Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mire jó az hogy majmoljuk az...

Mire jó az hogy majmoljuk az USÁT? Többnyire fiatalokra gondolok!

Figyelt kérdés

Van saját történelmünk,saját felfogásunk,de a mai fiatalok istenittik és majmoljak Amerikát.Hülye buta angol amerikai szlengeket használnak,próbálnak úgy viselkedni mint ők.Ez főleg a fiatalabb korosztályra vonatkozik.Egy lánytól múltkor kérdeztem valamit,erre angolul válaszól,miközben magyar és itt is született.Nagyon ki.baszta a biztositékot!

Ez nem az első ilyen eset volt nálam!

Nem vagyok amerika gyülőlő,mert valahogy leszarom hogy mi történik ott,de az iskolában nem tanítják a gyerekeknek a történelmet??Vagy a tanáris már angol szlengekkel kommunikál?Mondom nincs bajom amerikával,csak nekem ezek fura dolgok!


2011. jan. 26. 11:23
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
100%

"Hanem engem az zavar hogy a kultúrájukat ráakarják erőltetni a másikra,mert csak is az a frankó és nem más!"


Tudsz mondani pár példát, hogy ez miben nyilvánul meg?

2011. jan. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
100%

"A magyar nyelv ápolásáról annyit kedves okoskodó nagy Amerikai majmoló senkiházi,a magyar nyelv pontossan azért jó,mert eltudlak küldeni a jó édesanyádba ha úgy tartja kedvem!"


Aha, szóval az a magyar nyelv és kultúra ápolása, hogy ku.rvaanyázol, miközben helyesírásról, központozásról, írásképről fogalmad sincsen.

2011. jan. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 A kérdező kommentje:

Aha, szóval az a magyar nyelv és kultúra ápolása, hogy ku.rvaanyázol, miközben helyesírásról, központozásról, írásképről fogalmad sincsen.


Szerinted az érdekel engem hogy a gyakorikérdéseken hogy írok és hogy te mit gondolsz rólam?Nyílván egy hivatalos levelet jól átnézek elötte!

De azt már megfigyeltem hogy sok olyan van itt,aki csak a másik helyesírásával van elfoglalva!Közben a kérdés valahogy mindig elkerüli a figyelmüket.Nézegetem a kérdéseket és egy ilyen ember mindig van,aki nem azért kattintrá a kérdésre hogy hozzá szóljon,hanem hogy valamit beszóljon.

2011. jan. 27. 11:19
 44/50 A kérdező kommentje:

A válasz írója 65%-ban hasznos válaszokat ad.


Ne erőlködj!Felesleges!Menjél amerikában aztán ott oszd az észt!Az ilyen emberektől mindig hányingerem volt!Tipikus kötekedő,akivel nem lehet rendessen vitázni egy valós témáról.

2011. jan. 27. 11:24
 45/50 anonim ***** válasza:
100%
Thürmer úrfi, te meg menjél csak nyugodtan Észak-Koreába, szeretettel várnak!
2011. jan. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 A kérdező kommentje:

Na megjött a másik fontoskodó!:)

Miköze ennek Koreához?

2011. jan. 27. 11:38
 47/50 anonim ***** válasza:
100%
Nemcsak a helyesírással foglalkozom, de a többi mondanivalóam módszeresen figyelmen kívűl hagyod, vagy elintézed annyival, hogy Amerikában osszam az észt.
2011. jan. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én is megfigyeltem.

Ha így, akkor így.

Na szóval anustisztogató barátom, te nagyon történelemkedvedben vagy! Akkor válaszolj már arra, hogy miért verték el a briteket, a spanyolokat, a németeket, a japánokat az AMERIKAIAK? Válaszolj, és ne lapíts, mint sz@r a fűben, mert ez látom már nem érdekel, csak az, hogy mi 1000 éve aláztuk a németeket.


Na de akkor térjünk is ki a te TUDATLANSÁGODRA.

"És igen örültem hogy van olyan ember aki még tud tisztán gondolkodni és nem csak lenni mint a bírkák és beállni a sorban a többi idiota mögé."

Gondolom azt tudod, hogy ez a többi idióta a nagykutyákat utánozza, akik sajnos Európát irányítják.

"A magyar nyelv ápolásáról annyit kedves okoskodó nagy Amerikai majmoló senkiházi,a magyar nyelv pontossan azért jó,mert eltudlak küldeni a jó édesanyádba ha úgy tartja kedvem!"

1.: Qu'est-ce que ca veut dire "Amerikai majmoló"?

