Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mire jó az hogy majmoljuk az...

Mire jó az hogy majmoljuk az USÁT? Többnyire fiatalokra gondolok!

Figyelt kérdés

Van saját történelmünk,saját felfogásunk,de a mai fiatalok istenittik és majmoljak Amerikát.Hülye buta angol amerikai szlengeket használnak,próbálnak úgy viselkedni mint ők.Ez főleg a fiatalabb korosztályra vonatkozik.Egy lánytól múltkor kérdeztem valamit,erre angolul válaszól,miközben magyar és itt is született.Nagyon ki.baszta a biztositékot!

Ez nem az első ilyen eset volt nálam!

Nem vagyok amerika gyülőlő,mert valahogy leszarom hogy mi történik ott,de az iskolában nem tanítják a gyerekeknek a történelmet??Vagy a tanáris már angol szlengekkel kommunikál?Mondom nincs bajom amerikával,csak nekem ezek fura dolgok!


2011. jan. 26. 11:23
1 2 3 4 5
 21/50 A kérdező kommentje:

ma 12:04


Neked kellene felébredni te vad kapitalista barom!Én észre veszem hogy mi folyik itt,de te is észre vehetnéd és kivehetnéd a biliből a kezed!

2011. jan. 26. 12:15
 22/50 A kérdező kommentje:

1980-ban okosabbak voltak az emberek ,de mára épp olyan hülyék mint az USA-ban


Hát ez így van!De ez sem véletlen jersey shore meg a tilla tequila vagy mi a fas.zom baromságoknak köszönhetően.Elbutitják a mai fiatalokat és aki nem veszi ezt észre az vagy debil vagy csak szimplán hülye!

2011. jan. 26. 12:17
 23/50 anonim ***** válasza:
100%

"Semmi bajom amerikával,félre értitek!Csak nem értem hogy miért nem lehet magyarul beszélni????Nekem ez amerika majmolásnak tünik!!!Válaszolhatna oroszul is vagy román,vagy persze a saját nyelvén,de nem ő angolul beszél!"

Miért válaszolna románul vagy oroszul? Felteszem még a régi rendszerben élsz, életkorod 50+. Feltűnt, hogy az angol a világnyelv és nem a román? Sőt nem is a magyar? Nem a saját nyelvén beszél... gondolom túlreagálod, és volt a mondatában egy idegen szó. Vicces vagy.


"Te meg tanuljál meg rendessen írni!"


Szerintem rendesen írt, a te írásaidban viszont hemzsegnek a hibák. Többek között a fenti mondatban is. Bagoly mondja effektus. (ja bocs, angol szót használtam, na megyek is a sarokba)


"Ami ott megy az az erkölcsi fertő az már undoritó!"


Voltál már Amerikában? Vagy mi alapján ítélsz? Egyébként szuverén véleményed (hopp még egy idegen szó), nem kívánok erről vitatkozni.


"A lényeg az volt,hogy jobban félnek attól hogy nem fog olyan jól élni,mint a haláltól."


És ez bűn? Ebben mi az erkölcsi fertő? Mert szeretnek jól élni? Én is szeretek jól élni, most akkor mi van?


"Tavaly csak New orleansban volt 350 gyolkosság,és ez csak egy város."


Mert máshol nincs gyilkosság. Ráadásul felhoztál egy szélsőséges példát, egy olyan várost, amit néhány éve szinte teljesen elpusztított egy hurrikán, és ami gazdaságilag és demográfiailag sincs a toppon (két idegen szó egy mondatban... juj). Kb mintha a nyolcadik kerület alapján ítélkeznél egész Magyarországról.


"Te aztán ku.rva okos vagy!"


Te meg trágár és buta.


"Hát ez így van!De ez sem véletlen jersey shore meg a tilla tequila vagy mi a fas.zom baromságoknak köszönhetően.Elbutitják a mai fiatalokat és aki nem veszi ezt észre az vagy debil vagy csak szimplán hülye!"


