Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A Németországban élő nem...

A Németországban élő nem európai migránsok (akik főleg 5 éve áramlottak be) mennyire vették át a német nyelvet és az európai gondolkodást?

Figyelt kérdés

2020. júl. 1. 08:05
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/141 anonim ***** válasza:
100%

"kurucinfo a hiteles forrás"


A kurucon csak a lista van, viszont minden más megtalálható egyébként a neten.

Szal innentől kezdve nincs miről beszélni.

Belinkelhette volna egyesével is, de nézd el neki, tudod így gyorsabb volt:)



"z 50-es toplistán amit linkeltem a többség ezerszázalék hogy magyar."


Legyen.

Micsoda erény egy olyan társadalomban, ahol kb csak a 10-12% cigány.:D



"Tudsz olyan esetet mondani amikor egy cigányokból álló banda magyarokra támadt sorozatban"


Hajad, de még mennyi, Pásztor Albert erről beszélt.

Szinte csak cigányok csinálják ezt.

Nevetséges vagy, hogy erre az egy csapatra vered magad:D

Egy, ismétlem, egy csapat:D


"csak az volt nekik fontos hogy cigányokat öljenek."


Mondom, egy csapat.

Cigányokból hány ilyen galéria van, aki azért ver össze valakit, mert magyar?



"elentős mértékben a többségi társadalom hibája."


Persze.

Érdekes a kínai, ukrán, román, angol, amcsi, indiai be tud illeszkedni.

Biztos mindenki hibás:D

Csak a cigány nem, ők nem tehetnek semmiről.

És ne kezdd el, tudjuk, mert annak idején volt az a csapat és kész, ez látom nagy Jolly Joker nálad.

Csak épp pont visszafelé sül el.

Pont azt bizonyítja, hogy csak egy ilyen csapat volt, hogy a magyarok rendesek, nem bántanak senkit.

Majd akkor szólj, ha rendszeresen történik.


Szal, akár hogy nézem, ismét pofáraestél:D

2020. júl. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/141 anonim ***** válasza:
92%

"Tudsz olyan esetet mondani amikor egy cigányokból álló banda magyarokra támadt sorozatban, megölve 6 embert, több tucatot pedig megsebesítettek pusztán faji alapon? Itt nem rablógyilkosságokról van szó. Ez a jobbos magyar csoport kifejezetten gyilkolni indult és csak az volt nekik fontos hogy cigányokat öljenek."

Ahogy már írtam, ez egyetlen csoport, miközben a cigányok rendszeresen gyilkolják a magyarokat rasszista indítékból. Egyébként is rengeteg dolog bűzlik a "cigánygyilkosságok" körül. Eleve mit akartak ezzel elérni? Így nem lehet kiirtani a cigányokat, mert sokkal gyorsabban kölykeznek, mint ahogy az irtásukkal haladnak. Miért nem találtak ki legalább valami olyat, hogy "leállunk, ha megszüntetitek a cigányok pozitív diszkriminációját"? Semmi értelme a dolognak. Akkor ott van az, hogy az egyik áldozat nem is cigány volt, az egyik "elkövető" pedig korábban fellépett rasszizmus elleni fesztiválon.

Én biztos vagyok benne, hogy ezeket a "gyilkosságokat" megrendelték valakik, hogy lehessen rasszizmusról ajvékolni, mert úgy mégiscsak ciki, ha egyetlen példát sem lehet felhozni rá.

2020. júl. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/141 anonim ***** válasza:
0%

"Micsoda erény egy olyan társadalomban, ahol kb csak a 10-12% cigány.:D"


Lényeg az hogy megcáfolja azt a marhaságot amit idehánytatok.



"Hajad, de még mennyi, Pásztor Albert erről beszélt."


Én nem hallottam ilyenről. Írnál konkrét példákat? Olyat ami arról szól hogy cigányokból álló banda magyarokat gyilkolt sorozatban faji alapon.



"Cigányokból hány ilyen galéria van, aki azért ver össze valakit, mert magyar?"


És hány ilyen eset történik fordítva?



"Érdekes a kínai, ukrán, román, angol, amcsi, indiai be tud illeszkedni."


