Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Most akkor hogy volt ez a...

Most akkor hogy volt ez a world trade center ügye? Mert azt hallom hogy igazából az amcsik csináltak mindent és ráfogták a terroristákra ez mennyire igaz?

Figyelt kérdés
2011. máj. 2. 21:22
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
39%

Nem mindegy neked honnan lőtték ki? vagy hogy hová lett a repülő? lehet belevezették a tengerbe aztán cső..

olyan ostoba vagy mint a fal.

ennyi erővel kérdezd meg milyen cipő volt aznap bushon..

2011. máj. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:
27%

ma 15:15


Ott a PONT!!!!!

2011. máj. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:
13%

Nem, itt te vagy az ostoba. De valami nagyon súlyosan hülye vagy.


Mert nem gondolkodsz, nem érdekelnek a részletek, elhiszed, benyalod, beszopod gondolkodás nélkül a leghülyébb összeesküvés elméletet, és még csak arra sem vagy hajlandó, hogy egy redvás másodpercig elgondolkodj,- vajon hogy is van ez?-


Nem, mert te meg a hozzád hasonlók nem tudok gondolkodni, visszamaradtatok az evolúcióban.

2011. máj. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
31%
De jó is lenne ha az amcsik fizetnének azért, hogy itt kommentelek:D Amúgy meg akik összesküvés elméleteket gyártanak azoknak tényleg ilyen unalmas az életük, hogy ebben élik ki a perverzióikat? Akik elhiszik azok meg valóban ennyire gondolkodáshiányban szenvedő egyedek?
2011. máj. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem meg te vagy a szerencsétlen, aki bármit elhisz, mert azt mondták a tv-ben!

Egyébként egy bostoni légitámaszpontról lőtték fel, tudod bizonyítani, hogy nem így van?

vagy hogy nem vezették bele a tengerbe?

Semmit nem tudsz bizonyítani, mert csak a szád jár,hogy minden úgy volt, ahogy a tv-ben elmondták.

inkább arról beszélj már, hogy lehet az, hogy a Pentagonnál jóformán semmi nem maradt a gépekből?

meg a kerozin meg a többi.

De mindegy te az a fajta hülye vagy, aki akkor is tátogna, ha maga Bush ismerné el, hogy bass*zátok meg, mi voltunk.

2011. máj. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:
20%

Azonnal választ adok minden kérdésedre. De én kérdeztem előbb, szóval ha válaszolsz, én is válaszolok.


De attól hogy ordítasz, nem lesz igazad, és továbbra is csak hülye maradsz, aki vissza maradt a fejlődésben.

2011. máj. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:
82%
Válaszoltam a kérdésedre, a repülőt belevezették a tengerbe.
2011. máj. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:
65%

Nos itt eléggé megy egymás lehülyézése, meg minden.

De szerintetek az amerikai titkosszolgálatnak tényleg olyan nehéz egy utasszállító eltüntetése?

Mert ha az volna, akkor nem is érdemelnék meg, hogy egyáltalán titkosszolgálatnak nevezzük őket.

Leszállítod egy titkos légitámaszponton. És tessék. Nem kell óceánba vinni, szétszeded darabokra, azokat meg beolvasztod és máris el van tüntetve. És a támaszpont titkos, kutya sem megy oda nézelődni.

Mellesleg meg akkor arra felelj, hogyha a Pentagonon annyi kamera és biztonsági berendezés van, akkor miért nem mutattak képet a repülőről? Nem ez lett volna az érdekük? Megmutatni, hogy ott valóban volt egy repülő.

Mutattak néhány képet de azokon nyoma sincs utasszállító gépnek.

Hidd el, ha mutatnak olyan képet, amin egy az egyben ott a repülő, akkor elhiszem.

De azért nem vagyok hülye, hogy majd azért, mert ők azt mondták, el is hiszek egyből mindent.

Arról nem is beszélve, hogy a gépből egy darab nem maradt.

Azért egy ekkora gép esetén rengeteg törmelék keletkezik.

És nézd meg a lyukat a Pentagon falán, amit ütött. Hogy lehet hogy egy ilyen kis nagy gép becsapódása ilyen kicsi lyukat üt?

Ráadásul a repülőgép állítólag eltűnt a hő miatt, de a számítógépek simán megmaradtak.

És nézd meg majd a gép útvonalát.

Belecsapódhatott volna egy olyan részbe, ahol sok az ember, a dolgozó. De hova csapódott? A felújítás alatt lévő épületszárnyba.

Ezzel nem is lenne gond, de ahhoz, hogy egy emberek nélküli részbe csapódjon, egy kockázatos fordulatot vett. De nem is akármekkorát! Egy utasszállítóval nem lehet csak így kanyarodni. Azért mégsem egy sportrepülőgépről beszélünk.

Én olyan helyen élek vidéken, ahol a gépek ráfordulnak a ferihegyi reptérre.

Hidd el nekem, én pontosan látom nap, mint nap, hogy mekkora hely kell ezeknek a fordulására.

Egyszerűen ilyen manővert egy képzett pilóta is csak ha véletlen végre tudna hajtani, nem egy néhány órán átesett terrorista.


Szóval, ti csak "összeesküvés-elmélet gyártó"-zni tudtok, de érdemes lenne egy kicsit belegondolni a dolgokba, és elgondolkodni azon, hogy fizikailag helytálló-e a dolog. Én csakis a fizikai része miatt kételkedem a dologban, nem azért, mert a kurucon ezt olvastam, hanem mert igenis van, ami fizikailag lehetetlen. Márpedig a fizika nem fog pont a terroristák kedvéért megváltozni.

2011. máj. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim válasza:
68%
Pontosan arról van szó, ami az előzó hozzászólásban olvasható, az már túl sok lett volna, ha a hadsereg a Pentagonban dolgozó saját alkalmazottait, magas rangú tisztjeit áldozza fel.Mivel kamikáze repülős akcióval nem biztosítható az a 100%-os találati pontosság (ami cirkáló rakétával igen), hogy csak az előre kiürített épületrész sérüljön, ahol senki nem tartózkodott, ezért más megoldás kellett, azaz a rakéta. Azt talán nem hiszi el senki hogy a kerozin égésétől a repülőgép miden apró darabkája nyomtalanul elpárolgott, még a hajtóművei is, aminek eleve az a funkciója, hogy sok ezer repült óra során a kerozin égjen benne, mégpedig a turbina által préselt levegővel, tehát sokkal intenzívebben, magasabb hőfokon. A WTC-ben kevésbé "értékes" emberek tartózkodtak, őket eleve leírták, feláldozták. Az "értékesek" előre értesítve lettek.
2011. máj. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
50%

[link]


Ajánlom mindenkinek ezt az oldalt, de tényleg olvassátok végig! Angolul van, de szerintem aki ilyen jól értesült, hogy mindent amit olvas elhisz, csak mert a gonosz zsidó amerikát rossz fényben tünteti fel, az tud angolul.

2011. máj. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!