2.: Miért kell nagy betűvel írni azt, hogy amerikai. Nem tűnt fel, hogy nem Pesti bunkó, hanem pesti bunkó? Vagy az, hogy szegedi, vagy bármilyen -i melléknévképzővel ellátott főnév kis betűvel kezdődik? Magyarságot így akarod megmenteni?


Na egy másik, észkombájn. Képzeld, angolul is lehet azt mondani, hogy menj anyádba. Sőt, lehet cifrákat angolul is, spanyolul is, portugálul is, németül is. Du bist ein Mutterficker, mein Freund, csakhogy értsd.


Folytatása öt percen belül következik. Ajánlom, hogy töröld ki a kérdéseid közül, különben le leszel alázva. Vagy csak simán hazudni fogsz, vagy próbálod leplezni a dolgokat. De minden második komment én leszek, egészen addig, amíg meg nem érted, hogy Amerika elverte a brit világhatalmat, "szövetségesévé" tette a franciákat, visszaverte a német hadigépezetet és kivégezte a Japán Császárságot. Nem rossz teljesítmény, ezek a népek mennyivel nagyobbak, mint a mi kedvenc románjaink, vagy a most 18 éves szlovákjaink. Amit Amerika tett, azelőtt le a kalappal. Nem rossz példakép. Amit meg Amerika mond, azt meg nem kell felvenni, nem erőltetik rád. Mikor volt olyan reklám, ahol azt mondták:

Amerikai pulóver! Csak 70.000 forintért! Ez végre nem az olcsó, francia, sz@r minőségű, párizsi divat szerinti ruha! A legjobb Texas-i divat szerint!


Nevetséges vagy, de majd jön a lényeg.

2011. jan. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
100%

Itt a folytatás, te p@raszt.


"Zavar téged, hogy a fiatalok hogy viselkednek? Igen. Jogod van neked ebbe beleszólni?


Jogom?Igen van jogom mint minden embernek aki a demokráciában él,joga van beleszólni.Mivel szólás szabadság van!Van jogom ahhoz hogy ha nekem úgy tartja kedvem új kulturát hozzak létre?Igen ahhoz is van jogom.

És igen is a fiatalokat észhez kell téritteni!"


Nem, téritteni nem kell, legfeljebb téríteni, de ez az egy hiba, ez már szinte ötös. Gondolom kijártad a harmadik óvodádat is, mert ott még ilyeneket nem kell tudni.


Na de a tartalma.

"Jogom?Igen van jogom mint minden embernek aki a demokráciában él,joga van beleszólni.Mivel szólás szabadság van!"

Hát akkor nekem, Janinak és Gizikének nincs joga amerikaiasan élni, attól még, hogy magyarok?

"szólás szabadság van!"

Igen, ezt jól tudod. Hát akkor nekem jogom van Magyarországon élni, és kedvelni Amerikát. Minden embernek joga van angolul, angol akcentussal, angol kötőszavakkal beszélni. Attól még, hogy más nyelven beszél, attól még nem fog leesni az intelligenciája. Ellenben a folyamatos k*vanyázás miatt már megrendül az ember hite, hogy vajon milyen emberrel beszélgethet.

Szóval igen, nem elég, hogy saját magad alatt vágod a fát, még olyan utakon is elkezdesz szaladni, amiben akárki lecselezhet, és lőhet neked egy gólt.

És szerintem nincs is értelme a kérdéshez írni sem semmit, mert a kedves kérdező már megválaszolta a saját kérdését.

Mire jó?

Miért ne lenne?

"szólás szabadság van!"

De azért a te válaszaidat várom. Ja, remélem Vietnámmal nem fogsz jönni, mert az azt jelentené, hogy hülye vagy. Vietnám nem volt veszteség sem Amerikának, sem győzelem a Szovjetuniónak. Mert azért a britek legyőzése, a németek meghódítása sokkal nagyobb lépés volt nekik előre, hosszú távon meg nem tudtak mit kezdeni a szovjetek az új csatlósukkal. Az amerikaiak sem az afgánokkal, azokat sem venném bele. Bár tény, hogy ezt sem szabad elfelejteni, de ne hiszem, hogy fontos lenne, hiszen Amerika létét, vagy gazdaságát nem veszélyezteti ma sem semmi, nem úgy, mint ahogy Amerika megalakulása veszélyeztette a brit ill. francia nagyhatalmakat. A spanyolok meg el is vesztették még a nagyhatalmi pozíciójukat is az amerikaiakkal szemben, bár ezt én nem akarom pozitívumnak felhozni, mert a spanyolok addigra már kiöregedtek.

2011. jan. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
100%
Gondoltam 2 nap gondolkodási idő elég.
2011. jan. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!