Ezek az etnikumok csak nagyon kis számban élnek Magyarországon ezért nem tűnnek fel senkinek nagyon. Amúgy pont hogy nem illeszkednek be. A kínaiak teljesen elkülönülve élnek Magyarországon. Alig érintkeznek magyarokkal, és a nyelvet sem beszélik. Az adóelkerülésről nem is beszélve. Az ukránokról pont tavaly kezdtek el cikkezni hogy egyre többen jönnek és balhéznak. Tehát ahogy nő a számuk máris megjelennek a hírek hogy nem tudnak beilleszkedni.



"Csak a cigány nem, ők nem tehetnek semmiről."


Nem azt mondtam hogy ők nem tehetnek semmiről, hanem azt hogy nagyobb mértékben a többségi társadalom hibája. Nézd meg mi megy az USA-ban. Ott a feketéket diszkriminálják.



"Pont azt bizonyítja, hogy csak egy ilyen csapat volt, hogy a magyarok rendesek, nem bántanak senkit.

Majd akkor szólj, ha rendszeresen történik."


Azért az elég durva lenne ha ilyen halálbrigádok gyilkolnának tömegesen. De az hogy csak egy ilyen banda volt nem azt jelenti hogy a magyarok nem tehetnek semmiről. Ha Magyarország 600 év alatt nem tudta integrálni a cigányokat akkor ez nagyobb mértékben a magyarság bűne. És még ti sírtok Trianon miatt. Ha néhány százezer cigányt nem tudtok integrálni, mit kezdtetek volna több millió szerbbel, szlovákkal, horváttal, románnal? :)

2020. júl. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/141 anonim ***** válasza:
12%

"Ahogy már írtam, ez egyetlen csoport, miközben a cigányok rendszeresen gyilkolják a magyarokat rasszista indítékból."


Persze, biztos csak egy ilyen esetet sem tudtok felmutatni.


"Én biztos vagyok benne, hogy ezeket a "gyilkosságokat" megrendelték valakik, hogy lehessen rasszizmusról ajvékolni, mert úgy mégiscsak ciki, ha egyetlen példát sem lehet felhozni rá."


Túl sok hollywoodi filmet néztél.



"Eleve mit akartak ezzel elérni? Így nem lehet kiirtani a cigányokat, mert sokkal gyorsabban kölykeznek, mint ahogy az irtásukkal haladnak."


Én nem keresek logikát az ilyen primitív rasszisták tetteiben. Ahogy a te hozzászólásaidban sem. Aki a születést kölykedzésnek írja azt nem tekintem civilizált embernek. Egyébként meg te mit akarsz elérni ezzel a gyűlölködő hozzáállással? Ha a cigányok elolvassák ezeket a hozzászolásaidat, mit gondolsz milyen reakciót vált ki belőlük? Majd elkezdenek integrálódni a rasszista primitív megnyilvánulásaidtól? :) Hát nem. Csak megerősíted bennük azt hogy te gyűlölöd őket csak mert cigányok, ők pedig ennek megfelelően viszonozzák a "kedvességed"

2020. júl. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/141 anonim ***** válasza:
93%

"Lényeg az hogy megcáfolja azt a marhaságot amit idehánytatok."


Nem cáfol ez meg semmit.

Top 50 bűnöző, se több, se kevesebb.

Az viszont gáz, hogy tele van cigánnyal.



"Olyat ami arról szól hogy cigányokból álló banda magyarokat gyilkolt sorozatban faji alapon."


Az összes gyilkosság kb.

Mindig a magyart rabolják ki, majd ütik agyon.


"És hány ilyen eset történik fordítva?"


Egyse, de nevezd meg a falut vagy bármit, ahol történt ilyen.



"Ezek az etnikumok csak nagyon kis számban élnek Magyarországon"


Még jó, hogy nem csak Magyarországról van szó.

Direkt kihangsúlyoztam, hogy mindenhol a cigánnyal van a baj.

Kanadaból is hazazavarták őket.

Ki volt a hibás?


"Az ukránokról pont tavaly kezdtek el cikkezni hogy egyre többen jönnek és balhéznak"


Ezt most találtad ki.



"Nézd meg mi megy az USA-ban"


Ki mondta, hogy a néger különb?


