Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hova menekülnétek, ha kitörne...

Hova menekülnétek, ha kitörne a harmadik világháború?

Figyelt kérdés
USA, mint Ukrajnak szövetségese, háborút kezdeményez, hogy megállítsa az "orosz agressziót", ezáltal kitör egy háború. Egyelőre nyugat és közép európában még nincs semmi, de nagyon benne van a levegőben, továbbá atomháború kitörése is felmerülhet. Ti melyik országba menekülnétek, mit vinnétek magatokkal, (pénz, arany stb)?

2014. aug. 4. 12:58
1 2 3 4 5
 41/49 anonim válasza:
100%
Még most is úgy gondolják hogy nem lesz háború?
2022. febr. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
64%

Inkább csak bízom benne, h még se lesz!

Ukrajnában 2014 óta van.

2022. febr. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:

Én Svájcra vagy Ízlandra költöznék.

Mindenemet pénzé tenném, csak a legszükségesebb és a legszemélyesebb dolgaimat tartanám meg.

Aki meg golyófogó akar lenni az nézzen szembe a ruszkikkal.

2022. márc. 26. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
100%
Csak a kis családomat, a macskáimat, személyes tárgyakat, pénzt, fejenként egy heti váltás ruhát, és valamennyicske ételt. Ezeken felül, ami nem kell azt eladnám vagy hátra hagynám, mert semmi nem ér annyit, mint az életünk.
2022. márc. 26. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
Ízlandon vagy Grönlandon építenék egy nagy, földalatti beton bunkert és oda menekűlnék.
2022. márc. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anyusz válasza:
82%

Ez a kérdés most lett aktuális, 8 év elteltével!

Időutazó vagy?

2022. szept. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anyusz válasza:
0%
Nincs értelme menekülni, WWIII-ban mind meghalunk!
2022. szept. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Most akartam ide írni egy hasonló kérdést.De te ezt már 9 évvel ezelőtt feltetted.Komolyan egy időutazó zseni vagy!

2023. febr. 24. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim válasza:

Nagyon Durva 2014-es a kérdésed, és eltelt 10 év! És énis a napokba ezen gondolkodtam, hol a legbiztonságosabb ? De sajnos sehol :(

Ha ne adja isten lenne VH az kb 2 percig tartana . Csak nem értem miért mi nekünk ártatlan embereknek kell szenvednünk? Család, gyerekek .Mindennek ennyi lenne ? A sok felsőbb hatalom nem gondol bele? Hogy ők is meghalnak? Menjenek ők az összes és verekedjenek csináljanak amit akarnak! Csak ne mi ártatlan civil emberek fizessünk már meg :(

márc. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!