Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Most akkor hogy volt ez a...

Most akkor hogy volt ez a world trade center ügye? Mert azt hallom hogy igazából az amcsik csináltak mindent és ráfogták a terroristákra ez mennyire igaz?

Figyelt kérdés
2011. máj. 2. 21:22
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
33%
A kedves "fizikusnak" különösen ajánlom a Pentagon című részt, főleg a képet. Valóban, sehol nincs repülőgép roncs. De biztos a tűzoltók rakták oda megtévesztésként. Vagy photoshop.
2011. máj. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:
26%

,Válaszoltam a kérdésedre, a repülőt belevezették a tengerbe."


Ez nagyon jó.


Vázolnám az összeesküvés elméleteteket.


A következő a helyzet. Az USA elnöke háborút akart vívni Afganisztánnal, ahol nincs semmi csak szakállas, turbános fazonok. Ezért kitalálta ,hogy rendeznek egy kamu terrortámadást, hogy legyen ok a háborúra.


A következőt tették.


Rábeszéltek embereket, hogy két darab utasszállítót vezessenek már bele a WTC tornyokba. Mert hát ez így nagyon látványos.

Na de mivel a WTC nagy épület, ezért nem volt elég a repülő, még jól robbantottak is, meg ki tudja mit csináltak, csak hogy ledőljenek az épületek. Mert a WTC toronynak meg se kottyanna ha bele repülne egy rohadt nagy utasszállító.


De ez még nem volt elég, mert még fokozni akarták a kamu terror támadást.


Ezért ki lőttek egy rakétát a Pentagonra, egy másik utasszállítót meg eltüntettek, belevezettek valahol a tengerbe, de azt hazudták hogy az a repülőgép a Pentagonba csapódott.


És persze persze senki sem látta a tengerbe vezetett repülőgépet, egy szemtanú sincs, akik meg látták a gépet a Pentagonnál, nős ők hazudnak. Mert beépített CIA ügynökök.

Mert sokkal jobb rakétát lőni a Pentagonra és azt hazudni hogy repülő volt, mint ténylegesen repülővel nekiütközni.



Aztán egy negyedik repülőgépet a semmi közepén még lelőttek, mert a három az páratlan szám, legyen inkább négy.


Ezután egy rakás beépített emberük hazudta, hogy látták a Pentagonba csapódó repülőt, a tűzoltők oltás közben meg oda vittek pár roncs darabot.


Ott hibáztak az amerikai vezetők ,hogy nem számítottak a magyarok éles eszére, akiknek egyből feltűnt, hogy az nem is repülő ütötte lyuk, ugyanis a magyar a legokosabb nemzet, és itt mindenki mérnöki diplomával rendelkezik, azért ért ilyen kivállóan a témához.


Hát most már mindegy, ez van kiderült az igazság ,azért az amerikai kormány tagad, és a nép elhitte a dolgot, és így volt ok megtámadni Afganisztánt , ahol egyébként SEMMI nincs.



És ez szerintetek teljesen logikus.



Tehát, rakéta azért kellett, mert repülővel nehéz eltalálni egy Pentagon méretű épületet. Igaz, a WTC tornyok jóval kissebbek, de azt eltudták repülővel találni ezek a furmányos CIA-sok, de a Pentagont ami 14 hektáros , azt nem tudták eltalálni.


És ez is logikus nektek. Hát hogyne.



Ja, de persze merthogy a Pentagon azon része ki volt ürítve! Üres volt! Annyira üres volt, hogy meghalt 125 ember, aki ott tartózkodott. Nekik elfelejtett szólni a CIA, vagy ők eleve feláldozható áldozatok voltak, bizonyára.


Annyi hülyeséget hordtok össze, hogy az már fájdalmas.


Kezdve azzal, hogy hamis információk alapján találtok ki, teljesen logikátlan dolgokat.