"Azért az elég durva lenne"


Az engem nem érdekel, hogy mi lenne.

A lényeg az, hogy egy ilyen eset volt, bezzeg a németek:


"Újabb németországi befogadóállomást gyújthattak fel – idén már száz ilyen eset történt"


"a Magyarország 600 év alatt nem tudta integrálni a cigányokat akkor ez nagyobb mértékben a magyarság bűne"


Persze, csak épp elfelejted, hogy a cigányokat senki nem tudja integrálni, szal akkor ki a bűnös?

Hát nem mi!


"

mit kezdtetek volna több millió szerbbel, szlovákkal, horváttal, románnal? :)"


Ezek a népek különbek, mint a cigány, szal nem tudom miről beszélsz:D

Legalább van országuk;)

2020. júl. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/141 anonim ***** válasza:
100%

"Persze, biztos csak egy ilyen esetet sem tudtok felmutatni"


Deák téri késelés:)

Plusz még vagy 1500 ügy, amikor ment a magyarozás majd szúrtak.

2020. júl. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/141 anonim ***** válasza:
100%

"viszonozzák a "kedvességed""


Innen is látszik, hogy primitívek.

2020. júl. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/141 anonim ***** válasza:
100%

"Persze, biztos csak egy ilyen esetet sem tudtok felmutatni."

A 72-es hozzászólásomban van egy link, ahol több tucat ilyen esetet gyűjtöttek össze.


"Túl sok hollywoodi filmet néztél."

Akkor mondanám ezt, ha rám is ugyanúgy hatott volna az agymosó fehérellenes propaganda - amit a hollywoodi filmek is terjesztenek -, mint rád.


"Én nem keresek logikát az ilyen primitív rasszisták tetteiben. Ahogy a te hozzászólásaidban sem."

Ha ennyire buták lennének, akkor már az első eset után elkapták volna őket a rendőrök. Persze nem is akarták őket elkapni.


"Aki a születést kölykedzésnek írja azt nem tekintem civilizált embernek."

A születést csak embereknél hívjuk így, állatoknál - így cigányoknál is - kölykezés vagy ellés.


"Egyébként meg te mit akarsz elérni ezzel a gyűlölködő hozzáállással?"

Felhívni a figyelmet arra, hogy folyamatosan hazudsz. Gyűlölködő te vagy, hiszen folyamatosan hazudozol az általad gyűlölt fehérekről és magyarokról.


Egy kérdésem van még pluszban:

cigányok által megölt magyarok száma ? magyarok által megölt cigányok száma

Kérlek, tedd ki a kérdőjel helyére a megfelelő relációjelet!

2020. júl. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/141 anonim ***** válasza:
59%

"Jó, most már én is kíváncsi lennék forrásokra. Lássuk. Ha nem kapok, betudom az összes állítást hazugságnak."


Fogod szépen kérdező és kimész szépen elbeszélgetni a németekkel. :D Minek linkeljek neked forrást, hogyha az nem tükrözi vissza az emberek véleményét? Meg mivel nem az a politikai hírportál hozná le, amit te kedvelsz úgyse hinnéd el. Nem kell magyarázkodni, hogy nem így lenne, mert így lenne. Sokszor tapasztaltam már mikor hivatalos forrásokat se voltak sokan elfogadni.


"Azért, mert ezt írod a hülyeséged elé, még nem lesz igazad.


Várom a linkeket a 3 hónapos nyelvtanfolyamról, a végzettekről és hogy hová mentek dolgozni, ahonnan kirugdosták a magyarokat."

A hülyeségeket egyedül te hordtad itt össze eddig, a többiek legalább tényleg értelmes érveket írtak, de neked alapvető fogalom zavaraid vannak.

Leírtam hova, fogod, szépen veszed a fáradtságot és érdekel a téma felemeled a popódat és kimész elbeszélgetni Németországba az emberekkel.

Bajorországig meg se állj, ott szépen menj el Münchenig, elég megnézned a konténer házakat és ott elbeszélgetned velük milyen feltételekkel lakhatnak.

A konténerházak mögött lesz egy nagy szép régi kolostor, oda is szépen elbattyoghatsz és elbeszélgethetsz az ott dolgozó menekültekkel, akik konyhán dolgoznak, takarítanak, stb.


