Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mire jó az hogy majmoljuk az...

Mire jó az hogy majmoljuk az USÁT? Többnyire fiatalokra gondolok!

Figyelt kérdés

Van saját történelmünk,saját felfogásunk,de a mai fiatalok istenittik és majmoljak Amerikát.Hülye buta angol amerikai szlengeket használnak,próbálnak úgy viselkedni mint ők.Ez főleg a fiatalabb korosztályra vonatkozik.Egy lánytól múltkor kérdeztem valamit,erre angolul válaszól,miközben magyar és itt is született.Nagyon ki.baszta a biztositékot!

Ez nem az első ilyen eset volt nálam!

Nem vagyok amerika gyülőlő,mert valahogy leszarom hogy mi történik ott,de az iskolában nem tanítják a gyerekeknek a történelmet??Vagy a tanáris már angol szlengekkel kommunikál?Mondom nincs bajom amerikával,csak nekem ezek fura dolgok!


2011. jan. 26. 11:23
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
36%
Mert úgy viselkednek, mint a fiatalok általában az egész világon. Ez nem Amerika-majmolás. Azt meg nem egészen értem, hogy a történelemnek mi köze van ehhez.
2011. jan. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
32%

egyetértek az elősvel

"Nem vagyok amerika gyülőlő,"

de az vagy. és ez már beteges méreteket ölt! ha nem tetszik, ahogy ebszél a csaj, akkor ne beszélgess vele!

2011. jan. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
90%
Én sem értem. Amerikai szlenget meg nem csak itt használnak, hanem tényleg kb. akárhol máshol is a fiatalok. Nekem nem tűnt fel, hogy majmolnák amerikát.
2011. jan. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
59%
Az alja réteg majmolja, mert az iq-juk hasonlít az amerikaiakéhoz.
2011. jan. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
21%

He ,what's up me'?:D

Na most komolyan,ha a nyelvbe kerülnek idegen szavak az azért van mert a nyelvünk fejlődik és ebből is az derül ki hogy nem halott a nyelv pl szia=see ya'=viszontlátásra ,vagy deficit magyar szó ami a deficit angol szóból ered csak másképp ejtik az angolok és azt jelentik hogy hiány vagy differencia=different=különbség.tehát enyi erővel a politikusok is angolul beszélnek a TV-ben és halód miközben ülsz a WC-n

2011. jan. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
68%
Amerika menőbb, mint a retekországunk, ez van. Majd ha lesz nálunk jólét, értelmes sztárjaink (nem emos köcsögök), jövőnk, akkor talán változhat.
2011. jan. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:

Semmi bajom amerikával,félre értitek!Csak nem értem hogy miért nem lehet magyarul beszélni????Nekem ez amerika majmolásnak tünik!!!Válaszolhatna oroszul is vagy román,vagy persze a saját nyelvén,de nem ő angolul beszél!



A válasz megírásának időpontja: ma 11:32


Te meg tanuljál meg rendessen írni!

2011. jan. 26. 11:42
 8/50 A kérdező kommentje:

Mert úgy viselkednek, mint a fiatalok általában az egész világon.


Persze hogy úgy viselkednek,mert ők is amerikát majmolják!Ennyire egyszerü a dolog!

2011. jan. 26. 11:43
 9/50 anonim ***** válasza:
73%
A legnagyobb tévképzet hogy ott jólét van.Ne a filmekből informálódjatok!
2011. jan. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
71%
11:46 - nem a filmekből indultam ki. Texasban minden családnak van háza (max valakinek kisebb, valakinek nagyobb), meg 2-3 autója (max valakinek régebbi, valakinek újabb), és 1 fizetésből is bőven fenn tudják tartani ezt az életet.
2011. jan. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!