Mint például az hazugság, hogy a Pentagon sérült szárnyát kiürítették. De ez persze meg ne zavarjon, áh! Nem gond.

2011. máj. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:
20%

Jól van magyarázzál, majd ha mutatsz videót, hogy repülő csapódott a pentagonba akkor hiszek, de addig míg nincs maradj csendben.

Valóban vicc, hogy egy ilyen épületet több kamera is ellenőrzi mégse látni semmit.

Arra, hogy a tengerbe vezették meg milyen szemtanú legyen, szerinted a tenger tele van emberekkel?

125 ember meghalt, gratulálok, hogy mindent elhiszel, amit mondanak:)

2011. máj. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
79%
mutass te videót, hogy nem repülő volt...
2011. máj. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:
28%

Miért én? te állítod 100%ig, hogy repülő volt,én nem 100%ra állítom, h rakéta volt, csak nem értem, miért ennyire szent dolog számotokra.

Mindegy, kevés vagy te még ehhez.

Remélem azt azért tudod, hogy a tehén nem lila csak, mert a tvben úgy mutatják:)

2011. máj. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:
35%

Nem úgy van az. Te állítod hogy hazugság. Hát ha hazugság, akkor mutasd a bizonyítékokat. Ja az nincs? Ez egy elég égő haver.


És igen, én elhiszem hogy meghalt 125 ember. Vagy szerinted akkor hova lettek? Ha nem haltak meg? Hm? Nem voltak a Pentagonban, hanem ezt a 125 halottat is eltüntették a tengerbe? Vagy hogy gondolod?


Vagy az egész hazugság és meg se haltak?


Ha bele gondolok, hogy ha mondjuk az én apám hal meg a Pentagonban, és valammi gyökér azt mondja, hogy meg se halt, mert az egész kamu, én kiverném a fogaidat.


Ezt csak úgy barátilag mondom, b@zd meg.

2011. máj. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 anonim ***** válasza:
49%

"És persze persze senki sem látta a tengerbe vezetett repülőgépet"


Egy! A Pentagonba belehajtott repülőt sem látták!

Kettő! A WTC 7-es épülete miért dőlt össze?


Ez neked repülő???

http://www.youtube.com/watch?v=TAaP4Z3zls8

2011. máj. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 anonim ***** válasza:
33%

Oh milyen ostobák ezek az amerikaiak. Direkte kiűrítik az egész szárnyat (legalábbis a zsidókat), nehogy valami fontos ember odavesszen ha jön a rakéta(XD), de arra egyetlen ember sem képes gondolni ebben a világméretű konspirációban, hogy az épületre néző biztonsági kamerát valahogy kiiktassa a képből. Ilyenen lebukni nagy szégyen.


Mellesleg én semmit nem látok a videón, csak azt, hogy az egyik képen minden ép, a másikon meg robbanás. Ha felteszem, hogy a repcsi jött vagy 6-700 km/h-val, akkor szerintem ez teljesen elfogadható, ha pár másodperces akadozást nézünk. Egyébként magyarázzátok már meg, hogy minek kockáztatták volna a lebukást egy rakétával, amikor simán belevezethették volna a gépet is. Vagy minek robbantották volna fel a WTC-t, amikor két repülő a tornyokba szerintem bőven elég lett volna a közvélemény muszlimokra haragításával. Én valahogy több profizmust nézek ki ezekből az emberekből, semmint nevenincs senkik ilyen könnyedén lebuktassák őket.

2011. máj. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 anonim ***** válasza:
14%

Azért, mert egy ilyen épületbe nem csak úgy van, hogy beleveted a gépet, ez nem egy autó.

Mellesleg minek kiiktatni mikor úgyis van elég hülye, aki majd belemagyarázza hogy jöttek 700al.

2011. máj. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:
23%

"simán belevezethették volna a gépet is"

Pont ellenkezőleg! Szinte képtelenség eltalálni! Pont ez a lényeg!

2011. máj. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!