Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Most akkor hogy volt ez a...

Most akkor hogy volt ez a world trade center ügye? Mert azt hallom hogy igazából az amcsik csináltak mindent és ráfogták a terroristákra ez mennyire igaz?

Figyelt kérdés
2011. máj. 2. 21:22
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
61%

Mi az hogy képtelenség eltalálni? Repülővel képtelenség eltalálni a Pentagont? 14 hektáron terül el! Óriási épület! Nagyon is könnyű eltalálni! Szerinted a Pentagon akkora mint egy kutyaól?!


Különben is, mikor szereztél pilóta jogosítványt, hogy ennyire értesz hozzá?!

2011. máj. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 anonim ***** válasza:
28%

Még sincs repülő sehol...


7 épület miért omlott össze?????

2011. máj. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 anonim ***** válasza:
61%
Nem értem, miért hagytátok teljesen figyelmen kívűl az oldalt, amit pár oldallal ezelőtt linkeltem be. Világosan megmagyaráz mindent. Az a helyzet, hogy mindent, amit felhoztok észérvekkel meg lehet cáfolni, ti viszont nem tudtok mást hajtogatni, mint "de ez nem lehet", "ez lehetetlenség", "ilyen nincs, én értek a fizikához". Hol vannak az érveitek alátámasztása? Miért nem lehet gépet vezetni a világ legnagyobb épületébe? Magyarázzátok már el, ne csak hajtogassátok! Úgy, hogy egy magamfajta laikus is megértse. Szoktam kijárni a reptérre, egy utasszállító még a ferihegyi reptérhez képest is elenyészően kicsi, oda is simán be tudna csapódni, hát pont a Pentagonba ne tudna? És ha tényleg nem tud, akkor ezt az amcsi összeesküvők nem tudták, hogy keressenek valami reálisabb megoldást, amit nem fog néhány unatkozó netező megkérdőjelezni? Másik kérdésem, hogy honnan lőtték ki az állítólagos rakétát?
2011. máj. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:
81%
A 7 World Trade Center pedig igazán prózai okok miatt omlott össze. Amikor az északi torony összedőlt, a lehulló törmelékek nagy fokú kárt okoztak benne, hogy a szerkezet már nem bírta ki. Én csak Londonban és Párizsban láttam eddig élőben felhőkarcolót, és azok feleakkorák voltak, mint a WTC tornyai, de ha ott állsz előttük, akkor nem kételkedsz benne, hogy ha egyszer összeomlanak, akkor ott a környéken nem igazán fog épen maradni semmi.
2011. máj. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 anonim ***** válasza:
6%

"A 7 World Trade Center pedig igazán prózai okok miatt omlott össze. Amikor az északi torony összedőlt, a lehulló törmelékek nagy fokú kárt okoztak benne, hogy a szerkezet már nem bírta ki."


HÁHHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁ


Akkor most már, mindent megértettem...

2011. máj. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim ***** válasza:
38%
Csak ennyit tudtál kiböfögni? Érveket még mindig nem látok.
2011. máj. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim ***** válasza:
4%

" Másik kérdésem, hogy honnan lőtték ki az állítólagos rakétát?"


Na a másik hülye.

2011. máj. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim ***** válasza:
27%
Érv még mindig nincs?
2011. máj. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim válasza:
91%
Videó olyan is van, amelyen a WTC ből élve kimenekült tűzoltók mondják el tapasztalataikat, hogy floor by floor hallották a robbanásokat. Aztán, talán valamelyik dán tv-n mondja el egy tudós hogy nanotermitet találtak a leomlott porban. Persze semmiről sem biztos ,hogy igaz vagy sem, de arról is lehetett olvasni, hogy a WTC tornyok már lebontásra voltak ítélve, csak ez igen drága mulatság lett volna, és a bérlő bő egy hónappal az esemény előtt több milliárd dolláros biztosítást kötött az épületekre, amit aztán be is hajtott. Vezető CIA-sok meg pár nappal korábban adták el az összes ominózus légitársasági részvényeiket.
2011. máj. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim válasza:
58%

Kedves embertársaim, komoly problémával állunk szemben...

Első, eddig egyetlen ház sem dőlt össze attól, hogy tűz égett benne, s a repülő sem okozhatott akkora kárt, igen maradt volna rajta egy lyuk, a berendezések kicsit elégtek volna, de akkor is 47 acél tartó oszlopa volt mindkét toronynak, az még kb az atombombát is kibírták volna... na de mindegy, következő, egy épület nem dől össze szabadesés sebességével, ha belerepül egy repülő... másrészt a romokon látni, hogy az acél gerendákat alaposan bevágták, úgymint ahogy a robbantásoknál szokták? Nah és persze mivel magyarázzuk az olvadt fémet? a kerozin tüze kb 200fokkal kisebb hővel ég, mint az acél, tehát egy paradoxonnal állunk szemben, másrészt, ami érdekesebb tény, s a videón is megfigyelhető, hogy füstölög a torony alsó szakasza... ott robbantottak, de gondolom az egészet robbanóanyagokkal döntötték le, másrészt, ha szimplán összedőlt volna, akkor egy csomó berendezés maradványt kellett volna találniuk, érdekes, másrészt attól, hogy egy épület ledől nem fog az épület betonjának nagy része porrá zúzódni és vastagon beteríteni mindent.


A 7es épület... ott tudtommal két szintem égett tűz, s nem hinném, hogy a törmelék miatt esett volna össze, másrészt tipikusan v-alakú robbantás áldozatává lett... köszönöm a figyelmet

2011. máj. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!