Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha egy srác nőnek képzeli...

Ha egy srác nőnek képzeli magát, bemehet az iskolában a lány WC-be?

Figyelt kérdés

Ugyanis kártérítést kapott emiatt USÁ-ban egy transznemű, mert kitíltották a WC-ből. 1,3 millió dollár kártérítést kapott az őt diszkrimináló iskolától.


Amikor x-et rákényszerítették, hogy iskolájában a biológiai nemének (lánynak született) megfelelő mosdót használja,


„megbélyegezték és elszigetelték”.

A szövetségi bíróság 2019-es döntése szerint az iskola Grimmet is érintő tilalma erősen diszkriminatív volt.


Itt most fordított nemmel történt, de ugye nem lehet diszkrriminálni így ofrdítva is történne. Szal ha én mint fiú úgy azonosítom magam, mint lány, akkor megyek is minden szünetbe a lány mosdóval a többi kislánnyal? [link]



2021. aug. 27. 19:00
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
12%
Vajon ilyen helyzetben megkérdezik az ÖSSZES lányt, aki használja a WC-t, hogy nem zavarja-e őket, hogy egy biológiailag fiúval osztják meg a WC-t? És ha egyet is zavar, akkor nem kéne megengedni, ugye? De már senki nem meri majd mondani, hogy zavarja, mert szólásszabadság van, és mindenki egyenlő és számít (apróbetűs rész: de csak akkor, ha kisebbség), és a végén még homofóbnak bélyegeznék, ugye?
2021. szept. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
35%
11: hát ez a másik. De a gyakorlatban még meg se kérdezik őket. Pszichológust eleve nem kérdezhetnek meg, mert akkor kiverik a balhét, hogy ők nem mentális betegek, marad tehát a bíróságra a döntés joga, pedig tényleg a pszichológus lehet az egyetlen kompetens.
2021. szept. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
52%
12: Igen, én még soha nem hallottam, hogy megkérdeznék a nőket, hogy ők rendben vannak-e azzal, hogy férfiak, akik magukat nőnek mondják, közös mellékhelyiséget használhassanak velük. Pedig nyilván összehasonlíthatatlanul több nő használ egy női WC-t, mint magát nőnek valló férfi.
2021. szept. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
92%
Nekem aztán mindegy ki melyik vécébe megy csak mosson kezet meg hagyja tisztán maga után!
2021. szept. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
10%
Jó lett volna, sok fiu van aki lány szeretne lenni. Hasznos lenne.
2021. szept. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
91%

Huhh 888 cikk. Rosszul kezdődik... Figyelj, a transz nők nőnek, a transz fiúk fiúnak néznek ki általában. Most kapálózhatsz hogydehátbiológiainem csak annak képzeli magát, de ez nem változtat azon a tényen hogy hogyan néz ki, kit zavar kit nem.

Transz srácként gondolom te azt hiszed hogy nekem a nőibe kéne mennem. Hát nem. Mert kidobnak onnan. Mert a nememnek megfelelően nézek ki. Gyakorlatban nem érdekli senkit mi van a lábad között.

2021. szept. 16. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
0%

"Mert kidobnak onnan. Mert a nememnek megfelelően nézek ki. Gyakorlatban nem érdekli senkit mi van a lábad között."


Ezt nem értem, ez nem ellentmondás?

2021. szept. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%

#17

Amit a #16 írt az nem ellentmondás. Mert ő az összképre gondolt és nem a gatyád tartalmára. És azért ha ránézésre 100%-os férfinak nézel ki akkor lenne ám sikítás a női mosdóban. A rendőrségről meg ne is beszéljünk.

2021. szept. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%

"Igen, én még soha nem hallottam, hogy megkérdeznék a nőket, hogy ők rendben vannak-e azzal, hogy férfiak, akik magukat nőnek mondják, közös mellékhelyiséget használhassanak velük. Pedig nyilván összehasonlíthatatlanul több nő használ egy női WC-t, mint magát nőnek valló férfi."


Mert felesleges is. Bemész a kis kabinodba, és magadra zárod az ajtót, kukkolni így nem lehet, és a lányok sem letolt nadrággal mászkálnak a wc-n belül. Jó esetben csak addig találkozol másokkal bent, amíg kezet mosol, vagy sminket/ruhát igazítasz.

2022. okt. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
16%

"Amit a #16 írt az nem ellentmondás. Mert ő az összképre gondolt és nem a gatyád tartalmára. És azért ha ránézésre 100%-os férfinak nézel ki akkor lenne ám sikítás a női mosdóban. A rendőrségről meg ne is beszéljünk."


De a végén kiderülne, hogy ő transz, tehát nem lenne baj a zsarukkal.

2022. okt. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!