Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Angliában kirúgták az állásábó...

Angliában kirúgták az állásából, mert szalonnás szendvicset emlegetett a muszlim kolléganőjének. Ez a "multikulti" csak problémát okoz mindenkinek. Követni kell ezt a liberális vonalat?

Figyelt kérdés

Az európai liberalizmus mindenkinek csak árt. El kéne takarítani, ameddig még nem késő. Mint például Angliában.


[link]



2013. jún. 18. 15:03
1 2 3 4 5 6
 11/56 A kérdező kommentje:
Értem. Szóval mindenért a férfi a felelős. Szegény, szerencsétlen muszlim nő pedig rasszizmus áldozata lett. Szerencsére belőletek kevés van az országban.
2013. jún. 18. 15:54
 12/56 A kérdező kommentje:

60%-os


Ezeknek mondhatod, mivel szerelmesek a multikultiba. Szerintük a férfi velejéig romlott, gonosz rasszista, a muszlim nő pedig ártatlan, rasszista áldozat. Olvashattad, ők se vették volna fel. Na nem baj, mint már írtam, Magyarországon szerencsére kevés van belőlük. (A multikulti imádókból).

2013. jún. 18. 15:56
 13/56 A kérdező kommentje:
rasszizmus áldozata*
2013. jún. 18. 15:57
 14/56 anonim ***** válasza:
38%

Kérdező!


A multikulti alapvetően jó dolog. Azonban rengeteg olyan fajta ember van mint te, aki mereven csak a fehér, keresztény embert tekinti jónak, a többi gonosz, rossz. Addig nem is kell csodálkozni, hogy védeni kell másokat tőletek. Itt arról van szó, hogy a férfi nem vette figyelembe a vallási hovatartozását a hölgynek. Nekem is volt muszlim vallású kollégám, minden rendben volt közöttünk, mert tiszteletben tartottuk egymás szokásait! Én nem söröztem, alkoholizáltam előtte, ő pedig nem beszélt vallásos dolgokról előttem, stb. Ilyen egyszerű. A normális emberek tudnak egymás mellett élni. Az olyanok mint te, akinek csak a fehér ember az ember, nem lehet együtt élni.

2013. jún. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
87%

"tt arról van szó, hogy a férfi nem vette figyelembe a vallási hovatartozását a hölgynek."


Na de honnan tudhatta volna a férfi ,hogy a nő muszlim?

A nő valószínű nem hordott fejkendőt.

Nincs senkinek az arcára tetoválva a vallása.


Mi lett volna ha zsidó a hölgy?A zsidóknál meg aztán végképpen nincs semmilyen megkülönböztető dolog és ők sem esznek sertést.

2013. jún. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
20%

"Na de honnan tudhatta volna a férfi ,hogy a nő muszlim? "


Igaz, nem tudhatta. Azonban mielőtt rendel valamit, megkérdezhette volna a hölgyet, hogy ő mit kér! Én sem szeretném, ha a tárgyalópartnerem csak úgy rendelne nekem, kérdezés nélkül.

2013. jún. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
63%
A főnök biztos "ápolgatta" a muszlim ringyót, akinek nem jutott jobb eszébe, ezért kitalálta, hogy az új kolléga rasszista.
2013. jún. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
80%
Azért a Daily Mailt illik fenntartásokkal kezelni. A legnagyobb bulvármocsok a Sun-nal együtt, nem mindig a tökéletes valóságot írják le.
2013. jún. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
100%

"Igaz, nem tudhatta. Azonban mielőtt rendel valamit, megkérdezhette volna a hölgyet, hogy ő mit kér! Én sem szeretném, ha a tárgyalópartnerem csak úgy rendelne nekem, kérdezés nélkül."


A vallás általában kicsit intim dolog.

Két ember akik 2 perce ismerik egymást , nem hiszem , hogy a vallásukról , vallási szokásokról beszélnek egyből.


Attól , hogy megkérdezte volna a hölgyet ,hogy mit enne , attól nem derült volna ki a vallása.

2013. jún. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
86%

" leülök tárgyalni egy köztudottan vegetáriánussal ebédelni, stb, akkor nem fogok óriási steak-et rendelni, hanem eszem egy salátát, vagy halat. Ez a jó modor. Az "úriember" nem mondható jó modorúnak, ha csak azért is szalonnát akar enni egy muszlim társaságában.


Ez a példa remekül mutatja milyen messze vagy az úriemberektől, és fogalmad sincs a jómodorról. Egy vegetáriánus társaságában azt eszel amit akarsz, csak ne tukmáld neki, ne poénkodj vele és hasonló. Azt rendelsz amit akarsz.

2013. jún. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!