVG szerinted a legalja bulvármédia?"


Hát elég gagyi.

Mi lesz a következő?

A Wikipédia?:D

Valamelyik nap az egyik nagyokos arra hivatkozott, bezzeg az Európa Tanács kiadvány szerinte szar.

Fáj az igazság?:)

2020. júl. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/141 anonim ***** válasza:

"Egyétek, az való nektek :D"


Meg a zsacskós csipsz meg kaúla!

Meg a zombuccman meg a 800 kp és inulog!!!!

2020. júl. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/141 anonim ***** válasza:
29%
Tehát azt mond és a másik IQ harcos is, hogy ha egy magyar állampolgár külföldön bűncselekményt követ el, akkor csak cigány lehet, meg azt hogy az Index és a HVG a bulvár legalja :) Ilyen észlényekkel öröm vitázni :)
2020. júl. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!