Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha egy srác nőnek képzeli...

Ha egy srác nőnek képzeli magát, bemehet az iskolában a lány WC-be?

Figyelt kérdés

Ugyanis kártérítést kapott emiatt USÁ-ban egy transznemű, mert kitíltották a WC-ből. 1,3 millió dollár kártérítést kapott az őt diszkrimináló iskolától.


Amikor x-et rákényszerítették, hogy iskolájában a biológiai nemének (lánynak született) megfelelő mosdót használja,


„megbélyegezték és elszigetelték”.

A szövetségi bíróság 2019-es döntése szerint az iskola Grimmet is érintő tilalma erősen diszkriminatív volt.


Itt most fordított nemmel történt, de ugye nem lehet diszkrriminálni így ofrdítva is történne. Szal ha én mint fiú úgy azonosítom magam, mint lány, akkor megyek is minden szünetbe a lány mosdóval a többi kislánnyal? [link]



2021. aug. 27. 19:00
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
30%
Én néha nőnek képzelem magam.De nem mindig!
2022. okt. 10. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
32%
Nyugodtan de arra készülj, hogy meg is dugnak!!!
2022. okt. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
32%

Budiba...? Minek? A hugyozás-szarás vonz? Ez undorító!


Az öltözőbe már több értelme van bemenni így :D

2022. okt. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 NTBS ***** válasza:
90%
A között, hogy valaki transznemű vagy lánynak képzeli magát egy fiú óriási a különbség.
2022. okt. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
87%
be, és ha előveszi a locsolóját, nagy visítás lesz
2023. jún. 22. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
32%

Apjuk f..át ezeknek a degeneráltaknak.Az usaban sincs más dolguk mint ezzekel a fa$$ággokal foglalkozni.

Pszichológiai vizsgálat baz+!

Akkor pld ha a Tescoba,vagy akárhova bemegy a női budiba, honnan a f@szból tudja az őr,vagy a nők hogy ez most mi?

Vagy előtte egy hitelesített igazolást rajzszögel a mellkasára,vagy a homlokára tetovaltatja hogy ő most nőnek érzi magát,és ezt minden kétséget kizaróan el kell fogadni??

2023. jún. 24. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
28%
Persze. Ha még halnak képzeli magát joga van napokig nem feljönni a víz alól.
2023. júl. 20. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
75%
tescóban van 1 mozgássérülteknek való budi is. Koedukált.
2023. júl. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 Woody2 ***** válasza:
49%

Szerintem az döntse el ki hova megy, hogy mi van a lába között. A meleg fiú meg húzódjon be a férfi wc fülkéjébe és ne bámulja a másikat pisilés közben. :D


Én pl férfiként a férfi mosdóba járok ha rám jön a szükség. Azonban ha kislányomnak kell pisilni akkor a női mosdóba kísérem be. Egyszer egy hölgy rám is szólt felháborodott hangnemben, hogy "Na de uram! Ez a női mosdóóó!", aztán válaszoltam, hogy "Valóban az, és ő itt egy kislány." :)

Biztos félt a hölgy, hogy meglátom a sminkkészletét. :D

2023. okt. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező: Miért kérdezed? Ez az utolsó reményed, hogy nőt lássál? :D
nov. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!