Úgy látom, téged is sikerült valakiknek elbutítani. Van egy sejtésem, hogy kik, de igazából nem érdekel.

2011. jan. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
100%

Nehezményezed hogy mindenki beszél angolul aztán meg ezt írod:

"Semmi bajom amerikával,félre értitek!Csak nem értem hogy miért nem lehet magyarul beszélni????Nekem ez amerika majmolásnak tünik!!!Válaszolhatna oroszul is vagy román,vagy persze a saját nyelvén,de nem ő angolul beszél!"

Ja szóval szerinted az nem lenne gond ha oroszul vagy románul beszélne (egyik előző válaszolónak igaza van, 50+ éves lehetsz), neked egyedül az angollal lenne problémád.

Aztán írod ezt:

"Na és akkor mivan ha sok ember utálja amerikát?Nem véletlenül!Ami ott megy az az erkölcsi fertő az már undoritó!"

Mintha előtte azt írtad volna hogy nem vagy Amerika-gyűlölő...

Valószínűleg tényleg sok hülye ember él az USA-ban, viszont te meg hiteltelen vagy mert még te se vagy tisztában a saját véleményeddel (arról már nem is beszélve hogy sohasem jártál ott mégis fikázod csupán azért mert valaki rossz helynek írta le neked).

Ismerek ilyen embereket akik szidják a világ dolgait (életkoruk 50+), szóval elmondhatom neked is: a világ mindig változik és csak nagyon ritkán abba az irányba ami nekünk tetszene. Annak idején az oroszt kellett mindenkinek beszélnie ma pedig az angolt hasznos tudni (vagy a németet). Ebbe bele kell törődni.

Egyedül abban van igazad hogy a mai fiatalok többsége buta (de az már az ő bajuk).

2011. jan. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 A kérdező kommentje:

A válasz írója 65%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:23


Veled vitatkozni sem érdemes!Senki nem mondta hogy nincs gyilkosság,innen látni hogy mennyire olvasod el mielött hozzászolsz valamihez,ugyanis elötte egy pár hozzászolással vagy még talán abban amiből idéztél,ott írtam hogy egész europában 1 év alatt nem történt annyi gyilkosság mint ott fél év alatt!No de mind1 aki nem tud olvasni a sorok között annak hiába mondnanám el 5 ször is.

Amúgy ne értem egy két ember miért véd megy egy olyan országot,amiről ezek a dolgok köztudottak és ő sem volt ott.

Ha annyira jónak találjátok akkor miért nem takarodtok oda?Miért itt kell idegesitteni minket?Hmmm?Idiota amrikai majmoló szarok vagytok!

2011. jan. 26. 13:27
 26/50 A kérdező kommentje:

Úgy látom, téged is sikerült valakiknek elbutítani. Van egy sejtésem, hogy kik, de igazából nem érdekel.


Nem vagyok jobbikos ha arra gondolsz!

2011. jan. 26. 13:29
 27/50 A kérdező kommentje:

A gyilkosságok potenciális áldozatainak száma rendkívül jelentős, különösen ha figyelembe vesszük, hogy az első világháborúban, Koreában, Vietnamban és Irakban összesen kevesebb amerikai katona vesztette életét, mint az amerikai utcákon elkövetett bűncselekményekben.


Ezt egy cikből idéztem!

2011. jan. 26. 13:51
 28/50 hollófernyiges ***** válasza:
94%
Mindig vannak domináns vagy divatkultúrák. Nálunk ez többnyire a német/osztrák volt, amúgy kétszáz éve a francia, száz éve a brit, most épp az amerikai. A magyar nyelv tele van német meg francia szavakkal, csak azokhoz már hozzászoktál.
2011. jan. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
100%

"Ezt egy cikből idéztem!"

Egészségedre. Most elmondom, hogy a következő vagy bármelyik kérdező által írt komment (angol szó, ezt elk*rtam - hogy klasszikustól idézzek) tele lesz indulattal, és még nevetségesebbé fogja tenni a kérdezőt. Ellenben mivel ő ezt tudja, ezért szerintem k*ssolni fog, csakhogy megmondhassa, hogy ő mekkora ember. Hajrá, én várom a folytatást.