"Hát ez aztán nagyon drága.


Mennyibe is került az embereket a helyszínre szállítani?:)"


Na, erről beszélek. Te neked olyan szintű fogalom zavaraid vannak, hogy az már néha fáj.

Szerinted olcsó mulatság feketén szerezni AKkat, lőszereket hozzá, megszervezni mindent, hogy le ne bukjanak, elszállítani az embereket észrevétlenül, majd vissza kicsempészni.

Ez a probléma, hogy meg se érted miről beszél az ember? Tudod, hogy miként jutottunk el addig, hogy mennyibe kerül az emberek elszállítása? Onnantól, hogy leírtam az ISIS azért tért át arra, hogy az embereit arra biztatja lopjanak el egy teherautót és hajtsanak bele a tömegbe, mert az olcsóbb terrorista akció, közel se igényel annyi pénzt, mint egy robbantás.

Tényleg elgondolkozok veled van-e értelme vitázni.


48:

Ne terelj légyszíves. Azt kértem minden egyes migráns bűntettét linkeld be. Ne olyanokat linkelj be, ahol migránsok voltak az elkövetők, hanem az összes Németországban élő migráns bűntettét.

Na, pont az ilyen miatt nem lehet normálisan intézkedni migráns kérdésben se, mert hasonlók az okai amiért leszavaznak bármilyen értelmes ötletet. Jobbiknak is ezért söpörték le instant azt a javaslatát, hogy a problémás cigók gyerekeit vegyék el, hogy legyen a gyerekeknek esélyük kitörni, mert ott is sokatok már fújta, hogy az összeset el kell venni, stb.

Migránsoknál is ez a probléma, állandóan azzal húzódik a vita, hogy most minden migráns rossz-e vagy sem, és nem azzal, hogy miként gyorsítsák fel az elbírálási folyamatokat, hogy gyorsabban kitoloncolható legyen a problémás egyedek.

Azt meg nem értem miért kellene a fehér, magyar fajtámat szégyelnem? Ja, hogy azért, mert szerinted más véleményen van, mint te az már nem is lehet magyar, főleg nem fehér. Érdekes és kikezdhetetlen logika.

2020. júl. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/141 anonim ***** válasza:
53%

"vagy valamelyik magyar- és fehérellenes "jogvédő" szervezet fizetett trollja."


Ez meg azért vicces, mert az egyedüli tényleges fizetett troll, aki lebukott az Pozitív Visszacsatolás volt ő meg kőkemény Fideszes. :D


"Azok voltak Kanadában, majd onnan is kidobták őket:D"


Nem kidobták őket, hanem elbírálták a kérelmüket és automatikusan vissza kellett jönniük. Volt olyan, aki megpróbált erőszakkal ott maradni, őket tényleg szó szerint kidobták az országból, de az, hogy elutasítják a kérelmüket és kidobják az két különböző dolog.

Kanadában is nem azért élhettek, mert jaj befogadták őket, stb, hanem kiskaput használtak ki. Amíg el nem bírálták a kérelmüket, addig kint élhettek, hisz a kérelmük szerint, ha hazatérnek akkor veszélyben lesznek.

Másik valamiért tévesen terjengő infó, hogy nem azért utasítják már el a kérelmüket egyből, mert tele lett a tökük velük (erre hivatkozva nem utasíthatják el), hanem azért, mert Kanada végeztetett tanulmányt Európában, ami akkor azt állapította meg, hogy Európában nem volt olyan ország akkoriban, ahonnan indokolt lett volna beadni a kérelmet. Ukrán konfliktus előtt volt ez, emiatt nem tudom, hogy azóta azon a téren mi változott, de hazai cigók ugyanúgy nem kapják meg.

Miskolcot is teleplakátolta pár éve Kanada, hogy milyen következményekkel jár, ha hamis állításokkal adnak be politikai menekült kérelmet, MSZP, DK és társai be is szopták vele, mert egyből "mocskos, rasszista Jobbikosozni" akartak, ment már a nácizás, akkor szólt Kanada kormánya, hogy ők voltak.

2020. júl. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!