Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Angliában kirúgták az állásábó...

Angliában kirúgták az állásából, mert szalonnás szendvicset emlegetett a muszlim kolléganőjének. Ez a "multikulti" csak problémát okoz mindenkinek. Követni kell ezt a liberális vonalat?

Figyelt kérdés

Az európai liberalizmus mindenkinek csak árt. El kéne takarítani, ameddig még nem késő. Mint például Angliában.


[link]



2013. jún. 18. 15:03
1 2 3 4 5 6
 41/56 A kérdező kommentje:

"Annyira bírom az olyan embereket mind a kérdező! Nem ismer közölünk senkit és írunk egy VÉLEMÉNYT ami nem egyezik az véleményével akkor már egyből lepontoz sőt személyeskedik is."


1, Senkit nem pontoztam le. Ha már lepontozásnál tartunk, a jobbikos válaszok miért vannak lepontozva? És a balliberális válaszok miért 100%?


2, Ti nem fogadtok el olyan véleményt, amely nem egyezik meg a tiétekkel. ABSZURD, érted, ABSZURD már maga az, hogy valakit egy ilyen miatt kirúgjanak, az pedig, hogy ezzel még néhány idétlen, fatökű liberális is egyetért, meg már a tragikomédia!


"Hogy: ezeknek a libsiknek mondhatod, imádják a multikultit szóval nem értenek semmit stb."


Hát nem imádjátok? Csak igazat mondtam. :)

2013. jún. 19. 11:55
 42/56 anonim ***** válasza:
89%

"ABSZURD már maga az, hogy valakit egy ilyen miatt kirúgjanak"


Erősen gyanítom, hogy nem e miatt rúgták ki. Az angol úriember gondolom rohant az újságírókhoz, ők meg sztorit csináltak belőle. Nem véletlen hogy dailymail-es a cikk. A daily mail kb olyan mint a kurucinfo és blikk keveréke.

2013. jún. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
92%

"De a liberálisok szerint ez így rendben van. Tudod, nekik nincs olyan, hogy "Magyarország", hanem ők világpolgárok. Mindenhol otthon vannak. Éppen ezért mindenhol megalázkodnak mindenkinek, mert hát ez "gyönyörű"."


Ezt a magad egyszerű módján próbáltad megfogalmazni iróniával, de tulajdonképpen egyetértek. Ugyan létezik Magyarország nekem is, és szeretem, de ha máshova megyek, igen, alázattal közeledek, vendég vagyok. Mert nem én vagyok a világ közepe, és nem én tudom az IGAZAT, és mindenki más tévelygő. És ha visszaveszel a nagy mellényedből, sokkal többet fogsz kapni, tudni, és értékesebb ember leszel. Ajánlom, próbáld ki.

2013. jún. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
Utolsó, vendégként valóban így kéne viselkedni, nem pedig úgy, ahogy az angliai bevándorlók. A többségi nemzethez tartozóként pedig elvárom, h a kisebbségek és a bevándorlók alkalmazkodjanak az én kultúrámhoz (csak amennyire az együtt éléshez szükséges), nem pedig fordítva. Ugyanezt mondanám Angliában angolként, Franciaországban franciaként, stb. is.
2013. jún. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:

Én nem úgy vettem észre mintha a liberálisok fel lennének pontozva. Sőt.

Kérdésre válaszolva: elég nagy baromság hogy valakit ezért kirugjanak.

2013. jún. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
66%

Komolyan, erre is csak a mindengyűlölő jobbosok képesek. Már a legelején többen leírtuk, hogy a Daily Mail egy szennylap, a Blikk hozzá képest Pulitzer-díjas újságírás.


Egyedül ők hozták le ezt a hírt, ha a googleben rákerestek, kizárólag rájuk hivatkoznak a hírt átvevő más oldalak is.


Persze ez remek alkalom volt egy kis "takarodjanak a bevándorlók a f aszba, már megint én vagyok elnyomva, mert önkéntesen elolvastam egy hírt" hirdetésre.


Zseniálisak vagytok, 10/10.

2013. jún. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
50%
Még ha, tegyük fel, nem is igaz a hír, akkor is elgondolkodtató, h szemrebbenés nélkül elhiszik az emberek, mert teljesen beleillik a képbe.
2013. jún. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
100%

"Komolyan, erre is csak a mindengyűlölő jobbosok képesek. Már a legelején többen leírtuk, hogy a Daily Mail egy szennylap, a Blikk hozzá képest Pulitzer-díjas újságírás.


Egyedül ők hozták le ezt a hírt, ha a googleben rákerestek, kizárólag rájuk hivatkoznak a hírt átvevő más oldalak is.


Persze ez remek alkalom volt egy kis "takarodjanak a bevándorlók a f aszba, már megint én vagyok elnyomva, mert önkéntesen elolvastam egy hírt" hirdetésre.


Zseniálisak vagytok, 10/10."


Sok jobboldali eltúlozza ,ez tény és való.


A szomszéd lánya amikor visszajött Londonból ő is mesélt furcsa dolgokat ,amiket érthetetlennek , megbotránkoztatónak és logikátlannak talált ,pedig őrá tényleg nem lehet mondani , hogy nem egy nyitott személyiség, nem intelligens.

2013. jún. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
90%

Igen, "beleillik a képbe", mert ezt akarjátok hinni. Nyilván a kurucinfót olvasva soha a büdös életben nem olvastok a teljesen rendben beolvadó 99%-ról, csak az 1% bűneiről és lehet hibáztatni mindenkit.


De egyébként így magyarként mondjátok már el nekem, ugyan mi a bús f aszért kell pont az iszlám bevándorlókat utálni? Rendben van, hogy ez gond tőlünk 1000-1500km-re, de nálunk a büdös életben nem lesz az, mert semmi kívánatos nincs a hozzánk való emigrálásban.


Ti mennyire akarnátok mondjuk Lettországba költözni, ami gazdagságban a hozzánk legközelebb álló EU-ország? Na, ugyanennyire akarnak a muszlimok hozzánk jönni.


Ha meg hittérítő giroszosokkal találkoztok, akkor szóljatok, mert nekem még nem sikerült. Netán az ország egyetlen mecsetében az imám szítja a kb. 50 rendszeresen odajáró hívet?

2013. jún. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
Szóval azért tényleg van ott valami ,még ha ez a hírportál el is túlozza.
2013. jún. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!