Szóval:

"Nem vagyok amerika gyülőlő,mert valahogy leszarom hogy mi történik ott,de az iskolában nem tanítják a gyerekeknek a történelmet??"

HAZUGSÁG!!!


Leszarod, hogy mi történik ott? Akkor minek nézel olyan oldalakat, ami Amerikával, és az ott történő gyilkosságokkal foglalkozik?


Másrészt oltogatod itt az embereket, hogy tanuljanak meg írni, aztán meg te nem tudsz egy értelmes mondatot megfogalmazni. De ez ne zavarjon.


- Nem, b+, nem tanítanak történelmet... Gratulálok, jó feltételezés, pláne, hogy a történelemből érettségizni kell. Mellesleg szép dolog a történelem, de az aktuálpolitikához nem hiszem, hogy jól felhasználható, másrészt csak összevetni lehet a maival az elmúlt korokat.

Mellesleg mi legyen az, amit úgy kellene megtanulnunk, hogy ne legyünk Amerika-fanok? Azt, hogy Amerika elverte a briteket, vagy azt, hogy Amerika elverte a japánokat, vagy azt, hogy Amerika elverte a németeket, vagy azt, hogy Amerika elverte a spanyolokat, vagy esetleg az Amerika elverte a szovjeteket? Most nem tudnék olyat mondani, amiből Amerika rosszul jött volna ki. Igen, ha a történelemből akarsz kiindulni, akkor ezt is meg kellett volna nézned.

Magyarország meg mindig valaki alatt volt. 1490-től kezdve nem is kéne tanítani a történelmet, mert egy nagy sz*pás a magyaroknak (persze, hogy kellene tanítani, de ezeket az éveket nem szereti senki sem emlegetni).


"Vagy a tanáris már angol szlengekkel kommunikál?"

Az én tanárom úgy jön be, hogy Háj evribádi, vacc áp?

Nem tudom mit jelent, elvégre csak a világnyelvről van szó.

Másrészt elmondom neked, hogy a tanárok többsége valamilyen szinten beszél angolul, de nem, nem beszélnek angol szlengekben. Milyen angol szlengben kellene beszélniük? Csak mert a fightolás az nem angol szleng... Ha angol szlengekben beszélne, akkor angolul beszélne, és ha egy angol tanár beszél angol szlengben, akkor az egy pozitívum, mert legalább el tudsz vegyülni a világon. Szóval elég hülyén jönne ki:

"A mészkő szerves, üledékes anyag, cos meghalt állatok üledékéből keletkezett. A meghalt állatok wanna going to the temető."

"Mondom nincs bajom amerikával,csak nekem ezek fura dolgok!"


Hát, te is az vagy, barátom.


Én sem szeretem Amerikát, de nem is gyűlölöm, tudod a nagyhatalmak vezetői, egyszóval az EMBEREK ilyenek.


És hogy ne pontozz le:

Zikkáj!

2011. jan. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
100%

Erkölcsi fertő? Az USA-ban? Annál a helynél nincs prűdebb és álszentebb hely a világon. Ne a filmek alapján ítéld meg az országot, a nagyvárosokon kívül az amerikai emberek már-már félelmetesen vallásosak, a legtöbb iskolában vagy azt tanítják, hogy isten teremtette a világot, vagy pedig nem beszélnek erről órán. Az evolúció tabu. Persze ott is ugyanúgy félred*gnak, rengetegen füveznek, ennek ellenére vasárnap nyugodt szívvel mennek a templomba.

Ezt nem ismerősöm ismerősétől hallottam, ezek az én tapasztalataim.

Annyira elferdült társadalmat én sehol máshol nem láttam. A pazarlásról, környezetszennyezésről nem beszélve.

Nyugat-Európa bizonyos országait ezerszer inkább lehetne majmolni, mint Amerikát.

2011. jan. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!