Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mire jó az hogy majmoljuk az...

Mire jó az hogy majmoljuk az USÁT? Többnyire fiatalokra gondolok!

Figyelt kérdés

Van saját történelmünk,saját felfogásunk,de a mai fiatalok istenittik és majmoljak Amerikát.Hülye buta angol amerikai szlengeket használnak,próbálnak úgy viselkedni mint ők.Ez főleg a fiatalabb korosztályra vonatkozik.Egy lánytól múltkor kérdeztem valamit,erre angolul válaszól,miközben magyar és itt is született.Nagyon ki.baszta a biztositékot!

Ez nem az első ilyen eset volt nálam!

Nem vagyok amerika gyülőlő,mert valahogy leszarom hogy mi történik ott,de az iskolában nem tanítják a gyerekeknek a történelmet??Vagy a tanáris már angol szlengekkel kommunikál?Mondom nincs bajom amerikával,csak nekem ezek fura dolgok!


2011. jan. 26. 11:23
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
100%
I think you are deeply overreacting this and are a completely retarded ignorant fool that has no life.
2011. jan. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
100%
16:36! You are absolutely right!
2011. jan. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
A globalizáció következménye. A kultúra szabadon áramolhat nemzetek között. A nemzeti kultúra szempontjából nézve ez a folyamat káros. Ha a kultúra szabadon áramolhat, mit gondolsz, melyik ország tudja érvényesíteni akaratát legjobban, ha nem az egyik legerősebb? Úgy erőltetik ránk a kultúrájukat, hogy azt hisszük szabadon választunk, valójában nem.
2011. jan. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 A kérdező kommentje:

A globalizáció következménye. A kultúra szabadon áramolhat nemzetek között. A nemzeti kultúra szempontjából nézve ez a folyamat káros. Ha a kultúra szabadon áramolhat, mit gondolsz, melyik ország tudja érvényesíteni akaratát legjobban, ha nem az egyik legerősebb? Úgy erőltetik ránk a kultúrájukat, hogy azt hisszük szabadon választunk, valójában nem.



Jéééé azt a kur.va!El se hiszem!Csak nem egy normális válaszoló itt a gyakorikérdéseken?

Köszönöm a választ!

2011. jan. 26. 19:19
 35/50 anonim ***** válasza:
100%

Jééé, csak nem megint egy olyan kérdező, aki meggyőzni akar mindenkit, és nem kérdezni?

De.

Mellesleg trágár, obszcén kifejezéseket használsz, úgyhogy nem ápolod a magyar nyelvet, de ha igen, akkor sem annak megfelelő módján. Hozom a kukoricát, és térdepeljél a sarokban (azt mondtam már, hogy a kukorica Amerikából van)!

Másrészt rám SOHA, SENKI nem erőltette a McDonalds-os kaját, mindig úgy mentem be, hogy most eszem egy jót. Azon túl a Tesco-ba járok, ami brit, úgyhogy ezt most elnézték. Az egyik kedvenc zenészem pedig Robbie Williams, úgyhogy ez sem jött be. Senki nem erőltet rá semmit senkire. Ha a boltban lenne amerikai zászló, akkor sem venném meg, csak mert az az egyetlen zászló, amit lehet venni. Mindig van B megoldás.

2011. jan. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
100%

Így van. Kényszerít téged arra valaki, hogy az "amerikai kultúra" szerint élj? Nem. Kényszerít valaki, hogy amerikai terméket vegyél? Nem. Diktatórikus eszközökkel terjesztik az úgynevezett fertőt a jenkik? Nem.


Zavar téged, hogy a fiatalok hogy viselkednek? Igen. Jogod van neked ebbe beleszólni? Nincs. Mindenki azt csinál, amit akar, ha nem tetszik akkor leszel szives elköltözni valami fertőmentes, civilizált helyre, legyen az Észak-Korea, Irán, Kína, Kuba, vagy akármi. Ott garantáltan teljesen megszabadulsz a gonosz kapitalista amcsiktól. Én is mennék veled, biztos nagyon élvezetes az élet ezeken a helyeken.

2011. jan. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
100%
És még valami, leírnád kérlek, hogy mit mondott pontosan az a lány?
2011. jan. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 A kérdező kommentje:

És még valami, leírnád kérlek, hogy mit mondott pontosan az a lány?



Nem írnám le!Mivel nem tudok angolul,azon kivül hogy yes és no nem tudok mást!Németül beszélek az egy kicsit távolabb áll attól a nyelvtől.

Sokan látom nem értették a kérdést!Nem arról van szó,hogy engem a mcdonalds zavar és az ehhez hasonló dolgok.Hanem engem az zavar hogy a kultúrájukat ráakarják erőltetni a másikra,mert csak is az a frankó és nem más!Sajnálom hogy ti nem veszitek ezt észre.Én csupán probálom védeni a magyarságunkat,ugyanúgy ahogy egy svéd,vagy egy norvég,vagy akár egy osztrák tenné.Én nem akarom bizonygatni az igazam,mert én nem akarok meggyőzni senkit,akinek van esze és észre veszi az úgy is tudja hogy miről beszélek.És igen örültem hogy van olyan ember aki még tud tisztán gondolkodni és nem csak lenni mint a bírkák és beállni a sorban a többi idiota mögé.A magyar nyelv ápolásáról annyit kedves okoskodó nagy Amerikai majmoló senkiházi,a magyar nyelv pontossan azért jó,mert eltudlak küldeni a jó édesanyádba ha úgy tartja kedvem!

2011. jan. 27. 10:58
 39/50 A kérdező kommentje:

Zavar téged, hogy a fiatalok hogy viselkednek? Igen. Jogod van neked ebbe beleszólni?


Jogom?Igen van jogom mint minden embernek aki a demokráciában él,joga van beleszólni.Mivel szólás szabadság van!Van jogom ahhoz hogy ha nekem úgy tartja kedvem új kulturát hozzak létre?Igen ahhoz is van jogom.

És igen is a fiatalokat észhez kell téritteni!

2011. jan. 27. 11:02
 40/50 anonim ***** válasza:
100%
És ki dönti el, hogy mi a helyes "ész", ahova téríteni kell őket? Te? Miért, ki vagy te?
2011. jan. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!